@Drahenfelst Bardzo dobrze Ci rozumiem. Wprawie taki samy sentyment mam do Nottingham Forest. Bardzo mi ich szkoda. Kiedyś Puchar Mistrzów dwa razy z rzędu wygrali. Zawsze nową odsłonę Pes.a zaczynam NF. ))))
@Wichurek Ups. Sorry))))) Nie zauważyłem ironij.))) Pamiętam jak na LR, była burza po odejśćiu Brawo. Co za czasy nastąpili. Bramkarz w Barce stał drugim najlepszym piłkarzem po geniuszu. Płakać chce się , co te debili zrobili z moim ukochanym klubem.
@Wichurek I co z tego? Jeden. Jeden wybitny mecz w jego wykonaniu. Proszę podać jeden mecz na poziomie. Podania w boki, kółeczka i przypadkowe bramki nie podawać. Sprawa jest prosta: słabiutki jak na taki klub. Jeszcze nie gramy w Ligie Europy. Jeszcze.
@Hiacynk ))))))))))))). Dobre. Po prostu bardzo dawno nie wiedziałem tyle pszczółek w ogródku , jak dziś. Pięknie. Nie wiem skąd oni przylecieli , ale piękny widok. )))
@Janiama Ten zarząd , to jedna wielka kompromitacja i nieudolność. Przecież oni tylko błędy robią , nic innego. To cóż niewiarygodnego. Mieć taki budżet, możliwości , a nic z tego nie wynika. Transfery , to kpina. Naprawdę, już zaczynam wierzyć że tam pracują debili. Ani jednego przemyślanego transferu. Kupują głośne nazwiska, czy pasuje czy nie, to już nie ich ból głowy,bo trener musi dopasować. To jakiś kpiny. Staliśmy zespołem jednego piłkarza. Geniusza, ale jednego. Do niczego dobrego to nie doprowadzi.
To co wprawie przegraliśmy ligę, to było do przewidzenia. Gorzej i to bardzo, jest to że bardzo mi to przypomina Milan. Jeden do jednego. To dopiero będzie tragedia.Kibice Wielkiego Milanu, też byli pełny tego że takiego nie może być. To sen. Straszny sen. A okazało sie mroczną rzeczywistość. Oby nie.
@Colon E, tam. To się nazywa się: normalność. Ja mam już trochę lat , czuję już smak Valhalli. Głosowałem jeden raz w życiu. Tutaj. Na La Rambla. Na użytkownika SHIBA.
@th@les Mocno napisano. Nie lubię polityki ani to bagno , które prezentują politycy. Problemem w Polsce jest to ,że tak naprawdę, nie ma na kogo głosować. Po prostu brak siły politycznej, która doprowadzi do konsolidacji wspólnoty. Tego monstra , zbudowanego przez PiS, będzie ciężko pokonać. Atmosfera w spoloczeństwie jest gęsta, nieprzyjemna , przenikniona zazdrością i nienawiścią. Nic dobrego z takiego stanu rzeczy nie ma prawa wyjść.
@KapiFCB Jeżeli masz Internet od Orange TP, to Ci żadny router nie pomoże, to badziewie od żabojadów, który oni głośno nazywają internetem nadaje się tylko do testowania nerwów i wytrzymałośći psychicznej.
Smutny dzień. Odszedł od nas do krainy Elfów z Valinor, Bilbo Baggins. Ech, Bilbo, Bilbo. Dziękujemy Ci, Ian Holm za piękną podróż. Na zawsze w naszych sercach , Stary Bilbo. https://naforum.zapodaj.net/c25ba7028c19.jpg.html
0
@Rothan1 Nie ma takiego)))).
0
@NeroTFP Zidan, Lobanowski, Deshamps.
0
@cudak321 Oczywiście że Hiszpania. Tak jak Dania w 1992.
0
Komentarz usunięty
0
@tadzik447 Twoje?
0
@Janiama Jesteś zdziwiony? )))))
0
@Janiama Jak myślisz , czy starożytne Grecy mieli dobre obyczaje? Bo u nich ludność po 65-70 , nie miała prawo głosu.
0
@Colon )))))))..
0
@Colon Biała. Zobaczysz w sieci. Nie do zdobycia już. Oddałem za nią na te czasy 70 euro.
0
@Colon Koszulka reprezentacji Ghany z MŚ w RPA. Piękna.
0
@Shapiro Prawdziwa Fanta to tylko z mandarynek. Tylko. W Polsce wprawie nie do kupienia.
1
@Drahenfelst Bardzo dobrze Ci rozumiem. Wprawie taki samy sentyment mam do Nottingham Forest. Bardzo mi ich szkoda. Kiedyś Puchar Mistrzów dwa razy z rzędu wygrali. Zawsze nową odsłonę Pes.a zaczynam NF. ))))
0
@Drahenfelst Tak na serio pytam. Jesteś kibicem tej druzyny? Mi zawsze ciekawiło, z jakiego powodu ludzi kibicują takim druzynam? Nie zrozum złe.
0
@Colon Można oby dwóch naraz?
1
@Keson Ja. Zostałem przekonany przez SHIBA. Na niego głosowałem , jedyny raz w życiu.
4
@Hosh Mało tego, był jeden krok od nagrody Nobla.
2
@KamilZ "Platforma", "Kalifat"
0
@magic10 Ja))))
0
Barcelona na dziś. Nic więcej dodawać nie trzeba. https://naforum.zapodaj.net/01a5aea5ebb9.jpg.html
1
@Wichurek Ups. Sorry))))) Nie zauważyłem ironij.)))
Pamiętam jak na LR, była burza po odejśćiu Brawo.
Co za czasy nastąpili. Bramkarz w Barce stał drugim najlepszym piłkarzem po geniuszu. Płakać chce się , co te debili zrobili z moim ukochanym klubem.
0
@Wichurek I co z tego? Jeden. Jeden wybitny mecz w jego wykonaniu. Proszę podać jeden mecz na poziomie. Podania w boki, kółeczka i przypadkowe bramki nie podawać. Sprawa jest prosta: słabiutki jak na taki klub. Jeszcze nie gramy w Ligie Europy. Jeszcze.
2
@Hiacynk ))))))))))))). Dobre.
Po prostu bardzo dawno nie wiedziałem tyle pszczółek w ogródku , jak dziś. Pięknie. Nie wiem skąd oni przylecieli , ale piękny widok. )))
1
@Janiama Ten zarząd , to jedna wielka kompromitacja i nieudolność. Przecież oni tylko błędy robią , nic innego. To cóż niewiarygodnego. Mieć taki budżet, możliwości , a nic z tego nie wynika. Transfery , to kpina. Naprawdę, już zaczynam wierzyć że tam pracują debili. Ani jednego przemyślanego transferu. Kupują głośne nazwiska, czy pasuje czy nie, to już nie ich ból głowy,bo trener musi dopasować. To jakiś kpiny. Staliśmy zespołem jednego piłkarza. Geniusza, ale jednego. Do niczego dobrego to nie doprowadzi.
4
Pamiętajcie: jedna mała łyżka miodu, to działo życia 12 pszczółek. Jedna. Łyżka. Miodu.
1
To co wprawie przegraliśmy ligę, to było do przewidzenia. Gorzej i to bardzo, jest to że bardzo mi to przypomina Milan. Jeden do jednego. To dopiero będzie tragedia.Kibice Wielkiego Milanu, też byli pełny tego że takiego nie może być. To sen. Straszny sen. A okazało sie mroczną rzeczywistość. Oby nie.
0
@Colon E, tam. To się nazywa się: normalność. Ja mam już trochę lat , czuję już smak Valhalli. Głosowałem jeden raz w życiu. Tutaj. Na La Rambla. Na użytkownika SHIBA.
0
@th@les Mocno napisano. Nie lubię polityki ani to bagno , które prezentują politycy. Problemem w Polsce jest to ,że tak naprawdę, nie ma na kogo głosować. Po prostu brak siły politycznej, która doprowadzi do konsolidacji wspólnoty.
Tego monstra , zbudowanego przez PiS, będzie ciężko pokonać. Atmosfera w spoloczeństwie jest gęsta, nieprzyjemna , przenikniona zazdrością i nienawiścią. Nic dobrego z takiego stanu rzeczy nie ma prawa wyjść.
0
@KapiFCB Jeżeli masz Internet od Orange TP, to Ci żadny router nie pomoże, to badziewie od żabojadów, który oni głośno nazywają internetem nadaje się tylko do testowania nerwów i wytrzymałośći psychicznej.
5
Smutny dzień. Odszedł od nas do krainy Elfów z Valinor, Bilbo Baggins. Ech, Bilbo, Bilbo. Dziękujemy Ci, Ian Holm za piękną podróż. Na zawsze w naszych sercach , Stary Bilbo. https://naforum.zapodaj.net/c25ba7028c19.jpg.html
0
@ShinobiQWE Tak.