Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 Nie zgodzę się z tym. Wygrywaliśmy puchary, gdy graliśmy brzydko dla oka i większość kibiców zasypiało na naszych meczach. Np za czasów Valverde, czy Xaviego.
0
Szczęsny to ma więcej szczęścia niż umiejętności w tej Barcelonie.
Nawet gdy coś odwali, to koledzy z drużyny i tak to odrobią.
1
Co ten Szczęsny odjebał?
9
Haaland:
"Yamal jest niesamowity"
2
Jazda z tymi pierdolonymi autobusiarzami.
5
Pamiętajcie, że zawsze możecie mieć gorzej.
0
@kemyt1995 Chodzi o słowa Laporta, który mówił, że Dembele ma wszystko, żeby wygrywać złote piłki i według niego piłkarsko jest lepszy od Mbappe.
https://www.fcbarca.com/102712-joan-laporta-jestem-fanem-dembele-dla-mnie-jest-lepszy-od-mbappe,dyskusja-11013850.html
1
Zaraz może się okazać, że Dembele wygra złotą piłkę szybciej od Mbappe.
Laporta wiedział co mówił kilka lat temu. Jasnowidz.
12
Chory jest ten dzieciak.
0
Ale patologia, że którykolwiek z nich zostanie prezydentem Polski i będzie rządził nami - Polakami.
14
Czuje dużą satysfakcje patrząc na nich i wiedząc, że na koniec sezonu najprawdopodobniej skończą z penisem w dupie zamiast pucharów.
Piękny jest to sezon dla kibiców, którzy kochają piłkę nożną za styl i piłkarską dominacje.
6
Cele i marzenia trzeba mieć w każdym wieku.
18
Chłop zaraz wpadnie w kompleksy.
3
Myślałem, że było ich 4.
1
Uwzięli się na starego dziadka Modricia, przy bramce Kounde, ale co przy tej bramce zrobił Brahim to kryminał. Chłop dostał podanie i czekał na piłkę, aż sama przyleci. Takie rzeczy tłumaczy nawet trener w okręgówce.
0
Kolejny raz wróciliśmy do czasów, gdzie Real musi zagrać bardzo dobre spotkanie, żeby postawić się Barcelonie.
6
Martwi trochę Raphinha, coraz bardziej przypomina siebie z poprzednich sezonów, a teraz mamy kluczowy moment roku, więc przydałby się w swojej najlepszej formie.
1
Jak tu odpocząć przed Interem?
6
Kounde tą bramką podsumował swój sezon. Co to jest za profesjonalista i piłkarski potwór. Brakuje słów, żeby opisać tego chłopaka.
3
Cieszy zwycięstwo, ale ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Daliśmy im tlen, a Real, jak to Real. Zagrał tak jak najczęściej gra finały, czyli wycofany i czekający na błędy przeciwnika.
0
Wiedziałem, że to będzie ciężkie spotkanie, ale nie sądziłem, że tak bardzo. Teraz już liczy się charakter i przygotowanie fizyczne. Wygra zespół, który jest lepiej przygotowany fizycznie i motorycznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To szczucie na sędziów przyniosło efekty. Chłop się boi dawać kartki piłkarzom Realu.
0
@ViscaelBarca2007 Z tego co mówił Wojsław, to nie udało się sprzedać całej hali, brakuje 20%. A co do do ppv, to Ksw od dłuższego czasu jest na tym samym pułapie czyli 50-100 tysięcy.
0
@ViscaelBarca2007 Co z tej popularności międzynarodowej? Skoro on nie przyciąga kibiców, bo nie sprzedaje biletów i ppv. Ksw musi mieć gwiazdy, którzy są Polakami, inaczej będą dokładać do interesu.
2
@halfnolife Pewność siebie musi być, gorzej jak ich zlekceważą.
5
Haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Będą ciężary na tej stronie obrony.
0
Kogo byście wybrali na nowego napastnika Barcelony?
Isak czy Alvarez?