3

@Kgorecki2500 Nikogo nie widzę.
Lucho ,numer jeden.
Klopp , ale on chyba już nie chcę popracować.

1

@Pedri16Future Niestety, on ma bardzo toksyczne otoczenie. Kształtują jego charakter, w takim młodym wieku wchłania w siebie nie najlepsze cechy.
Mam wielką nadzieję że ogarnę się, bo talent na niesamowity.
Messi , miał to "szczęście" że nie było obok taty i rodziny na początku kariery.


1

@L4ngusta Tylko TV. W tym wypadku rozmiar ma znaczenie. Od 65 cali i wyżej.
Konsola i monitor do siebie nie pasują.

0

@Kgorecki2500 W następny raz trochę posłuchaj starszych.
Zawaliłes kupon , a mówiłem Ci , nie staw na Barcelona. Niestety, braku kadrowe dali o sobie znać wybitnie w tym meczu.
Co do adopcji, to pomysł. :D

1

@Bolton Aaaaaaaaaaa.....
Jesteś moim personalnym bohaterem.!
Uwielbiam tą postać z Gry o Tron.
Kiepsko skończył, ale coś, bywa.

1

@Bolton Ty powiedz mi , co za hujniu masz na avatare?
Aborcji jemu zechciało się podczas elclasico.

1

@Safrani Chyba trzeba jego zaadoptować.:D Właśnie teraz jestem sam , z kotem i papugą.
Będziemy zmieniając to miesiąc. Miesiąc i mnie, miesiąc i Ciebie.
Załatwiono.
Jego pytać nie będziemy:D

1

@Criss18Barca Taa.
Sevilla - Barcelona też:))

2

El Clasico o 16 godzinie.
Jeżeli nie wiesz o co chodzi, jak zawsze chodzi o pieniądze.
Tę męczy ,o takich godzinach , zawsze nam nie wychodzą. Statystyki nie kłamią.


4

@Kgorecki2500 Studiuje, pracuje, gotuje, kibicuje, LEGO zbiera. Ty jakiś skarb narodowy, Pan K.Gorecki. :D
Smacznego.

1

@Kgorecki2500 No i po kuponie. :D

0

@Hosh Kiedyś w młodości byłem optymistą. Oby wasze prognozy spełnili się.

0

@Kgorecki2500 Ile postawiłeś? :D

0

Nie będzie trenera na ławce, brak prawdziwego napastnika, newralgiczna obrona, wypowiedź młodziaka , który niepotrzebnie i nie na czas ,dodatkowo zmotywował rywala, narażając na bardzo twardą grę obrońców i ryzyko poważnej kontuzji. Bardzo krótka ławka rezerwowych.
Nie źle.
Nie wiem jak wy , ja z remisu będę baraaaaaaaardzo zadowolony.

1

@MesQueUnClub_87
Niech wam będzie:D
Ja ,personalne, akceptuje tylko jedną pizzę , z Niapolu.
Pracowałem tam, wiem co to jest pizza i nie będę przekonywał.
Tę niby Tureckie dania to naprawdę margines Tureckie kuchni , oni nie lubią i bardzo rzadko stosują kapustę w daniach.
Kebab z kapustą, profanacja kuchni tureckiej.
Czołem.

0

@lithotripter :D
Bo taka jest prawda.
To wtedy dodawaj cię spagetti do bigosa i mówcie że to jest bigos.
Zapomniałem: jeszcze kapusta do kebabów:D Podajcie mi jeden Turecki przepis czegokolwiek z kapustą:D
Gdzie kapusta a gdzie Turecka kuchnia.

2

@Kgorecki2500 Więcej nie zadawaj takich pytań.
Pizza była, jest i będzie tylko jedna, Neapolitańska!!
Jak ktoś chcę napchać się, a nie posmakować, to proszę bardzo , są inne rozdaje placka z ananasem, bekonem i td.
Ale to nie ma nic wspólnego ze smakiem prawdziwej pizzy.
Nie idź tą drogą, nie zamawiaj placki z Rzymu i Toskanii.
Rzekłem.
Żadnych dyskusji. :D

2

@BoltonPan @Kessie i tutaj załapał się na fajną robotę.

1

@misterio Najpotężniejsza i najgorsza bomba w rankingu broni atomowej.
Ona nie wybucha , ona eksploduje.
"Niszczyciel Światów".


1

@fart Wow! Naprawdę "czapki z głów".
Pocisk balistyczny.

1

@FCBparasiempre A co za różnica?:D
https://ibb.co/Vc80gz3c
https://ibb.co/hxYfFm5D


Link. Легендарный стиль. В чем играл Лев Яшин - Football Mania - Блоги - Sports.ru https://share.google/Zg5M2F3kv9gcxPB7J
Poproś AI żeby Ci przetłumaczył na język Polski.
Czołem.

0

@FCB_dimiC Co się stało?
Znów coś przegapiłem?

0

@RobiS Wszedłem do Twego profilu, zobaczyłem że informatyk. Chciałem zapytać za co Valve rozwaliło jakiś tradeupy i zrozumiałem że czasami lepiej nie zadawać pytań.
Jednak informatyka, Bitcoin i giełda to za wysoki progi. Dziękuję.

1

@Bolton Nie. Tylko sąsiadi.

4

Co LaRambla, dzisiaj wszyscy jesteśmy Karabachowcami ?

2

@FCBparasiempre Oczywiście że to tylko ciekawostka, ale dla ścisłości: On zawsze grał w ciemno-niebieskich strojach, ( kolorowych translacji wtedy jeszcze nie było , z tego pomyłkowo stwierdzono że był zawsze na czarno) , zawsze a to zawsze w czapce , bo była jego talizmanem.

1

@PawkoFCB Też bardzo lubię zwierząt.
Mam kotkę i papugę.
Tylko że do głowy mi nie przyjdzie taka absurdalna myśl że ja nad nimi i nad rozumem tych zwierząt panuję.
Co za głupota.
Nikt mi nie udowodni że jakimś sposobem panuje i może "wychować" psa zgodnie z zachowaniem którego od niego oczekujemy. Absurdalna teoria. :D
Nad sobą niech najpierw zapanują, co by to nie znaczyło.

2

Naprawdę łudzi, które trzymają psów, tak zwanej rasy agresywnej" , mają 100% pewność że mogą"wychować " zwierzę , bo panują nad instynktami i "mózgiem " psa?!
Naprawdę?.:D
90 % człowieczeństwa nie panuje nad swoimi własnymi instynktami, rozumem, zachowaniem , a nagle chcą panować nad zwierzętami, bo mają kuj wie skąd przekonanie że mogą zapanować nad naturą.
Sprawa jest prosta, jak wszystko na tym świecie. Nie trzeba komplikacji.
Groźne rasy psów, kotów, gryzoni, zająców i td, musi być albo pod ścisłą kontrolą albo całkowicie zabronione.


1

@Sulimo Jedyna gra do której zawsze wracam to Super Mario. Serio.
Raz na jakiś czas powtarzam przejście "Journey" ( Podróż).

3

@LeszekFCB Na placu Oświęcim, stojąc na kolanach modli się więzień, dziękując Bogu.
Przechodząc obok niego , drugi więzień z gniewem i niedowierzaniem pyta: dla czego Jemu dziękujesz, za co??! Nie widzisz gdzie my jesteśmy? Nie wiesz że może za minutę spalą nas w piecu? Za co ta Pokora i łzy szczęścia?!
Odpowiedz: za to że Bóg nie zrobił mnie takim jak oni.
Straszne tam. Aura beznadziejnej niemocy, żeby to zrozumieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?