0

@Cochise Tak. Absolutnia racja.
No i na końcu , obowiązek:
Pele, Garrincha, piłka... - Igor Fiesunienko | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny https://share.google/kuKK47jE6mlkVein1

4

@BulaKG Frederick Forsyth, lubię jego twórczość.
Bez żartów:" Mein Kampf", zawsze mi ciekawił umysł szaleńców. Jak z niszczosci powstaje szalony pomysł i niszczy moralność , powodując moralny upadek milionów.

0

@Cochise Bardzo ciężka w odbiorze książka. W ogóle Nabokow specyficzny pisarz. Ekranizacja jak po mnie lepsza.

2

@Cochise Przeczytałem i czytam dalej , bardzo dużo książek.
Dla mnie "Master i Małgorzata" to arcydzieło, w oryginale, nic lepszego jeszcze nie znalazłem.
Pchać wszystkich do jednego worka , to totalna głupota i margines umysłowy.

2

@Cochise Pokolenie , które nie miało nic , zbudowało świat , w którym nowe pokolenie ma wszystko.
Teraz spóźniony kurier staje się wrogiem numer jeden, bo spóźnił się na pięć minut.
Albo internet kiepsko pracuje w samolocie, który leci nad ziemią 10 000 km.:)
Przykładów massa. :)

3

Krótko mówiąc, second hands.
Używane majtki sekcji żeńskie to będzie hit .
Japończyki napewno wszystko wykupią.
Z męską sekcją też znajdą się koneserzy.
Do boju.

1

@Bolton Ale do prawdziwego bohatera Anders Behring Breivik dużo brakuje.
Nie ten poziom.

1

Sezon 2026 ogłaszam otwarty.
Trochę brakowało , żeby dziś otrzymałem oznaczenie" łowcy motorów".
Muszą zepchnąć pod same koła, bo grogi mało.


1

@Kgorecki2500 Od tej ryby, tam tylko nazwa.
A i tak , Smacznego!

4

@Ilka Oczywiście. Mam taką koleżankę. Ani na chwilę mi przez głowę nie przyszło mieć z nią jakikolwiek inne relacje.
Prawdziwy mój przyjaciel w kobiecym wcieleniu. Nic dziwnego.

1

@Bolton Taaaa. Wizjoner, architekt, projektant.
Trzy w jednym . Jak szampon.
https://ibb.co/8nVJ7R6V

1

@Luciano99 Zabierzcie u Lucio te internety.

2

@Kessie ................, .............. .. ........, ....., że Sportingem?!
Oby mistrzostwo utrzymali.


.

5

Bayern -PSG to bez wątpienia finał.

0

@mekston Naprawdę, brak mi słów na nich.
Ze Sportingem tak męczyć się. ?!!
Simeone ich wypunktowuję bez litości i bez wazeliny.

5

@Comentateiro , żyjesz staruszek?
Moje gratulacje.!

1

@norbi77 To też pisałeś:)

1

@norbi77 , Jak tam pisałeś, Atletico - Real finał?:)
Brawo Ty.
Piłka to okropna dyscyplina sportu.

2

@Kessie Lepiej powiedz , wygracie czy nie? Kibicować czy skończy się jak zawsze?

3

@Kessie Który to z których?
Ja by dał Simeone z prawej.

1

@Comentateiro Nie bądź taki pewny.
Już nie liczą się bramki na wyjazdach, aicheimer włączył się chyba.:)

1

@misterio Oczywiście.
Problem w tym że wysoko przegrali pierwszy mecz. Z każdym innym zespołem 0-2 było by można powiedzieć, "akceptowane". Tylko nie z betonem z madrytu.
Nie mieliśmy prawa przegrywać dwoma bramkami z nimi. Za krótka ławka u Barcy żeby zagrać bardzo intensywnie obie dwie połowy.
Smutno.

2

Hansi Flick jest naprawdę wielkim trenerem, nie ma wątpliwości. Jego jedyną słabość to jeden kierunek. Atak , atak i tylko atak.
Prawdziwy Germanec. Widowiskowy. Nietuzinkowy.
My przegrali bitwę w pierwszym meczu.
Remis albo minimalna przegrana dla by nam półfinał. Niestety strzelić Atletico trzy bramki i nie stracić ani jednej , to cud. Cudów nie bywa.
Szanuje za walkę do ostatnich sił, których już nie starczyło na drugą połowę.
I pamiętajcie, bez Niemca nie było by nas w 1/8. Z dzieciakami ze szkółki, bez pieniądze, bez lidera, z niechcianymi w drugich zespołach graczy.
Nie mamy szczęścia w LM. Tak po prostu.
11 lat przeleciało jak jedna chwila.
Smutno.
Zostaję się nam mistrzostwo .
Będą pieniądze, będzie LM. Nie będzie pieniądzy, czeka nas co rok w rok to samo.
Niespielnone nadzieję.
Trzymajcie się.


1

@maroon Filozofa włączyłeś? :)
Szanuje. Ale to nie pomoże.

0

@maroon :)))
Ok. Karcer to karcer.
Nadzieja to najgłupsza rzecz w wszechświecie.

0

Nie do końca pojmuje podejście optymistyczne .
Przecież optymista w razie porażki , nie ma znaczenia w jakiej dziedzinie, po wszystkim będzie miał zawód, rozczarowanie, łzy i zrujnowaną nadzieję.
W przypadku pesymisty wszystko jest odwrotnie. Radość po niespełnionej pesymistycznej prognozie, zwycięstwo odwrotnego losu, triumf.
Jestem pesymista.

3

@Eklerek Bardzo dobry "trend".
Zawsze jakaś nowość.



4

@July_6_BcN Na co tę majtki w ogóle.
Tylko przeszkadzają.

2

@FcPortoFan1999 No napewno.
A tak z ciekawości.
Na stadionie Benfiki zawsze przed rozpoczęciem spotkania wypuszczali orła czy sokoła , był przyuczony przeplatać przez trybuny. Fajnie to było. Z 10 lat temu. Czy zostało to ?

2

@FcPortoFan1999 Porto też szanowałem. Chyba czas na kibicowanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?