Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek Prywatne badanie miał wcześniej, zbadał go jakis kanał kryminalny na youtubie. Ponoć o wynikach badania dowiedziała się policja i zbadali go drugi raz w poprzednim tygodniu. Badana była też aktualna partnerka Jana, która wcześniej siedziała w więzieniu za zabójstwo swojego poprzedniego męża.
1
@NeroTFP1 Wiesz jak to jest. Nikt nie szukał na podwórku, każdy poszedł w las, a bardzo często najciemniej pod latarnią.
6
Po badaniu wariografem Jana, byłego męża Beaty Klimek. Wjechały koparki na podwórku i przekopują całą działkę.
Najprawdopodobniej zbliżamy się do końca rozwiązania zagadki o której mówi cała Polska.
8
Po takich jak Borek, to mój dziadek na konia wsiadał.
2
Według klubowych źródeł, Ter Stegen bedzie gotowy do gry za 3 tygodnie.
Ale to zleciało...
0
Idealny meczyk, żeby zasnąć w połowie po ciężkim tygodniu.
15
Donald Tusk na Xie:
Panie Prezydencie. Przywrócenie rządów prawa po ośmiu latach bezprawia, za które jest Pan współodpowiedzialny, było i jest głównym celem mojego rządu. A czasy, kiedy prezydent, premier czy prezes partii wpływali na losy śledztw, minęły. Proszę się do tego jakoś przyzwyczaić.
Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź innych polityków, takich jak np:
Sławomir Mentzen:
Nielegalne przejęcie TVP, nielegalna zmiana Prokuratora Krajowego, nielegalne wycofanie kontrasygnaty, niepublikowanie wyroków TK i wybiórcze uznawanie wyroków SN to są te rządy prawa?
To jest kpina, a nie rządy prawa.
26
Komentarz usunięty
22
@MesQueUnClub96 Jakim cudem 10%? Co to za farmazon?
0
@Kubsoleon Ale uciekł z Brighton, bo nie potrafił sobie poradzić z kryzysem.
1
Szybko poszło.
La Gazzetta dello Sport:
AC Milan podjął decyzję o rozstaniu się z Joao Felixem po sezonie.
0
@Kubsoleon Nie radzą sobie w dużo słabszych zespołach.
0
@Kubsoleon To wejdź w moje komentarze, zawsze go chciałem i broniłem.
0
Swoją drogą, tylu było przeciwników Flicka, pisali, że trzeba brać Motte, De Zerbiego lub przedłużyć kontrakt Xaviego. Ciekawe, gdzie oni teraz są? I co sobie myślą?
1
@Lionel_Messi10 Przecież badania miał już rano i decyzja zapadła, że nie pojedzie, bo jest to uraz przywodziciela.
1
Messi nie pojedzie na kadre, ma dyskomfort.
0
@Patrykl145 Czyli jak będzie lepszy od Szczęsnego, to ma siedzieć na ławce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego nie można wejść na la ramble? Przekierowywuje mnie na strone główną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co sądzicie?
Sławomir Mentzen po raz drugi wyprzedza w sondażach kandydata PiS, Karola Nawrockiego, w najnowszym sondażu dla „Super Expressu” Sławomir Mentzen uzyskał 22% poparcia, podczas gdy Karol Nawrocki – 21%. Na prowadzeniu pozostaje Rafał Trzaskowski z wynikiem 37%.
6
Bruno Fernandes:
Moje dzieci uwielbiają Francisco Ramosa i jego żonę. To osoby, które darzę specjalnym uczuciem i zawsze będę kibicował Radomiakowi Radom, gra tam ktoś, kto jest dla mnie wyjątkowy.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/zawsze-bede-kibicowal-radomiakowi-gwiazdor-united-totalnie-zaskoczyl-wideo/264651
0
@Toretto Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Skoro jest napisane, że mieszka sam w hotelu, to logiczne, że dzieci są pod opieką matki, która jest pełnoprawnym opiekunem.
1
@PatrychoO Pewnie ze względu na dziecko, które jest z mamą.
0
Ter Stegen od dwóch miesięcy jest w separacji ze swoją żoną z powodu niewierności. Rzekomo mówi o tym, że miała zdradzić go z osobistym trenerem. Marc mieszka teraz sam w hotelu Grand Hyatt.
[@elperiodico]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kamar24 Przecież ma ogromną firmę transportową, hektary sadów owocowych , mnóstwo kupionych mieszkań pod wynajem. Po drugie Ksw oferowało mu kwotę tylko o 30% niższą od tej z freaków według właścicieli Ksw, ale on wybrał patologie dla trochę większych pieniążków. Dla mnie bardzo słabo się zachował, bo całe życie był wzorem sportowca, a teraz dołoży cegiełke do rozwoju patologii jaką są gale freakowe. Hipokryzja ogromna, patrząc na to co o nich mówił jeszcze kilka miesięcy temu.
0
@MessiForeverTheBest Ponoć podpisał kontrakt i walczy z jakimiś ciotami we freakach. Chłop ma tyle hajsu, a da sobie wyzywać rodzinę i pluć na siebie na konferencjach.
Pudzian to za bystry nie jest.
12
Dlatego właśnie korzystajcie z każdej sekundy życia, bo nie znacie dnia, ani godziny.
Pozdro
0
@Faro Od kiedy Lewy jest w sztabie medycznym?