1

@pikass14 Kup kiedy chcesz, abonament potrzebny aby mógł grać online oraz zagrać w darmowe gry w ramach PS Plus. To znaczy, jak nie masz wykupionego abonamentu, w tę gry nie zagrasz ani online. Gry na nośniku fizycznym ( płyty Blue=ray z grami) możesz grać kiedy chcesz i jak chcesz. To nie dotyczy abonamentu PS Plus, ale online i tak nie zagrasz bez abonamentu.

0

@pikass14 Tak, aby zagrać w tę gry musisz kupić abonament PS Plus. Są na miesiąc, 3 miesiący, poł roku i na rok. Na każdą kieszeń.

0

@bixmix Ten świat jest prosty jak cegła. Albo masz bombę atomową, albo USA zrobi z ciebie maduro. ))))))

1

Ktoś , coś o tym serialu? Nie chcę się tracić czas. Dobry ? Czy warto poświęcić bezcenny dar?

2

@Hushovt A tego nie trzeba było robić. Karmę mi dodałeś)))).

2

@Hushovt Na priv adres do przesyłki wyszli. To już twoje. Ale z czasem u mnie ciężko, nie dziw się jak wyśle za dwa dni a może za dwa tygodni. To Tobie za pasje i zaangażowanie. Nie dziękuj. ))))

0

1

0

@Ghostface Prowokujesz, czy jesteś aż taki śmiały? Znasz mi tak dobrze, że piszesz do mnie cóż takiego?!!!!! Sobie na plecy połóż to co masz, jeżeli masz, gladiator internetowy. I więcej do mnie nie pisz.

0

0

@BarcaInfo ))))))))) Niech im będzie. Moda)))))).

0

@BarcaInfo ))))))))))))) Dużo znasz facetów które w różowym "chodzą"?
Masakra , a nie strój. To jest LGBT jakiś))))

1

@masq U nas jest "kącik filmowy"? ))) Naprawdę?
Co do filmu, aby długo nie pastwić się nad nim, mocne 7/10. Za dużo kombinacji z czasem , niż z fabułą. O czym ja, .... nie ma fabuły, scenariusz słaby.

1

@Agent005 ????????????? Żartujesz chyba?

0

@MichalZZZ Powiedz lepiej jaką rasę psa wybrałeś? Ciekawi mi bardzo ))))

0

@BarcaInfo Nu na reszcie. Chociaż jedna dobra wiadomość.

1

@Don-Corleone Donie, Messi bywa raz na wieczność , a śmiem stwierdzić ,że już nie będzie w historii. Ale.... powiedz tak na prawdę: spodobało się szanownemu Panu jego zachowanie? Ja mówię otwarte ,że niesmak pozostanie na zawsze. Ile to raz można rezygnować? Reprezentacja, klub , co dalej? Wszystko zapomną ? Nie, nie zapomną. Smutno to wszystko. A najgorzej , że każda ze stron ma racje.

2

@BarcaInfo No tak, nie ma to , jak nałożyć kupę pod drzwiami, a potem zapukać do tych drzwi i grzeczne poprosić o papierek.

0

1

@IronSanHybrid
Była potężna burza. Pracownik zmarł .

6

Dzień dobry La Rambla. Nu to co w końcu: odchodzi czy zostaję?
Zrobili z mojego ukochanego klubu pośmiewisko na cały świat. To jakiś melodramat. Tarantino zazdrosny chyba teraz. Taki scenariusz nie dał by rady wymyślić. Żenujące zachowanie jednych i drugich.

https://naforum.zapodaj.net/2b2756462042.jpg.html

0

@Martwy Wow! Ale login sobie zafundowałeś! )))))

0

@Hushovt )))))))) Znasz ten kanał?


0

0

Komentarz usunięty

1

Stare wyjadacze , pamiętajecię Banderasa ? Niesamowita drużyna była z charyzmatycznym trenerem. Ech....ten czas leci.
https://naforum.zapodaj.net/45aa5e8bd40e.jpg.html

17

-Mama, mama, gdzie mój żółwik?
- Z tatą, na podwórku orzechy rozłupuje.

2

@IronSanHybrid Doczytałem. Makabryczne doświadczenie.
Ogólnie zauważyliście , że jakość wszystkich aspektów życia drastycznie spadła podczas epidemii?

3

@Iron__Eddie Serce krwawi. Ale co jak co , na prawdę nie oczekiwałem że taką bombę atomową walnie na Barcelone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?