@Danny Gaucho Ale , wiesz , w te stare dobre czasy, śmierć do much przychodziła w obrazie faceta w kapczach i z gazetą w rękach. Do tego stopnia ludzkość upadła, że wymyślili elektryczną łapkę. Żadnego fanu z tego. Smutno.
@kerouac Jeżeli chcesz żeby miało posmak jak z grilla, to kup opalarkę gazową ,malą.. Jak już kiełbaski będą gotowe, potraktuj uch delikatne opalarką , będą mieć grillowy posmak i wygląd. Taki mały lf od zawodowca))))
@kamilos1214 U każdego jest swoja "kupa wstydu". Ja mam z 300 filmów na płytach w kolekcji. Nie wiem z jakiego c.....ja i z jakiego powodu, jeden z moich ulubionych filmów to ...... "Twój za zawsze".Masakra. )))))) Nie jest z tobą aż tak złe.
@MESSIah16 Serio? Nie lubię polityki , nie lubię polityków, ale....Polacy, please, naprawcie to co popsuli. Ta władza to po prostu jakaś kpina i żenada. Ja ze strony innej to wszystko widzę. Atmosfera jest zupełnie inna, ciężka, nasycona nienawiśćją i pogardą jednych do innych. Naprawcie to. Natychmiast.
@Wojcio )))))). Wyszedłem popłakać się, bo to moje ostatnie posty na forum. Rewolucjoniści mi zgłośili do bana. Masakra. A gdzie wolność słowa? A gdzie tolerancja? Gdzie tę wszystkie ideały Che Guevary? Do kąt ten świat zmierza?
@MichalZZZ I bardzo dobrze że wybiłem. Bo to rasa, która ma chronić, walczyć i umierać na zawołanie właściciela. Co odradzam na 10000%, to owczarek kaukaski. To nie pies, to monster, rodem z piekła.
@MichalZZZ Starość owczarka , to kiedy połowa jeszcze żyje , a druga ,tylna, już nie reaguje na nic. Żałosny do bólu widok i okropne doświadczenie. Tak już ta rasa ma, nic na to nie poradzisz. Odradzam, bo to ból serca , twego serca. Co do malamuta, to bardzo i to bardzo fajny pies, ale.... ma charakter i czasami może wogole nie słuchać nic i ma właściciela w głębokim .....)))) Nie na długo.))) Ferma malamutów na Syberii))):
@MichalZZZ Przy takich wyśmienitych warunkach , jak u Ciebie, brał by malamuta bez zastanowienia się. Owczarka odradzam stanowczo. Jak jest młody , to jedna z najlepszych ras. Starość owczarka, to tragedia i ból, uwierz . Malamut jest bardzo fajnym a jednocześnie w razie niebezpieczeństw jest groznym psem, ale nie jest groźny dla rodziny.
@NeroTFP Śmierć nie istnieje. Życie i śmierć nie różnią sie. My umieramy codziennie, we śnie. Ten , kto ma zdolnośći świadomego kontrolowania snu, ten jest nieśmiertelny. I taki tam.)))) Mam bardzo fajny kanal, niestety nie ma ani napisów ani tłumaczenia na Polski.
0
@ShinobiQWE I po gwarancji. Żadnego sprężonego powietrsza. Odkurzacz do samochodu albo do kompa. Konsola poziomowo.
0
@Danny Gaucho Ale , wiesz , w te stare dobre czasy, śmierć do much przychodziła w obrazie faceta w kapczach i z gazetą w rękach. Do tego stopnia ludzkość upadła, że wymyślili elektryczną łapkę. Żadnego fanu z tego. Smutno.
0
@Jaca27 E,tam. Ja w mieczu z Porto, miałem 70% posiadania piłki, z 20 strzałów i przegrałem 2-1.
1
@MichVeB Seria "Dark Soul"s". "Bloodborne". A jak chcesz zostać bez pada i bez nerwów, to "Sekiro")))
1
@Katalończyk 99 Niby tak. Do tej pory miałem szczęście, ale ja kupowałem niszowe perfumy.
1
@kerouac Jeżeli chcesz żeby miało posmak jak z grilla, to kup opalarkę gazową ,malą.. Jak już kiełbaski będą gotowe, potraktuj uch delikatne opalarką , będą mieć grillowy posmak i wygląd. Taki mały lf od zawodowca))))
1
@Bykunn Trumna, grób, jaka różnica?))) Poj......o ich wszystkich, naprawdę.
To jakiś absurd.
3
@DonMatteo901 Oby tylko "Pulp Fiction" nie wspominali.)))))
https://naforum.zapodaj.net/915647808d93.jpg.html
23
Tak wyglądał grób laureata Nagrody Nobla, Martina Luthera Kinga:https://naforum.zapodaj.net/e329b368f450.jpg.html
A tak , narkomana i złodzieja:https://naforum.zapodaj.net/4848e7a413c8.jpg.html
Dalej myśli cię , że ten świat nie zwariował?
1
@SHIBA Pierwsze , nie za bardzo. Reszta wyśmienita. Klimaty steampunka , który uwielbiam, mi przypominają. Dobra robota.
0
@MesQueUnClub96 Chyba nie.
0
@Persyfl Masakracja.
0
@Janas11224 Bardzo nam go zabrakło na Anfield. Bardzo.
0
@Ynek Aż boje się polecać. Żonie nie pokazuje tej strony, bo zrujnujesz budżet. Nic lepszego nie znajdziesz, ale tę ceny.....
https://www.sfmeble.pl
1
@kamilos1214 U każdego jest swoja "kupa wstydu". Ja mam z 300 filmów na płytach w kolekcji. Nie wiem z jakiego c.....ja i z jakiego powodu, jeden z moich ulubionych filmów to ...... "Twój za zawsze".Masakra. )))))) Nie jest z tobą aż tak złe.
3
@MESSIah16 Serio? Nie lubię polityki , nie lubię polityków, ale....Polacy, please, naprawcie to co popsuli. Ta władza to po prostu jakaś kpina i żenada. Ja ze strony innej to wszystko widzę. Atmosfera jest zupełnie inna, ciężka, nasycona nienawiśćją i pogardą jednych do innych. Naprawcie to. Natychmiast.
0
@Jaca27 ))))))))) On chyba miał na myśli , "bezrobotnego" z Twojego avataru.
Ja chyba swój avatar zmienię na bohatera narodowego,Floyda.
5
@Wojcio )))))). Wyszedłem popłakać się, bo to moje ostatnie posty na forum. Rewolucjoniści mi zgłośili do bana. Masakra. A gdzie wolność słowa? A gdzie tolerancja? Gdzie tę wszystkie ideały Che Guevary? Do kąt ten świat zmierza?
1
@Jaca27 Nie jesteś sam.))) Idę do ogródka, papierosa wypale, na gwiazdy popatrzę.
4
Sezon NBA otwarty.))))
https://naforum.zapodaj.net/a99f7d5ad8e3.jpg.html
2
@mindbender84 Aaa, z tych, sprawiedliwych i zawsze na stanowisku?)) Rozumiem. U każdego swoi śmieci w głowie. Dziękuje. ))))
0
@Rewolucja123 ????????????))))))))
19
Nu to ja też zagadkę podam. Znajdż 10 różnic.)))))
https://naforum.zapodaj.net/1f19a1473ac2.jpg.html
12
To nie jest fotka z filmu. Oni to zrobili naprawdę))))). Dobrej nocy, Cules.
https://naforum.zapodaj.net/c6716d05a846.jpg.html
23
BANKSY, jak zawsze , w punkt)))). Portret niesamowity)))
https://naforum.zapodaj.net/becf07b060ea.jpg.html
0
@MichalZZZ I bardzo dobrze że wybiłem. Bo to rasa, która ma chronić, walczyć i umierać na zawołanie właściciela.
Co odradzam na 10000%, to owczarek kaukaski. To nie pies, to monster, rodem z piekła.
0
@MichalZZZ Starość owczarka , to kiedy połowa jeszcze żyje , a druga ,tylna, już nie reaguje na nic. Żałosny do bólu widok i okropne doświadczenie. Tak już ta rasa ma, nic na to nie poradzisz. Odradzam, bo to ból serca , twego serca.
Co do malamuta, to bardzo i to bardzo fajny pies, ale.... ma charakter i czasami może wogole nie słuchać nic i ma właściciela w głębokim .....)))) Nie na długo.)))
Ferma malamutów na Syberii))):
0
@MichalZZZ Przy takich wyśmienitych warunkach , jak u Ciebie, brał by malamuta bez zastanowienia się. Owczarka odradzam stanowczo. Jak jest młody , to jedna z najlepszych ras. Starość owczarka, to tragedia i ból, uwierz . Malamut jest bardzo fajnym a jednocześnie w razie niebezpieczeństw jest groznym psem, ale nie jest groźny dla rodziny.
0
@NeroTFP Śmierć nie istnieje. Życie i śmierć nie różnią sie. My umieramy codziennie, we śnie. Ten , kto ma zdolnośći świadomego kontrolowania snu, ten jest nieśmiertelny. I taki tam.)))) Mam bardzo fajny kanal, niestety nie ma ani napisów ani tłumaczenia na Polski.
4
@Hiacynk Lepiej było by żebyś reprezentację Argentyny wziął w swój warsztat.