Nikogo to nie interesuje. Ale.... DR Kongo już jeden raz był na Mistrzostwach Świata, w 1974 roku, pod inną nazwą: Państwo Zair. Przegrali wszystkie trzy męczy w swojej grupie.
@tadzik447 Oczywiście. Każdy kraj na tej planecie marzy o wygranej MŚ. Udało się to nielicznym. Szanujemy tych nielicznych, bo zasługują. A za 50 lat zobaczymy.
@tadzik447 I który z tych , które zdobyli MŚ , byli w ciągu 20-21 wieku, aż tak słabe, że nie mogą zagrać na MŚ bez kwalifikacji? Urugwaj? A może Hiszpania? Niemcy? A może Argentyna? Nie ? A może Włosi . Tak , Włosi ! Bo reszta to po prostu giganci piłki nożnej. Wywieźli Włochów na kartoflisko i teraz Wielka Bośnia zagra na MŚ. Sprawiedliwość, nie ma co. Nie zgadzam się. Niech ktoś spróbuje stać Mistrzami Świata, wtedy porozmawiajmy. Nie jest to takie proste.
Italia, Dania, Polska, Irlandia, Ukraina, Rosja, Nigeria, Kamerun, Serbia, Slowienia, Peru.... Chyba wszystkich znaczących wspomniałem. Nie słaby taki turniej można było rozegrać. Mała sugestia: Mistrzowi Świata, nieważne kiedy zdobyli mistrzostwo, powinni być zakwalifikowane bez meczów eleminacjj. Jednak bardzo ciężko zdobyć Mistrzostwo Świata, które są raz na cztery lata. A po drugiej, takich krajów garstka. Sam tytuł MŚ powinien gwarantować udział w mistrzostwach. Urugwaj Brazylia Hiszpania Italia Argentyna Francja Niemcy
@Bolton Szkoda. Tak naprawdę niezasłużenie przegrali. Po mnie, to trochę determinacji nie starczyło. Powinny byli kalifat dobić w 60-70 minutach meczu. Żal mi Lewandowskiego, mógłby skończyć karierę piłkarską w lepszych okolicznościach. A po trzecie, z jakiego c...ja decydujące męczy nie są rozgrywany na neutralnym terenie??!
@Kgorecki2500 Największa i wyrafinowan zemsta faryzeusze, to połączenie Starego Testamentu i Nowego Testamentu do jednej księgi Biblii. Doktryna Jezusa nie ma nic wspólnego z zbrodniczą doktryną Starego Testamentu. Kpina z nauczania Jezusa.
@Rifek Też mi zaciekawiło. Chyba gdzieś podobny tekst przewiał w pamięci. A jednak..... Spytałem AI i powiedział że tekst pochodzi z forum LaRambla. Tak. U nas jest wszystko. Refleksje nad sensem życia i piękne opowieści też ! Skłaniam się nad autorem , kim by nie był.
@Comentateiro Jednak zasłużył żeby pożegnać się z reprezentacją, co by nie mówić. Po tej legendarnej Brazylii z 2006 roku , u nich nie było więcej piłkarza takiego formatu jak Neymar. Ten cały Vinicius to żałosna emtacja Brazylii. Prawdę mówiąc nasz Raphinia też daleki od tych legend Brazylii. No chyba że ktoś na siłę chce porównać Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo do teraźniejszej Canarinios. Śmiesznie:)
@FcPortoFan1999 Jestem baaaaaardzo zły na decyzję Ancelotti, że nie zabrał na mistrzostwa Naymara. Nie dał , co by nie mówić legendzie Brazylii, godnie pożegnać grę w reprezentacji. Może i nie osiągnął z Brazylią wielkich rzeczy, ale zasługiwał chociaż by na ławkę rezerwowych. Z szacunku do niego.
@Kgorecki2500 Co by kto nie mówił, jakich by postulatów nie wygłaszał, jakich by względów nie trzymał, jednak : dwie kobiety razem to pięknie wygląda, co absolutnie nie można powiedzieć o dwóch facetach. Nie macie żadnych argumentów na sprostowanie. Żadnych. Bo taka jest prawda. Rzekłem.
@FcPortoFan1999 Mam wielką nadzieję, bo chcę pożegnać Messi z komentarzem legendy. Nie powiem że nie będę plakał , bo będę. Bo odejdzie kawałek mojego serca. Na zawsze ,z bojska :(
Jak by to było wczoraj. Jak ten cholerny czas leci. Niedługo pożegnamy największe gwiazdy piłki. Długo jeszcze nie będzie takich mistrzostw świata, w którym tyle legend pożegna się z footbolem. Wystarczy że to ostatnie mistrzostwa Messi i Ronaldo, już nie wspominam innych. Koniec pewnej epoki w piłce. :( Szpakowski, nie wiem czy ten legendarny komentator jeszcze skomentuj finał?
@Bolton Z tymi karaluchami to ty uważaj. To jedyne nasze spadkobiercy, które zostaną na tej planecie, kiedy my ją zniszczymy na amen. "Oggi" , jedna z najlepszych animacji. Proszę o szacunek do karaluchów. :)
Uwielbiam LaRambla. Człowiek po prostu spytał jaki t-shirt dobrej jakości kupić? Skończyło się na faszystowskich wyzwiskach pod adresem Hugo , co akurat jest prawdą ( @Kessie , twoja kolejka), oskarżeniach o niskim IQ oponenta, okularach od Lewandowskiego, Bóg wiem czy jeszcze ale o t-shirt wszyscy zapomnieli. Wow! Jak Was nie lubić?:) To w końcu jaki t-shirt?
4
@Bolton A jak że @Kessie i jego Wybrzeże?!
7
Nikogo to nie interesuje. Ale....
DR Kongo już jeden raz był na Mistrzostwach Świata, w 1974 roku, pod inną nazwą: Państwo Zair.
Przegrali wszystkie trzy męczy w swojej grupie.
5
Zemścilem się za Was.
Do szwedzkich klopsików dodałem adżiki i kolendry. Niech teraz żyją z tym.
1
@Kgorecki2500 To znaczy że zostaje tylko ten "Koenigsegg". Kupuj i nie zastanawiaj się. Dobry samochód, kij z tego że szwedzki:)
0
@Ilka Taktyk. .........
0
@Kgorecki2500 Ty czego?
Elektrolux.
Jysk.
Saab.
H#M
Koenigsegg też będziesz bojkotować?:)
https://ibb.co/bjjD4bfx
0
@tadzik447 Oczywiście.
Każdy kraj na tej planecie marzy o wygranej MŚ.
Udało się to nielicznym.
Szanujemy tych nielicznych, bo zasługują.
A za 50 lat zobaczymy.
0
@tadzik447 I który z tych , które zdobyli MŚ , byli w ciągu 20-21 wieku, aż tak słabe, że nie mogą zagrać na MŚ bez kwalifikacji?
Urugwaj?
A może Hiszpania?
Niemcy?
A może Argentyna?
Nie ?
A może Włosi . Tak , Włosi ! Bo reszta to po prostu giganci piłki nożnej.
Wywieźli Włochów na kartoflisko i teraz Wielka Bośnia zagra na MŚ. Sprawiedliwość, nie ma co.
Nie zgadzam się. Niech ktoś spróbuje stać Mistrzami Świata, wtedy porozmawiajmy.
Nie jest to takie proste.
2
@FcPortoFan1999 Właśnie. Dla tego decydujące męczy powinny być rozegrany na neutralnym terenie. Tylko tak.
1
Italia, Dania, Polska, Irlandia, Ukraina, Rosja, Nigeria, Kamerun, Serbia, Slowienia, Peru....
Chyba wszystkich znaczących wspomniałem.
Nie słaby taki turniej można było rozegrać.
Mała sugestia: Mistrzowi Świata, nieważne kiedy zdobyli mistrzostwo, powinni być zakwalifikowane bez meczów eleminacjj.
Jednak bardzo ciężko zdobyć Mistrzostwo Świata, które są raz na cztery lata. A po drugiej, takich krajów garstka. Sam tytuł MŚ powinien gwarantować udział w mistrzostwach.
Urugwaj
Brazylia
Hiszpania
Italia
Argentyna
Francja
Niemcy
1
@Bolton Ok. https://ibb.co/PsrwfJp3
4
@Bolton Szkoda. Tak naprawdę niezasłużenie przegrali. Po mnie, to trochę determinacji nie starczyło. Powinny byli kalifat dobić w 60-70 minutach meczu.
Żal mi Lewandowskiego, mógłby skończyć karierę piłkarską w lepszych okolicznościach.
A po trzecie, z jakiego c...ja decydujące męczy nie są rozgrywany na neutralnym terenie??!
0
@Kgorecki2500 Największa i wyrafinowan zemsta faryzeusze, to połączenie Starego Testamentu i Nowego Testamentu do jednej księgi Biblii.
Doktryna Jezusa nie ma nic wspólnego z zbrodniczą doktryną Starego Testamentu.
Kpina z nauczania Jezusa.
3
@Kgorecki2500 Jakim twarogiem??!
Miód, śmietaną, kawior czerwony. Bardzo zimna wódeczka.
1
@Ilka A to już nazywa się "dyskryminacja". :)
1
@Vegeta88 Nie zabraknie. Ja będę za trzech "pracował". Była by okazja:)
3
@Ilka Nie słuchajcie ją. Nie obraziłem się.
Po prostu miłość minęła.
Tak bywa, bo na tę wasze "tak" można do końca wszechświata czekać.
1
Komentarz usunięty
3
@michal26 Z 20 lat za późno, ale lepiej tak niż wcale.
Okolice Sosnowca to dobra lokalizacja. :)
0
@Rifek Też mi zaciekawiło. Chyba gdzieś podobny tekst przewiał w pamięci. A jednak..... Spytałem AI i powiedział że tekst pochodzi z forum LaRambla.
Tak. U nas jest wszystko.
Refleksje nad sensem życia i piękne opowieści też !
Skłaniam się nad autorem , kim by nie był.
1
@Comentateiro Jednak zasłużył żeby pożegnać się z reprezentacją, co by nie mówić. Po tej legendarnej Brazylii z 2006 roku , u nich nie było więcej piłkarza takiego formatu jak Neymar.
Ten cały Vinicius to żałosna emtacja Brazylii. Prawdę mówiąc nasz Raphinia też daleki od tych legend Brazylii.
No chyba że ktoś na siłę chce porównać Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo do teraźniejszej Canarinios. Śmiesznie:)
1
@Gall Obrzydliwy a nie męski.
Wirus, choroba.
1
@FcPortoFan1999 Jestem baaaaaardzo zły na decyzję Ancelotti, że nie zabrał na mistrzostwa Naymara. Nie dał , co by nie mówić legendzie Brazylii, godnie pożegnać grę w reprezentacji. Może i nie osiągnął z Brazylią wielkich rzeczy, ale zasługiwał chociaż by na ławkę rezerwowych. Z szacunku do niego.
1
@Kgorecki2500 Co by kto nie mówił, jakich by postulatów nie wygłaszał, jakich by względów nie trzymał, jednak : dwie kobiety razem to pięknie wygląda, co absolutnie nie można powiedzieć o dwóch facetach.
Nie macie żadnych argumentów na sprostowanie. Żadnych. Bo taka jest prawda. Rzekłem.
7
@FcPortoFan1999 Mam wielką nadzieję, bo chcę pożegnać Messi z komentarzem legendy. Nie powiem że nie będę plakał , bo będę. Bo odejdzie kawałek mojego serca. Na zawsze ,z bojska :(
24
Jak by to było wczoraj. Jak ten cholerny czas leci.
Niedługo pożegnamy największe gwiazdy piłki. Długo jeszcze nie będzie takich mistrzostw świata, w którym tyle legend pożegna się z footbolem.
Wystarczy że to ostatnie mistrzostwa Messi i Ronaldo, już nie wspominam innych.
Koniec pewnej epoki w piłce. :(
Szpakowski, nie wiem czy ten legendarny komentator jeszcze skomentuj finał?
3
@Bolton Z tymi karaluchami to ty uważaj. To jedyne nasze spadkobiercy, które zostaną na tej planecie, kiedy my ją zniszczymy na amen.
"Oggi" , jedna z najlepszych animacji.
Proszę o szacunek do karaluchów. :)
1
@FCBparasiempre Ktoś miał i ma lepszy drybling od Messi? :)
Ktoś miał mocniejszą lewą od Carlosa? :)
3
@Luciano99 Do "Wiedźmina" pasował by idealnie. Naprawdę.
8
Uwielbiam LaRambla.
Człowiek po prostu spytał jaki t-shirt dobrej jakości kupić?
Skończyło się na faszystowskich wyzwiskach pod adresem Hugo , co akurat jest prawdą ( @Kessie , twoja kolejka), oskarżeniach o niskim IQ oponenta, okularach od Lewandowskiego, Bóg wiem czy jeszcze ale o t-shirt wszyscy zapomnieli.
Wow! Jak Was nie lubić?:)
To w końcu jaki t-shirt?