3

@Kgorecki2500 Zawszę w Ciebie wierzyłem. Niezawodny.

0

@FcPortoFan1999 Taa. Kebaba otworzą.

2

3

@Sulimo Nie znam tego.
Platformówki lepiej dla dzieci.
Kolorowo, przyjemnie.
"Rayman" na przykład.

0

@misterio Rozumiem. Jest późna pora nocna. Jutro postaram się odpowiedzieć szersze. Nie samą piłkę żyje człowiek.
Hipoteza symulacji? Straszna teoria.
Bezlitosna, z brakiem jakiekolwiek nadzieję, cuchnącą otchłanią mroku, nie posiadająca minimalną cząsteczki miłości i przebaczenia, droga do całkowitego zatracenia. Zabójca światów.
Proszę nie rób tego.
Czołem.

1

@misterio Na reszcie. Od durnego baseball przeszli do poważniejszych tematów. Znam ten film z YouTube. Dziękuję.
Pytanie personalne: masz czysto matematyczno-fizyczne zrozumienie świata , jak przystało na informatyka i speca w obszarze AI i td czy jednak zostawiasz miejsce dla mistyki i wiary w nauce?



1

@misterio Nie , no. Nawalili się tutaj , miłośnicy hamerikanskiego psychiatryka.
Kto rozumie teorię kwantową??! :D
Nikt ją nie rozumie, tylko udaje:D
"Jestem śmiercią, zabójca światów".

2

@fart Wsio. Jesteś na czarnej liście. :D
Durny sport. Istnie hamerikanski.

1

Coś tam rozumie w fizyce kwantowej ( nikt tego nie rozumie, nie udawaj cię), znam inne rzeczy i rozumiem, ale do cholery za nic nie mogę zrozumieć ten debilny sport jakim jest baseball. Jakaś paranoja a nie sport.
Bazy, łapaczy, piłka po za bojska równia się euforia emocjonalna. Achtung.

2

Dostaliśmy sprawiedliwe łanie.
Takie są brutalne fakty. Niestety.
Mogli chociaż by zremisować, ale nie w przypadku, kiedy nie strzelasz karnego i marnuje się okazję.
Mistrzostwa rozstrzygną się w meczach bezpośrednich z Atletico i Realem.
Głowa do góry.

1

@Aragorn33 Podejrzewam że On zawsze nawalony , niezależne od ilości napojów.

1

Znów tutaj nikogo nie ma.
Gdzie tę wszystkie moderatorzy nocne?
IT,s my live wam od Dima Bilan.


2

George Clooney, Brad Pitt, John Malkovich, Tilda Swinion, Frances McDormand .
Tyle gwiazd w jednym bardzo a to bardzo niedocenionym filmie : "Tajne przez poufne".
Jeżeli, ktoś nie oglądał to polecam , bo takich filmów teraz jak na lekarstwo.


3

@Pingwinek Chyba nie kojarzysz wybitną postać @Kessie na tym forum.
Załatwia wszystko, zaczynając od rowerów do zbiorowych kontenerów plastikowych butli recyklingowych.
Wybitną jednostka. Nie wiem czy jest Socios , chyba bliżej mu do Sikario z Sosnowca.

1

@misterio Możesz piekąc że śmiechu, ale przysięgam że to zdjęcie na Twoim Avatare kojarzyło się mi raczej z młodym hakerem albo naukowcem.:)
Napewno nie z anime:)
Czołem.

1

@macio_944 Chcesz mi powiedzieć że masz Boa psioglowego , czy jak go tam , w domu??!
Jak ja rozumiem, wy wszyscy pracowniki warsztatu z Sosnowca?

3

@misterio ;)))
Ja więcej jaram się filmami.
Predator i Alien moja słabość;))
https://ibb.co/SD74jvyX

2

@misterio Interesuje się anime? To dopiero niespodzianka:D
Zbieram "figurki " z filmów i gier.
Mam trochę dziewczynek :D
https://ibb.co/8ngPgfjg

0

@Zelazny_Mike Brawo! To się nazywa się gotowanie. Smacznego!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@malicinho Rodzina Soprano.

3

@Kgorecki2500 Kopiuj wklej, to samo co było podczas epidemii korony.
Cała ta polityczna szopka będzie przekonywać że ta "ekologiczna paranoja" , to dla błaga obywateli. Tylko że jakoś zapominają dodać że recyklingiem będą zajmować się 6 prywatnych firm.
Mi więcej ciekawi , czy jakimś "przypadkiem" w tych firmach nie ma udziałów jacyś politycy?




1

@marcin62 Szczególnie Dark Soul,s jedynka.
Trójka, to pestka.

17

Przegrali , coś bywa w piłce.
Najwięcej wkurza że już nie pierwszy raz decydującego goła tracimy w końcówce meczu . To już jest niepokojący trend.
Widzisz że gra nie układa się po myśli, jest remis , pasujący wynik z takim ciężkim przeciwnikiem, qorwa, odpuść sobie marzenie o wygranej. Nie dziś, nie teraz, po szanuj piłkę, skradnie ten czas. Ale nie.
Niepokojące. Nie lubię takich głupich przegranych .

5

@blakkudium ze względu na jego wiek, to raczej kupi sobie przedwojenną koszulkę Bayern
https://ibb.co/DPxF3WkT

2

@Stinger_ Powinno być jak w Singapurze.
Jestem za drakońskie kary. Za wyrzucone śmieci kara od 5 000 zt do 10 000 zt w przypadku recydywy. Udostępnianie wizerunku w mediach.

2

@marcin62 Absolutna prawda, trzeba tępić cwaniactwo, tylko że cwaniactwo rządów i polityków. To , tak.

1

@Kgorecki2500 A ten to znów ze swoje. :D
Kochasz tę wszystkie wynalazki,nie? :D


1

@esem91 O, znów chcą udowodnić że zaawansowany kalkulator podłączony do sieci, może mieć "świadomość". Co za bzdury.
AI nie może i nie umie bez bazy danych internetowych zrobić cokolwiek.
Zabierzcie wszystkie dane z internetu o jakimkolwiek tematu i AI nie zdoła rozstrzygnąć żądny poważny temat.
Bajki dla niewtajemniczonych . Bzdura dla możliwości finansowania "naukowych" eksperymentów.

2

@Kgorecki2500 No na reszcie coś dobrego i smacznego a nie tę twoi hot dogi z żabki i konserwy z czasów drugiej wojny światowej. :D
Smacznego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?