@JimMorrisonFCB Jak zobaczysz chociażby "Interstellar" na ekranie 140-160 a czszegolnie ten moment z czarną dziurą, to uwierz mi wszelkie wątpliwości odpadną. Do boju:)
@MesQueUnClub_87 Super. A nad prawdziwym projektorem nie zastanawiaj się, kupuj bez wąchania. Zupełnie inny odbiór,szczególnie filmów. Gry to tak średnio powiedział by. Za duży obraz i trochę ciężko gra się. Ale to moja personalna opinia. https://ibb.co/QjXwCRNn
@RoberDzik Właśnie. Absolutnie mi nie żal żadnych wyborców. Dalej niech głosują i skaczą sobie nawzajem do gardła. Za głupotę trzeba płacić. Oby jak najwięcej.
@MesQueUnClub_87 Klasyka. Teraz popatrz tutaj. Każdy chyba wie że do carbonary śmietanki nie dodają. Obraza dla Włochów. A jednak, szef z 3 gwiazdkami Michelin dodaje ..... śmietankę:))
@Kgorecki2500 To jest poważna inwestycja, muszę zastanowić się. :) Ryż jest tylko jeden, basmati. Reszta to ryzopodobny produkt. Chybiona inwestycja, Kasperku.
@Lisek A to chyba żartujecie. Oryginalne buty Adidas biją na głowę tego Nike. Nie mówimy tutaj o butach za 200-300 zt. Prawdziwy, oryginalny Adidas to wydatek od 700 zt i wyżej. Żadne made im China.
@Eklerek Serio, lubię Arsenal. Ale , naprawdę, chyba jakiś szaman na nich klątwę rzucił. Jak koniec sezonu, tak zaczynają się cuda w postaci przegranych męczy. Nonsens.
W razie czego , proszę pamiętać: nie oglądam. Przysięgam. @Kessie , przepraszam, nie wiem dla czego , ale oglądałem dziś Arsenal. Przysięgam że w ostatni raz. Napewno zdobędę cię mistrzostwo. Trzymam kciuki.
Do Was , to gdzie? Na przesłuchanie do prokuratury?:) Jak ja mogę być miłym , jak i mnie w faworytach i serdecznych kolegach na LaRambla są @Bolton , @Kessie i @Luciano99 , to wprawie niemożliwie:) Kłaniam się. :)
@Ilka Słucham Panią. Jestem. Z tym bardzo dużo, to leciutka przesada. Nas raptem 4 miliony:) Jest i mili i niemili , tak jak wszędzie. Ja należę do tych drugich, bo jestem intelektualne i umysłowo związany z ideologią @Bolton,a. :) Całusy. :)
@reloaded Jeden z moich ulubionych kanałów. Nie do końca naukowy , ale bardzo ciekawy. Jest u niego trochę ciekawych i interesujących filmów o tematyce wszechświata. Polecam.
@Kgorecki2500 I co , smakuję? Krajna cholesterolu:) A co kupujesz, chaczapuri, lawasz, słodyczy? Tak z ciekawości pytam. Ale takiego chaczapuri napewno nie próbowałeś:) https://ibb.co/39n1fkQW
@4drian0 Ten Nike to prawdziwa katastrofa. Ten ich dyzajn, który tak naprawdę nie istnieje, logo rozmiarem z galaktykę, katastrofa wizualna. Adidas, Puma.
@MesQueUnClub_87 Wszystko stoi. Nie tylko w twojej firmie. Drastyczne spadki. Odczuwam to konkretnie, bo ludzie są nastroszony tym wszystkim. Każdy boję się wydawać pieniądze,bo niewiadome co może się stać. Co może stać najgorsze , to w razie ewidentnej porażki i zagrożenia samego istnienia izraela, mogą w ostateczności użyć broni atomowej, którą napewno mają. Trzymam kciuki.
@misterio A nie mówiłem:) Czarna dziura to po prostu twardy dysk , który zbiera dane na następny wszechświat. Dla tego nic z wydostaję się z czarnej dziury. Zaszyfrowane.:)
@tribo PSG też ma ten samy problem. Bramkarzy. Arsenal, to wiadomo, zawsze zostanie Arsenalem. :) Chociaż lubię ich. Nasza obrona to loteria, czasami można trafić totolotka, czasami jednej cyfry nie można zgadnąć. Bardzo wątpię. Madrid , wiadomo , mogą cały sezon grać kupę a w LM nagle wydostają się na faworyta. Właśnie Atletico w tym gronie najwięcej zbilansowany zespół. Ciężko w tym roku wylosować zdecydowanego faworyta.
@tribo Mają jeden wielki problem. Bramkarzy z kontuzją. Czy zdążą po przerwie reprezentacyjnej wrócić szybko do formy , to wielkie niewiadome. Bez dobrego bramkarza jeszcze nikt nie wygrał LM. Boję się że powtórka finału to będzie Atletico -Real. Rozum buntuję się, serce podpowiada. Czy poradzą sobie z realem? 40/60.
@Cochise Oczywiście że tak. Nie zamierzam i nigdzie nie wkładam do jednego worku jakiekolwiek naród. Bo to głupota w kwadracie. Mi chodzi o to że właśnie ta odrębna gałędz narodu Izraela jest w większości wybitna. Żydzi aszkenazy. Genetyka.
@Cochise Wtrącam się. Trzeba podkreślić że wszystkie wybitne żydzi , których podał @Borneo , to Żydzi aszkenazyjscy, a to wielka różnica. Wielka. Genetyka kłania się. Wprawie zabroniona i mało który naukowiec chcę brnąć w tą dziedzinę nauki z wiadomych przyczyn. Ale taka jest prawda i rzeczywistośc. Genetykę nie przeskoczysz i nie oszukasz. Poziom IQ u tych wszystkich geniuszów zaczyna się od 140 i wyżej.
3
@JimMorrisonFCB Jak zobaczysz chociażby "Interstellar" na ekranie 140-160 a czszegolnie ten moment z czarną dziurą, to uwierz mi wszelkie wątpliwości odpadną. Do boju:)
2
@MesQueUnClub_87
Super. A nad prawdziwym projektorem nie zastanawiaj się, kupuj bez wąchania. Zupełnie inny odbiór,szczególnie filmów. Gry to tak średnio powiedział by. Za duży obraz i trochę ciężko gra się. Ale to moja personalna opinia.
https://ibb.co/QjXwCRNn
1
@Bolton Arbeit Macht Frei.
Nowe motto szkoleniowca Tottenham.
1
@FCB_dimiC Właśnie. Zaczynam na poważnie martwić się.
Już dzisiaj wolałem. Zero odwetu. :(
0
@RoberDzik Właśnie. Absolutnie mi nie żal żadnych wyborców. Dalej niech głosują i skaczą sobie nawzajem do gardła.
Za głupotę trzeba płacić. Oby jak najwięcej.
2
@MesQueUnClub_87 Klasyka.
Teraz popatrz tutaj. Każdy chyba wie że do carbonary śmietanki nie dodają. Obraza dla Włochów.
A jednak, szef z 3 gwiazdkami Michelin dodaje ..... śmietankę:))
2
@MesQueUnClub_87 Brawo! Brawo! Brawo!
Trochę mało sosu, ale kto jak lubi.
Smacznego.
2
@Kessie , wszystko w porządku?
Zaczynam martwić się. 14 godzin nieobecności, to trochę za dużo.
2
@Kgorecki2500 To jest poważna inwestycja, muszę zastanowić się. :)
Ryż jest tylko jeden, basmati. Reszta to ryzopodobny produkt. Chybiona inwestycja, Kasperku.
1
@Lisek A to chyba żartujecie.
Oryginalne buty Adidas biją na głowę tego Nike.
Nie mówimy tutaj o butach za 200-300 zt.
Prawdziwy, oryginalny Adidas to wydatek od 700 zt i wyżej. Żadne made im China.
1
@Eklerek Serio, lubię Arsenal.
Ale , naprawdę, chyba jakiś szaman na nich klątwę rzucił. Jak koniec sezonu, tak zaczynają się cuda w postaci przegranych męczy. Nonsens.
1
W razie czego , proszę pamiętać: nie oglądam. Przysięgam.
@Kessie , przepraszam, nie wiem dla czego , ale oglądałem dziś Arsenal. Przysięgam że w ostatni raz. Napewno zdobędę cię mistrzostwo. Trzymam kciuki.
2
@Bolton Nieprawidłowa informacją:)
2
@Bykunn Bo nie każdemu musi podobać się. Specyfika kraju.
4
Do Was , to gdzie? Na przesłuchanie do prokuratury?:)
Jak ja mogę być miłym , jak i mnie w faworytach i serdecznych kolegach na LaRambla są @Bolton , @Kessie i @Luciano99 , to wprawie niemożliwie:)
Kłaniam się. :)
4
@Ilka Słucham Panią. Jestem.
Z tym bardzo dużo, to leciutka przesada.
Nas raptem 4 miliony:)
Jest i mili i niemili , tak jak wszędzie.
Ja należę do tych drugich, bo jestem intelektualne i umysłowo związany z ideologią @Bolton,a. :)
Całusy. :)
2
@Luciano99 Naprawdę, Lucio, ten świat byłby dużo lepszy jeżeli byłbyś prezydentem chociażby USA.
Naprawdę.
0
@reloaded W ustawieniach filmu masz napisy PL. Na 1000000%.
Nie na wszystkich jego filmach , ale na tym napewno,.
0
@reloaded Jeden z moich ulubionych kanałów. Nie do końca naukowy , ale bardzo ciekawy. Jest u niego trochę ciekawych i interesujących filmów o tematyce wszechświata. Polecam.
0
@Lisek Spytaj żonę:)
To jest ser suluguni zawinięty w ciasto francuskie, grillowane na ogniu. :)
W Europie wprawie nie do spróbowania. :)Spytaj.
1
@Kgorecki2500 I co , smakuję?
Krajna cholesterolu:)
A co kupujesz, chaczapuri, lawasz, słodyczy?
Tak z ciekawości pytam.
Ale takiego chaczapuri napewno nie próbowałeś:)
https://ibb.co/39n1fkQW
0
@4drian0 Ten Nike to prawdziwa katastrofa. Ten ich dyzajn, który tak naprawdę nie istnieje, logo rozmiarem z galaktykę, katastrofa wizualna.
Adidas, Puma.
1
@MesQueUnClub_87 Wszystko stoi.
Nie tylko w twojej firmie.
Drastyczne spadki. Odczuwam to konkretnie, bo ludzie są nastroszony tym wszystkim. Każdy boję się wydawać pieniądze,bo niewiadome co może się stać.
Co może stać najgorsze , to w razie ewidentnej porażki i zagrożenia samego istnienia izraela, mogą w ostateczności użyć broni atomowej, którą napewno mają.
Trzymam kciuki.
2
@misterio A nie mówiłem:)
Czarna dziura to po prostu twardy dysk , który zbiera dane na następny wszechświat.
Dla tego nic z wydostaję się z czarnej dziury. Zaszyfrowane.:)
1
@tribo Niestety. Mamy tylko jednego Pedri, przydał by się ktoś na takim poziomie. Ależ skąd takiego wyczarować?
:)
2
@tribo PSG też ma ten samy problem.
Bramkarzy.
Arsenal, to wiadomo, zawsze zostanie Arsenalem. :) Chociaż lubię ich.
Nasza obrona to loteria, czasami można trafić totolotka, czasami jednej cyfry nie można zgadnąć. Bardzo wątpię.
Madrid , wiadomo , mogą cały sezon grać kupę a w LM nagle wydostają się na faworyta.
Właśnie Atletico w tym gronie najwięcej zbilansowany zespół.
Ciężko w tym roku wylosować zdecydowanego faworyta.
1
@tribo Mają jeden wielki problem. Bramkarzy z kontuzją. Czy zdążą po przerwie reprezentacyjnej wrócić szybko do formy , to wielkie niewiadome. Bez dobrego bramkarza jeszcze nikt nie wygrał LM.
Boję się że powtórka finału to będzie Atletico -Real.
Rozum buntuję się, serce podpowiada.
Czy poradzą sobie z realem? 40/60.
2
@Cochise Oczywiście że tak. Nie zamierzam i nigdzie nie wkładam do jednego worku jakiekolwiek naród. Bo to głupota w kwadracie.
Mi chodzi o to że właśnie ta odrębna gałędz narodu Izraela jest w większości wybitna. Żydzi aszkenazy.
Genetyka.
1
@Cochise Wtrącam się.
Trzeba podkreślić że wszystkie wybitne żydzi , których podał @Borneo , to Żydzi aszkenazyjscy, a to wielka różnica. Wielka.
Genetyka kłania się.
Wprawie zabroniona i mało który naukowiec chcę brnąć w tą dziedzinę nauki z wiadomych przyczyn.
Ale taka jest prawda i rzeczywistośc. Genetykę nie przeskoczysz i nie oszukasz.
Poziom IQ u tych wszystkich geniuszów zaczyna się od 140 i wyżej.
0
@clyde Ja pierwszy, ja pierwszy. Nie zniknęłem.
Śmiało.