@MichalZZZ I bardzo dobrze że wybiłem. Bo to rasa, która ma chronić, walczyć i umierać na zawołanie właściciela. Co odradzam na 10000%, to owczarek kaukaski. To nie pies, to monster, rodem z piekła.
@MichalZZZ Starość owczarka , to kiedy połowa jeszcze żyje , a druga ,tylna, już nie reaguje na nic. Żałosny do bólu widok i okropne doświadczenie. Tak już ta rasa ma, nic na to nie poradzisz. Odradzam, bo to ból serca , twego serca. Co do malamuta, to bardzo i to bardzo fajny pies, ale.... ma charakter i czasami może wogole nie słuchać nic i ma właściciela w głębokim .....)))) Nie na długo.))) Ferma malamutów na Syberii))):
@MichalZZZ Przy takich wyśmienitych warunkach , jak u Ciebie, brał by malamuta bez zastanowienia się. Owczarka odradzam stanowczo. Jak jest młody , to jedna z najlepszych ras. Starość owczarka, to tragedia i ból, uwierz . Malamut jest bardzo fajnym a jednocześnie w razie niebezpieczeństw jest groznym psem, ale nie jest groźny dla rodziny.
@NeroTFP Śmierć nie istnieje. Życie i śmierć nie różnią sie. My umieramy codziennie, we śnie. Ten , kto ma zdolnośći świadomego kontrolowania snu, ten jest nieśmiertelny. I taki tam.)))) Mam bardzo fajny kanal, niestety nie ma ani napisów ani tłumaczenia na Polski.
@MichVeB A dziękuje. To dobrze że lubisz. Mała rada dla Ciebie. Nigdzie a przy nigdzie nie pracuj w fast foodzie, jeżeli chcesz być na poziomie. Postaraj się , i to bardzo, od razu pracować w restauracjach z gwiazdkami. Nie jest to takie trudne jak wydaje się , uwierz. Pracowałem w takie na Sycylii. Nie ma w takich knajpach zapier...a i sajgonu oraz mniejsza presja, bo jest ciągła rezerwacja. Już za dwa trzy dni do przodu wiesz co będziesz robić. W razie czego, pisz. Powodzenia.
@MichVeB O, kurde. Uciekaj z tego zawodu, uciekaj człowieku.))) Krękosłup rozwalony, ciągły stress, dostawcy ciągle zawodzą, kuchnia to piekło.))) Uwierz, wiem o czym mówię, 26 łat w tym cholerstwie. Powodzenia.
@Pewex Niesamowita promocja,nie ma co. Ja też kiedyś miałem trzy dekodery i odpalałem tym cwaniakom po 250 zt w miesiąc. Powiedziałem dosyć.Teraz mam cały świat za 50$. Samych Polskich kanałów 90! https://naforum.zapodaj.net/1f90e5e5e676.jpg.html
@rayan_7 Jak sprzedasz go za 800 zt ,to możesz skakać z radości. To dosyć wekowy sprzęt, nie obsługuje wszystkich nowych formatów dzwięku. Jak na swoi czasy ( z 10 łat temu), był jednym z najlepszych w swoim przedziale cenowym.
@IronSanHybrid O, tak. Ogólnie Guillermo właśnie w tym jest mocny. "Sierociniec" , tak samo mocno wkręca i ma niesamowitą narracje i końcówkę. Maestro umie, szkoda że tak mało.
@IronSanHybrid Jeden z moich ulubionych filmów. Niesamowity i zapadający w pamięci na zawsze. Widzę że też lubisz kino. "Powiadają że księżniczka wróciła do królewstwa swego Ojca. Rządziła nim sprawiedliwie i miłosierdnie przez wiele stuleci. Była kochana przez swój lud. Na ziemi pozostawiła po sobie niewielki ślad, widoczny tylko dla tych, którzy wiedzą , gdzie szukać."
@Arkon Ogólne nie wiem skąd wzięło się to porównanie piłkarzy z zupełnie różnych epok. Piłka była inna, przepisy byli inne. Przepis o zachowaniu bramkarza zmienił wszystko w piłce. Przepis o ochronie piłkarzy zmienil wszystko. To byla inna piłka. Zupełnie inny futbool. Gentile na MS 82, popełnił 32 foly na Maradonie. Qorva, 32 !!! Wyobraż cię sobie, że teraz jakiś piłkarz w jednym meczu 32 razy sfoluje i nie dostanie żułtej kartki? Na swoje czasy Maradona był najlepszy. Koniec i kropka.
23
BANKSY, jak zawsze , w punkt)))). Portret niesamowity)))
https://naforum.zapodaj.net/becf07b060ea.jpg.html
0
@MichalZZZ I bardzo dobrze że wybiłem. Bo to rasa, która ma chronić, walczyć i umierać na zawołanie właściciela.
Co odradzam na 10000%, to owczarek kaukaski. To nie pies, to monster, rodem z piekła.
0
@MichalZZZ Starość owczarka , to kiedy połowa jeszcze żyje , a druga ,tylna, już nie reaguje na nic. Żałosny do bólu widok i okropne doświadczenie. Tak już ta rasa ma, nic na to nie poradzisz. Odradzam, bo to ból serca , twego serca.
Co do malamuta, to bardzo i to bardzo fajny pies, ale.... ma charakter i czasami może wogole nie słuchać nic i ma właściciela w głębokim .....)))) Nie na długo.)))
Ferma malamutów na Syberii))):
0
@MichalZZZ Przy takich wyśmienitych warunkach , jak u Ciebie, brał by malamuta bez zastanowienia się. Owczarka odradzam stanowczo. Jak jest młody , to jedna z najlepszych ras. Starość owczarka, to tragedia i ból, uwierz . Malamut jest bardzo fajnym a jednocześnie w razie niebezpieczeństw jest groznym psem, ale nie jest groźny dla rodziny.
0
@NeroTFP Śmierć nie istnieje. Życie i śmierć nie różnią sie. My umieramy codziennie, we śnie. Ten , kto ma zdolnośći świadomego kontrolowania snu, ten jest nieśmiertelny. I taki tam.)))) Mam bardzo fajny kanal, niestety nie ma ani napisów ani tłumaczenia na Polski.
4
@Hiacynk Lepiej było by żebyś reprezentację Argentyny wziął w swój warsztat.
1
@marcin62 Tak.Mnie niż 1 TB kupować bez sensu. A jak Ci stać na dysk SSD,to miód i malina, bo szybszej pracuje.
1
@marcin62 Nie kupuj "noname", sprawdzono. Spis do studia: 1.Seagate Expansion. 2. Verbatium. 3. Adata. Wybierz cóż z tego i nie będzie problemów.
2
@MichVeB A dziękuje. To dobrze że lubisz. Mała rada dla Ciebie. Nigdzie a przy nigdzie nie pracuj w fast foodzie, jeżeli chcesz być na poziomie. Postaraj się , i to bardzo, od razu pracować w restauracjach z gwiazdkami. Nie jest to takie trudne jak wydaje się , uwierz. Pracowałem w takie na Sycylii. Nie ma w takich knajpach zapier...a i sajgonu oraz mniejsza presja, bo jest ciągła rezerwacja. Już za dwa trzy dni do przodu wiesz co będziesz robić. W razie czego, pisz. Powodzenia.
2
@MichVeB O, kurde. Uciekaj z tego zawodu, uciekaj człowieku.))) Krękosłup rozwalony, ciągły stress, dostawcy ciągle zawodzą, kuchnia to piekło.))) Uwierz, wiem o czym mówię, 26 łat w tym cholerstwie. Powodzenia.
0
@MichVeB Zawodowo czy po prostu lubisz gotować? ))))
0
@MichVeB Jesteś zawodowcem, czy to po prostu Twoje zainteresowanie kuchnią ?
0
@Pewex To nie jest shering. Satelita. Ale jak chcesz ,to może pracować przez łącza internetowe, ale wtedy jakość spada.
0
@Pewex Niesamowita promocja,nie ma co. Ja też kiedyś miałem trzy dekodery i odpalałem tym cwaniakom po 250 zt w miesiąc. Powiedziałem dosyć.Teraz mam cały świat za 50$. Samych Polskich kanałów 90! https://naforum.zapodaj.net/1f90e5e5e676.jpg.html
0
@sopelinho Na priv.
0
Komentarz usunięty
0
@fcbfan1993 Powodzenia. W razie czego pytaj. Co zamierzasz w pierwszej turze podać?
1
@norbi77 Brawo Ty. Na jakim poziomie grasz? R3 przed strzałem, tak?
2
Kto powiedział że Messi i Maradona nie grali razem?
0
@rayan_7 Jak sprzedasz go za 800 zt ,to możesz skakać z radości. To dosyć wekowy sprzęt, nie obsługuje wszystkich nowych formatów dzwięku. Jak na swoi czasy ( z 10 łat temu), był jednym z najlepszych w swoim przedziale cenowym.
1
@IronSanHybrid O, tak. Ogólnie Guillermo właśnie w tym jest mocny. "Sierociniec" , tak samo mocno wkręca i ma niesamowitą narracje i końcówkę. Maestro umie, szkoda że tak mało.
1
@norbi77 ))))) Spartakus , to jednak bliżej porno, niż do kina.)))
1
@IronSanHybrid Jeden z moich ulubionych filmów. Niesamowity i zapadający w pamięci na zawsze. Widzę że też lubisz kino.
"Powiadają że księżniczka wróciła do królewstwa swego Ojca. Rządziła nim sprawiedliwie i miłosierdnie przez wiele stuleci. Była kochana przez swój lud.
Na ziemi pozostawiła po sobie niewielki ślad, widoczny tylko dla tych, którzy wiedzą , gdzie szukać."
0
@deyna2018 " Drogówka", "Nienawistna Ósemka" ( aż dwóch naraz). "Twój na zawsze", "Pachnidło", "Troja", "Infiltracja". Na dziś wystarczy.
0
@rayan_7 Słucham. Co chcesz wiedzieć?
0
@MarioVeB! Majtki też chyba ma takie. Ten świat zasługuje na Covid. Posrane idioci.
0
@Janiama O,kurde. Jako Gruzin, spytam: a kto był ten Gruziński piłkarz?)))
0
@DaPi FIFA czy PES?
0
@sendesara Byli lepsi. Platini, Bonek, Conti,Dzoff td i tp.
1
@Arkon Ogólne nie wiem skąd wzięło się to porównanie piłkarzy z zupełnie różnych epok. Piłka była inna, przepisy byli inne. Przepis o zachowaniu bramkarza zmienił wszystko w piłce. Przepis o ochronie piłkarzy zmienil wszystko. To byla inna piłka. Zupełnie inny futbool. Gentile na MS 82, popełnił 32 foly na Maradonie. Qorva, 32 !!! Wyobraż cię sobie, że teraz jakiś piłkarz w jednym meczu 32 razy sfoluje i nie dostanie żułtej kartki? Na swoje czasy Maradona był najlepszy. Koniec i kropka.