3

@Luciano99 Do "Wiedźmina" pasował by idealnie. Naprawdę.

8

Uwielbiam LaRambla.
Człowiek po prostu spytał jaki t-shirt dobrej jakości kupić?
Skończyło się na faszystowskich wyzwiskach pod adresem Hugo , co akurat jest prawdą ( @Kessie , twoja kolejka), oskarżeniach o niskim IQ oponenta, okularach od Lewandowskiego, Bóg wiem czy jeszcze ale o t-shirt wszyscy zapomnieli.
Wow! Jak Was nie lubić?:)
To w końcu jaki t-shirt?

0

@Criss18Barca
Lewa noga: Roberto Carlos
Drybling: Leo Messi.

3

Jak by co, "Balenciaga" ma promocję na reklamówki. Spieszcie się, tak szybko odchodzą. Ten świat naprawdę oszalał.
Leather tote Balenciaga Blue in Leather - 44086160 https://share.google/OmSOSvnH8O2h5DigF

2

1

@July_6_BcN No to wtedy z kotem.:)
Moja kotka bardzo lubi spacerki.

1

@July_6_BcN ok.rozumiem. To znaczy że na basen nie chodzisz. :)
Ale oni są niedoświadczonymi myśliwymi.
Na basen chodzą w większości mamuśki z dziećmi.
Najlepsze polowanie to spacer z pieskiem. Od razu w oczach kobiet jesteś na wielki plus , bo lubisz zwierzęta, po drugiej od razu ułatwiony kontakt, bo możesz spytać jaka rasa, i td. I to. :)
Polowanie to sztuka. Lata przejdą dopóki nie wyrobisz skin. :)
Czołem.

3

@Luciano99 Chciałbyś, nie?
A kto by nie chciał, z tą ,na ostatnim zdjęciu. :)
Metamorfoza niesamowita.

0

@July_6_BcN Gdzie taki basen?
Bo jak ja przychodzę na basen, oni wszyscy w majtkach do kolan, w kaskach i kamizelkach. :)
Ten to ma szczęście.

5

@Szklaner Bardzo dobry film. Nie pamiętam kto zagrał główną rolę, ale wiem co obejrzę wieczorem jeszcze raz. Mam na DVD .

0

@Roobo Nadanie osobowości prawnej,co to znaczy?! Że ktoś nasikał do rzeki to będzie odpowiadał jak za nietykalność funkcjonariusza publicznego czy jak za pobicie?
Ich trzeba leczyć, w trybie natychmiastowym.

1

@Kgorecki2500 No, ktoś umie gotować.
Ciebie to nie dotyczy, Kasper.:)
Smacznego.

1

@Kgorecki2500 Że co? Nie wierzę w to co czytam.
Dziecko pod psa ????! Nie, qorva, kara śmierć to bardzo łagodny wyrok.
Już mówiłem, wysłać potajemnie do talibów, zapłacić jakiś pieniądze, oni napewno z takimi sobie poradzą.
Łatwej śmierci mieć nie będzie. Będzie błagał o śmierć. Napewno.
Co za śmieć pied.....ny!
W głowie to coś takiego nie mieści się.

1

@Bolton A wiesz o tym że to właśnie pacjent naciska "guzik śmierci" z trucizną?
Nie lekarzy, pacjent.
Bo zawsze zostawiają szańce na zmianę decyzji, do ostatniego tchu. :(

3

@LAMC_10 Wczoraj @Luciano99 podawał cały generalitet, który będzie kierował desantem.
Napewno zrobię duży plakat.
https://ibb.co/LDYPv23v

2

@BoltonJedzisz walczyć za ideały czy zostaję się w zamku ?
Żarty żartami , ale ten właściciel pierścieni doprowadzi do załamania nie jednej gospodarki.
Wie kiedy swoi genialne rozwiązania ogłaszać. W piątek, prezerwatyw.
Bo giełda nie pracuje w sobotę i niedzielę.
Cwany .

2

@MesQueUnClub_87 A ten gwiezdisty, to czosnek??! :)
Wysiadam.
Smacznego Colon.

2

@Vegeta88 A bez przesady, jak Wy lubicie. :)
Pierwsze 10-15 minut to była tiki-taka.
Dobrze grali, charakter pokazali , co nie zawsze było takie oczywiste.

2

@Kgorecki2500 To raczej musisz do lekarzy z realu zwrócić się. Ale uważaj, szczególnie na badania oscyloskopijne.

3

@misterio Popatrzyłem skróty meczu Szwecja-Ukraina.
Ukraina w tej chwili to jakieś nieporozumienie. Szczególnie w obronie.
Szwedzi wypunktowali ich bezlitośnie.
To będzie naprawdę ciężka przeprawa.
Ale Polska ma lepszych piłkarzy , myślę że poradzą.
Daje 60/40 dla Polski.

2

@Luciano99 Dla czego @Bolton w bramce?
Z powodu okularów?:)

5

@Kessie Szybko lecisz. :)


2

@heniusss k..j tam na premiera. Kim jest premier, nikim.
Na galaktycznego przywódcę.
Obiwan Lucinius Pierwszy. !

1

@misterio Nie słuchaj ich.
Zagrali tak jak powinni byli.
Pierwsze 15 minut to poezja.
Potem rzeczywistość.
Trochę dalej kwantowa nieobliczalność.
Na końcu sprawiedliwość.

4

@addept Mało. Na prezydenta!

4

Z tą kontuzją Raphinha to poczekaj cię.
Może być tak że to taktyczna mądrość i odpowiedzialność za klub.
Oby tak było.
Bez niego będzie ciężko na ostatnie prostej.

2

@Ilka Właśnie.
Dla mnie właśnie Zieliński jest tym na którym powinno budować styl drużyny i pozycjony atak. Jest inteligentny i techniczny. Niestety nie za bardzo ma z kim pokazać swój kunszt piłkarski.

2

Zawsze krytykujecie tego biednego Zielińskiego. Przecież on jest jednym z najlepszych pomocników w Europie.
Szwecja w zasięgu. Po prostu Ukraina jest słabiutka w tej chwili, stąd taki wynik.

0

@LAMC_10 :( :(
Nie wstawiaj cię tutaj takich rzeczy, Please.
Aż ciarki . Nie wiem jak to określić.

1

@LAMC_10 Wasz. Wasz. :)
26lt. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?