Uwielbiam LaRambla. Człowiek po prostu spytał jaki t-shirt dobrej jakości kupić? Skończyło się na faszystowskich wyzwiskach pod adresem Hugo , co akurat jest prawdą ( @Kessie , twoja kolejka), oskarżeniach o niskim IQ oponenta, okularach od Lewandowskiego, Bóg wiem czy jeszcze ale o t-shirt wszyscy zapomnieli. Wow! Jak Was nie lubić?:) To w końcu jaki t-shirt?
Jak by co, "Balenciaga" ma promocję na reklamówki. Spieszcie się, tak szybko odchodzą. Ten świat naprawdę oszalał. Leather tote Balenciaga Blue in Leather - 44086160 https://share.google/OmSOSvnH8O2h5DigF
@July_6_BcN ok.rozumiem. To znaczy że na basen nie chodzisz. :) Ale oni są niedoświadczonymi myśliwymi. Na basen chodzą w większości mamuśki z dziećmi. Najlepsze polowanie to spacer z pieskiem. Od razu w oczach kobiet jesteś na wielki plus , bo lubisz zwierzęta, po drugiej od razu ułatwiony kontakt, bo możesz spytać jaka rasa, i td. I to. :) Polowanie to sztuka. Lata przejdą dopóki nie wyrobisz skin. :) Czołem.
@Roobo Nadanie osobowości prawnej,co to znaczy?! Że ktoś nasikał do rzeki to będzie odpowiadał jak za nietykalność funkcjonariusza publicznego czy jak za pobicie? Ich trzeba leczyć, w trybie natychmiastowym.
@Kgorecki2500 Że co? Nie wierzę w to co czytam. Dziecko pod psa ????! Nie, qorva, kara śmierć to bardzo łagodny wyrok. Już mówiłem, wysłać potajemnie do talibów, zapłacić jakiś pieniądze, oni napewno z takimi sobie poradzą. Łatwej śmierci mieć nie będzie. Będzie błagał o śmierć. Napewno. Co za śmieć pied.....ny! W głowie to coś takiego nie mieści się.
@Bolton A wiesz o tym że to właśnie pacjent naciska "guzik śmierci" z trucizną? Nie lekarzy, pacjent. Bo zawsze zostawiają szańce na zmianę decyzji, do ostatniego tchu. :(
@BoltonJedzisz walczyć za ideały czy zostaję się w zamku ? Żarty żartami , ale ten właściciel pierścieni doprowadzi do załamania nie jednej gospodarki. Wie kiedy swoi genialne rozwiązania ogłaszać. W piątek, prezerwatyw. Bo giełda nie pracuje w sobotę i niedzielę. Cwany .
@Vegeta88 A bez przesady, jak Wy lubicie. :) Pierwsze 10-15 minut to była tiki-taka. Dobrze grali, charakter pokazali , co nie zawsze było takie oczywiste.
@misterio Popatrzyłem skróty meczu Szwecja-Ukraina. Ukraina w tej chwili to jakieś nieporozumienie. Szczególnie w obronie. Szwedzi wypunktowali ich bezlitośnie. To będzie naprawdę ciężka przeprawa. Ale Polska ma lepszych piłkarzy , myślę że poradzą. Daje 60/40 dla Polski.
@misterio Nie słuchaj ich. Zagrali tak jak powinni byli. Pierwsze 15 minut to poezja. Potem rzeczywistość. Trochę dalej kwantowa nieobliczalność. Na końcu sprawiedliwość.
Z tą kontuzją Raphinha to poczekaj cię. Może być tak że to taktyczna mądrość i odpowiedzialność za klub. Oby tak było. Bez niego będzie ciężko na ostatnie prostej.
@Ilka Właśnie. Dla mnie właśnie Zieliński jest tym na którym powinno budować styl drużyny i pozycjony atak. Jest inteligentny i techniczny. Niestety nie za bardzo ma z kim pokazać swój kunszt piłkarski.
Zawsze krytykujecie tego biednego Zielińskiego. Przecież on jest jednym z najlepszych pomocników w Europie. Szwecja w zasięgu. Po prostu Ukraina jest słabiutka w tej chwili, stąd taki wynik.
3
@Luciano99 Do "Wiedźmina" pasował by idealnie. Naprawdę.
8
Uwielbiam LaRambla.
Człowiek po prostu spytał jaki t-shirt dobrej jakości kupić?
Skończyło się na faszystowskich wyzwiskach pod adresem Hugo , co akurat jest prawdą ( @Kessie , twoja kolejka), oskarżeniach o niskim IQ oponenta, okularach od Lewandowskiego, Bóg wiem czy jeszcze ale o t-shirt wszyscy zapomnieli.
Wow! Jak Was nie lubić?:)
To w końcu jaki t-shirt?
0
@Criss18Barca
Lewa noga: Roberto Carlos
Drybling: Leo Messi.
3
Jak by co, "Balenciaga" ma promocję na reklamówki. Spieszcie się, tak szybko odchodzą. Ten świat naprawdę oszalał.
Leather tote Balenciaga Blue in Leather - 44086160 https://share.google/OmSOSvnH8O2h5DigF
2
@Luciano99 .............
https://ibb.co/GQ2TWmjP
1
@July_6_BcN No to wtedy z kotem.:)
Moja kotka bardzo lubi spacerki.
1
@July_6_BcN ok.rozumiem. To znaczy że na basen nie chodzisz. :)
Ale oni są niedoświadczonymi myśliwymi.
Na basen chodzą w większości mamuśki z dziećmi.
Najlepsze polowanie to spacer z pieskiem. Od razu w oczach kobiet jesteś na wielki plus , bo lubisz zwierzęta, po drugiej od razu ułatwiony kontakt, bo możesz spytać jaka rasa, i td. I to. :)
Polowanie to sztuka. Lata przejdą dopóki nie wyrobisz skin. :)
Czołem.
3
@Luciano99 Chciałbyś, nie?
A kto by nie chciał, z tą ,na ostatnim zdjęciu. :)
Metamorfoza niesamowita.
0
@July_6_BcN Gdzie taki basen?
Bo jak ja przychodzę na basen, oni wszyscy w majtkach do kolan, w kaskach i kamizelkach. :)
Ten to ma szczęście.
5
@Szklaner Bardzo dobry film. Nie pamiętam kto zagrał główną rolę, ale wiem co obejrzę wieczorem jeszcze raz. Mam na DVD .
0
@Roobo Nadanie osobowości prawnej,co to znaczy?! Że ktoś nasikał do rzeki to będzie odpowiadał jak za nietykalność funkcjonariusza publicznego czy jak za pobicie?
Ich trzeba leczyć, w trybie natychmiastowym.
1
@Kgorecki2500 No, ktoś umie gotować.
Ciebie to nie dotyczy, Kasper.:)
Smacznego.
1
@Kgorecki2500 Że co? Nie wierzę w to co czytam.
Dziecko pod psa ????! Nie, qorva, kara śmierć to bardzo łagodny wyrok.
Już mówiłem, wysłać potajemnie do talibów, zapłacić jakiś pieniądze, oni napewno z takimi sobie poradzą.
Łatwej śmierci mieć nie będzie. Będzie błagał o śmierć. Napewno.
Co za śmieć pied.....ny!
W głowie to coś takiego nie mieści się.
1
@Bolton A wiesz o tym że to właśnie pacjent naciska "guzik śmierci" z trucizną?
Nie lekarzy, pacjent.
Bo zawsze zostawiają szańce na zmianę decyzji, do ostatniego tchu. :(
3
@LAMC_10 Wczoraj @Luciano99 podawał cały generalitet, który będzie kierował desantem.
Napewno zrobię duży plakat.
https://ibb.co/LDYPv23v
2
@BoltonJedzisz walczyć za ideały czy zostaję się w zamku ?
Żarty żartami , ale ten właściciel pierścieni doprowadzi do załamania nie jednej gospodarki.
Wie kiedy swoi genialne rozwiązania ogłaszać. W piątek, prezerwatyw.
Bo giełda nie pracuje w sobotę i niedzielę.
Cwany .
2
@MesQueUnClub_87 A ten gwiezdisty, to czosnek??! :)
Wysiadam.
Smacznego Colon.
2
@Vegeta88 A bez przesady, jak Wy lubicie. :)
Pierwsze 10-15 minut to była tiki-taka.
Dobrze grali, charakter pokazali , co nie zawsze było takie oczywiste.
2
@Kgorecki2500 To raczej musisz do lekarzy z realu zwrócić się. Ale uważaj, szczególnie na badania oscyloskopijne.
3
@misterio Popatrzyłem skróty meczu Szwecja-Ukraina.
Ukraina w tej chwili to jakieś nieporozumienie. Szczególnie w obronie.
Szwedzi wypunktowali ich bezlitośnie.
To będzie naprawdę ciężka przeprawa.
Ale Polska ma lepszych piłkarzy , myślę że poradzą.
Daje 60/40 dla Polski.
2
@Luciano99 Dla czego @Bolton w bramce?
Z powodu okularów?:)
5
@Kessie Szybko lecisz. :)
2
@heniusss k..j tam na premiera. Kim jest premier, nikim.
Na galaktycznego przywódcę.
Obiwan Lucinius Pierwszy. !
1
@misterio Nie słuchaj ich.
Zagrali tak jak powinni byli.
Pierwsze 15 minut to poezja.
Potem rzeczywistość.
Trochę dalej kwantowa nieobliczalność.
Na końcu sprawiedliwość.
4
@addept Mało. Na prezydenta!
4
Z tą kontuzją Raphinha to poczekaj cię.
Może być tak że to taktyczna mądrość i odpowiedzialność za klub.
Oby tak było.
Bez niego będzie ciężko na ostatnie prostej.
2
@Ilka Właśnie.
Dla mnie właśnie Zieliński jest tym na którym powinno budować styl drużyny i pozycjony atak. Jest inteligentny i techniczny. Niestety nie za bardzo ma z kim pokazać swój kunszt piłkarski.
2
Zawsze krytykujecie tego biednego Zielińskiego. Przecież on jest jednym z najlepszych pomocników w Europie.
Szwecja w zasięgu. Po prostu Ukraina jest słabiutka w tej chwili, stąd taki wynik.
0
@LAMC_10 :( :(
Nie wstawiaj cię tutaj takich rzeczy, Please.
Aż ciarki . Nie wiem jak to określić.
1
@LAMC_10 Wasz. Wasz. :)
26lt. :)