0

@Trojanek23 Nie zgodzę się z tym. Wygrywaliśmy puchary, gdy graliśmy brzydko dla oka i większość kibiców zasypiało na naszych meczach. Np za czasów Valverde, czy Xaviego.

0

Szczęsny to ma więcej szczęścia niż umiejętności w tej Barcelonie.

Nawet gdy coś odwali, to koledzy z drużyny i tak to odrobią.

1

Co ten Szczęsny odjebał?

9

Haaland:

"Yamal jest niesamowity"


2

Jazda z tymi pierdolonymi autobusiarzami.

5

Pamiętajcie, że zawsze możecie mieć gorzej.


0

@kemyt1995 Chodzi o słowa Laporta, który mówił, że Dembele ma wszystko, żeby wygrywać złote piłki i według niego piłkarsko jest lepszy od Mbappe.

https://www.fcbarca.com/102712-joan-laporta-jestem-fanem-dembele-dla-mnie-jest-lepszy-od-mbappe,dyskusja-11013850.html

1

Zaraz może się okazać, że Dembele wygra złotą piłkę szybciej od Mbappe.

Laporta wiedział co mówił kilka lat temu. Jasnowidz.

12

Chory jest ten dzieciak.


0

Ale patologia, że którykolwiek z nich zostanie prezydentem Polski i będzie rządził nami - Polakami.

14

Czuje dużą satysfakcje patrząc na nich i wiedząc, że na koniec sezonu najprawdopodobniej skończą z penisem w dupie zamiast pucharów.

Piękny jest to sezon dla kibiców, którzy kochają piłkę nożną za styl i piłkarską dominacje.


6

Cele i marzenia trzeba mieć w każdym wieku.


18

Chłop zaraz wpadnie w kompleksy.


3

Myślałem, że było ich 4.


1

Uwzięli się na starego dziadka Modricia, przy bramce Kounde, ale co przy tej bramce zrobił Brahim to kryminał. Chłop dostał podanie i czekał na piłkę, aż sama przyleci. Takie rzeczy tłumaczy nawet trener w okręgówce.

0

Kolejny raz wróciliśmy do czasów, gdzie Real musi zagrać bardzo dobre spotkanie, żeby postawić się Barcelonie.

6

Martwi trochę Raphinha, coraz bardziej przypomina siebie z poprzednich sezonów, a teraz mamy kluczowy moment roku, więc przydałby się w swojej najlepszej formie.

1

Jak tu odpocząć przed Interem?

6

Kounde tą bramką podsumował swój sezon. Co to jest za profesjonalista i piłkarski potwór. Brakuje słów, żeby opisać tego chłopaka.

3

Cieszy zwycięstwo, ale ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. Daliśmy im tlen, a Real, jak to Real. Zagrał tak jak najczęściej gra finały, czyli wycofany i czekający na błędy przeciwnika.

0

Wiedziałem, że to będzie ciężkie spotkanie, ale nie sądziłem, że tak bardzo. Teraz już liczy się charakter i przygotowanie fizyczne. Wygra zespół, który jest lepiej przygotowany fizycznie i motorycznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To szczucie na sędziów przyniosło efekty. Chłop się boi dawać kartki piłkarzom Realu.

0

@ViscaelBarca2007 Z tego co mówił Wojsław, to nie udało się sprzedać całej hali, brakuje 20%. A co do do ppv, to Ksw od dłuższego czasu jest na tym samym pułapie czyli 50-100 tysięcy.

0

@ViscaelBarca2007 Co z tej popularności międzynarodowej? Skoro on nie przyciąga kibiców, bo nie sprzedaje biletów i ppv. Ksw musi mieć gwiazdy, którzy są Polakami, inaczej będą dokładać do interesu.

2

@halfnolife Pewność siebie musi być, gorzej jak ich zlekceważą.

5

Haha :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Będą ciężary na tej stronie obrony.


0

Kogo byście wybrali na nowego napastnika Barcelony?

Isak czy Alvarez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?