@Cochise Tak. Absolutnia racja. No i na końcu , obowiązek: Pele, Garrincha, piłka... - Igor Fiesunienko | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny https://share.google/kuKK47jE6mlkVein1
@BulaKG Frederick Forsyth, lubię jego twórczość. Bez żartów:" Mein Kampf", zawsze mi ciekawił umysł szaleńców. Jak z niszczosci powstaje szalony pomysł i niszczy moralność , powodując moralny upadek milionów.
@Cochise Przeczytałem i czytam dalej , bardzo dużo książek. Dla mnie "Master i Małgorzata" to arcydzieło, w oryginale, nic lepszego jeszcze nie znalazłem. Pchać wszystkich do jednego worka , to totalna głupota i margines umysłowy.
@Cochise Pokolenie , które nie miało nic , zbudowało świat , w którym nowe pokolenie ma wszystko. Teraz spóźniony kurier staje się wrogiem numer jeden, bo spóźnił się na pięć minut. Albo internet kiepsko pracuje w samolocie, który leci nad ziemią 10 000 km.:) Przykładów massa. :)
Krótko mówiąc, second hands. Używane majtki sekcji żeńskie to będzie hit . Japończyki napewno wszystko wykupią. Z męską sekcją też znajdą się koneserzy. Do boju.
@Ilka Oczywiście. Mam taką koleżankę. Ani na chwilę mi przez głowę nie przyszło mieć z nią jakikolwiek inne relacje. Prawdziwy mój przyjaciel w kobiecym wcieleniu. Nic dziwnego.
@misterio Oczywiście. Problem w tym że wysoko przegrali pierwszy mecz. Z każdym innym zespołem 0-2 było by można powiedzieć, "akceptowane". Tylko nie z betonem z madrytu. Nie mieliśmy prawa przegrywać dwoma bramkami z nimi. Za krótka ławka u Barcy żeby zagrać bardzo intensywnie obie dwie połowy. Smutno.
Hansi Flick jest naprawdę wielkim trenerem, nie ma wątpliwości. Jego jedyną słabość to jeden kierunek. Atak , atak i tylko atak. Prawdziwy Germanec. Widowiskowy. Nietuzinkowy. My przegrali bitwę w pierwszym meczu. Remis albo minimalna przegrana dla by nam półfinał. Niestety strzelić Atletico trzy bramki i nie stracić ani jednej , to cud. Cudów nie bywa. Szanuje za walkę do ostatnich sił, których już nie starczyło na drugą połowę. I pamiętajcie, bez Niemca nie było by nas w 1/8. Z dzieciakami ze szkółki, bez pieniądze, bez lidera, z niechcianymi w drugich zespołach graczy. Nie mamy szczęścia w LM. Tak po prostu. 11 lat przeleciało jak jedna chwila. Smutno. Zostaję się nam mistrzostwo . Będą pieniądze, będzie LM. Nie będzie pieniądzy, czeka nas co rok w rok to samo. Niespielnone nadzieję. Trzymajcie się.
Nie do końca pojmuje podejście optymistyczne . Przecież optymista w razie porażki , nie ma znaczenia w jakiej dziedzinie, po wszystkim będzie miał zawód, rozczarowanie, łzy i zrujnowaną nadzieję. W przypadku pesymisty wszystko jest odwrotnie. Radość po niespełnionej pesymistycznej prognozie, zwycięstwo odwrotnego losu, triumf. Jestem pesymista.
@FcPortoFan1999 No napewno. A tak z ciekawości. Na stadionie Benfiki zawsze przed rozpoczęciem spotkania wypuszczali orła czy sokoła , był przyuczony przeplatać przez trybuny. Fajnie to było. Z 10 lat temu. Czy zostało to ?
0
@Cochise Tak. Absolutnia racja.
No i na końcu , obowiązek:
Pele, Garrincha, piłka... - Igor Fiesunienko | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny https://share.google/kuKK47jE6mlkVein1
4
@BulaKG Frederick Forsyth, lubię jego twórczość.
Bez żartów:" Mein Kampf", zawsze mi ciekawił umysł szaleńców. Jak z niszczosci powstaje szalony pomysł i niszczy moralność , powodując moralny upadek milionów.
0
@Cochise Bardzo ciężka w odbiorze książka. W ogóle Nabokow specyficzny pisarz. Ekranizacja jak po mnie lepsza.
2
@Cochise Przeczytałem i czytam dalej , bardzo dużo książek.
Dla mnie "Master i Małgorzata" to arcydzieło, w oryginale, nic lepszego jeszcze nie znalazłem.
Pchać wszystkich do jednego worka , to totalna głupota i margines umysłowy.
2
@Cochise Pokolenie , które nie miało nic , zbudowało świat , w którym nowe pokolenie ma wszystko.
Teraz spóźniony kurier staje się wrogiem numer jeden, bo spóźnił się na pięć minut.
Albo internet kiepsko pracuje w samolocie, który leci nad ziemią 10 000 km.:)
Przykładów massa. :)
3
Krótko mówiąc, second hands.
Używane majtki sekcji żeńskie to będzie hit .
Japończyki napewno wszystko wykupią.
Z męską sekcją też znajdą się koneserzy.
Do boju.
1
@Bolton Ale do prawdziwego bohatera Anders Behring Breivik dużo brakuje.
Nie ten poziom.
1
Sezon 2026 ogłaszam otwarty.
Trochę brakowało , żeby dziś otrzymałem oznaczenie" łowcy motorów".
Muszą zepchnąć pod same koła, bo grogi mało.
1
@Kgorecki2500 Od tej ryby, tam tylko nazwa.
A i tak , Smacznego!
4
@Ilka Oczywiście. Mam taką koleżankę. Ani na chwilę mi przez głowę nie przyszło mieć z nią jakikolwiek inne relacje.
Prawdziwy mój przyjaciel w kobiecym wcieleniu. Nic dziwnego.
1
@Bolton Taaaa. Wizjoner, architekt, projektant.
Trzy w jednym . Jak szampon.
https://ibb.co/8nVJ7R6V
1
@Luciano99 Zabierzcie u Lucio te internety.
2
@Kessie ................, .............. .. ........, ....., że Sportingem?!
Oby mistrzostwo utrzymali.
.
5
Bayern -PSG to bez wątpienia finał.
0
@mekston Naprawdę, brak mi słów na nich.
Ze Sportingem tak męczyć się. ?!!
Simeone ich wypunktowuję bez litości i bez wazeliny.
5
@Comentateiro , żyjesz staruszek?
Moje gratulacje.!
1
@norbi77 To też pisałeś:)
1
@norbi77 , Jak tam pisałeś, Atletico - Real finał?:)
Brawo Ty.
Piłka to okropna dyscyplina sportu.
2
@Kessie Lepiej powiedz , wygracie czy nie? Kibicować czy skończy się jak zawsze?
3
@Kessie Który to z których?
Ja by dał Simeone z prawej.
1
@Comentateiro Nie bądź taki pewny.
Już nie liczą się bramki na wyjazdach, aicheimer włączył się chyba.:)
1
@misterio Oczywiście.
Problem w tym że wysoko przegrali pierwszy mecz. Z każdym innym zespołem 0-2 było by można powiedzieć, "akceptowane". Tylko nie z betonem z madrytu.
Nie mieliśmy prawa przegrywać dwoma bramkami z nimi. Za krótka ławka u Barcy żeby zagrać bardzo intensywnie obie dwie połowy.
Smutno.
2
Hansi Flick jest naprawdę wielkim trenerem, nie ma wątpliwości. Jego jedyną słabość to jeden kierunek. Atak , atak i tylko atak.
Prawdziwy Germanec. Widowiskowy. Nietuzinkowy.
My przegrali bitwę w pierwszym meczu.
Remis albo minimalna przegrana dla by nam półfinał. Niestety strzelić Atletico trzy bramki i nie stracić ani jednej , to cud. Cudów nie bywa.
Szanuje za walkę do ostatnich sił, których już nie starczyło na drugą połowę.
I pamiętajcie, bez Niemca nie było by nas w 1/8. Z dzieciakami ze szkółki, bez pieniądze, bez lidera, z niechcianymi w drugich zespołach graczy.
Nie mamy szczęścia w LM. Tak po prostu.
11 lat przeleciało jak jedna chwila.
Smutno.
Zostaję się nam mistrzostwo .
Będą pieniądze, będzie LM. Nie będzie pieniądzy, czeka nas co rok w rok to samo.
Niespielnone nadzieję.
Trzymajcie się.
1
@maroon Filozofa włączyłeś? :)
Szanuje. Ale to nie pomoże.
0
@maroon :)))
Ok. Karcer to karcer.
Nadzieja to najgłupsza rzecz w wszechświecie.
0
Nie do końca pojmuje podejście optymistyczne .
Przecież optymista w razie porażki , nie ma znaczenia w jakiej dziedzinie, po wszystkim będzie miał zawód, rozczarowanie, łzy i zrujnowaną nadzieję.
W przypadku pesymisty wszystko jest odwrotnie. Radość po niespełnionej pesymistycznej prognozie, zwycięstwo odwrotnego losu, triumf.
Jestem pesymista.
3
@Eklerek Bardzo dobry "trend".
Zawsze jakaś nowość.
4
@July_6_BcN Na co tę majtki w ogóle.
Tylko przeszkadzają.
2
@FcPortoFan1999 No napewno.
A tak z ciekawości.
Na stadionie Benfiki zawsze przed rozpoczęciem spotkania wypuszczali orła czy sokoła , był przyuczony przeplatać przez trybuny. Fajnie to było. Z 10 lat temu. Czy zostało to ?
2
@FcPortoFan1999 Porto też szanowałem. Chyba czas na kibicowanie :)