0

@marcin62 Szanuję.
Ale ona mi zmęczyła niesamowicie.
Myślałem że "Sekiro" , w powtarzalnośći nic nie przebije, ale nie, "LofP" ma palmę pierwszeństwa.


4

@misterio
Co Pan powie na ten temat?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 Nienawidzę tej gry. :D
Debilizm w czystej postaci.
Odinstalowane na stałe.

3

Jestem fanem gier souls-like, nie wiem jakim cudem przegapiłem The First Berserker: Khazan. Zobaczyłem .Kupiłem. Przeszedłem.
Wniosek prosty jak budowa cegły: dla miłośników Dark Souls,ów, pozycja obowiązkowa. Jedna z najlepszych gier tego gatunku.
Polecam z czystym sumieniem. 8'5/10.



0

@BorzyKrzys Jeszcze raz. Nie do końca zrozumiałem.
To znaczy , jeden AI kłócił się z innym AI ?!
:D :D


1

@lucas/catalan Olbrzymia.
Gargantujcznie olbrzymią różnica, proszę Pana. Tylko śmietanki nie dodawaj, bo zglosze Ci do Włoskiej mafii.

2

@Kgorecki2500 Jesteś mistrzem.
Serio. Z niczego robisz zupę.
Smacznego:D
I tak, ryż nie pasi do pomidorowej , od słowa absolutnie. Makaroniki, proszę Pana, makaroniki i tylko makaroniki.

2

@fejkenq Mi tam będzie bardzo brakowałoby drużyny z Sentinel Północny.
Nikt z nimi nie miałby szans w pojedynku długodystansowym.
A na serio: Brawo dla Capo-Verde.
Bardzo techniczne piłkarzy, Portugalska szkoła piłki.

4

Capo-Verde gooooooooool.
Brawo!!

1

@Kgorecki2500 Dajesz czadu, młody. :D
Tylko nie powiedz mi, że to tylko dla siebie ,kochanego. Cała pizza ?!

2

@Kgorecki2500 Ja przecież żartuje.
Chociaż......nazwał by ich , naleśniki od @Kessie . Afroamerykanskie:D

1

@Safrani A chyba żartujesz:D :D

1

@Kgorecki2500 Wiesz co?
Oddaj Ty tego fartucha .
Co to jest??! :D
To naleśniki po Japońsku? Harakiri, tylko harakiri pomoże w tym wypadku. :D
Smacznego.


1

@Bolton Raczej Talibanu.

1

@wyrek Super. Krótko mówiąc, wojna z użyciem atomowego arsenalu , stron zainteresowanych,jest nieunikniona.
Przyszłość tej planety jest przerażająca.
Przecież to oczywista oczywistość, że kiedyś, z jakiegoś powodu, nieważne z jakiego ,broń atomową będzie użyta.




2

@DragonxNF "Jestem Legendą" czytałeś?
Nie mówię o filmie, bo to różne historie.

1

@joloskyy Astrofizyką zajmuję ,się to chyba @fart . Spytaj.

2

@MesQueUnClub_87 Żeby masło było puszyste, lekkie i nasycone "powietrzem", jego trzeba po prostu wzbić blenderem.
Spróbuj, zobacz różnicę.

1

@Arden Chcecie mi powiedzieć że ten z lewej, też dżentelmen??!
Nie, nie wierzę.

1

@Luciano99 Praca w wulkanizacji "Sosnowiec".

10

@BezglutenowyPedri Bezglutenowy, oni bardzo boją się aktów terroru że strony Kurdów. Nie dziw się temu . Ja też byłem bardzo zdziwiony, ale znajomy Turek dokładnie mi wytłumaczył że już nie jeden raz Kurdowie wysadzali szkoły i td.
Z tego czasu bardzo rygorystyczne kontroli wszędzie i kamery dookoła.

2

@fcbarcafan19 Ten , na wózku to chyba @Comentateiro , bo On pamięta tę czasy.

2

@FCBparasiempre Dobrze gada. Tylko druga wojna światowa zaszkodziła. Bo Polska miała w planach kolonizację Madagaskaru. Fakt.

0

@PatrykBarca To poproś swoją karmę o reinkarnację w tym wspaniałym kraju.:)
Terytorium województwa Mazowieckiego, w którym mieszka 160 milionów ludzi. Zapraszam.

2

@Rastafarnianin Nic nie porówna się z Bangladesz. Nic.
Lepiej już Sentinel Północny, niż Bangladesz.

1

@SelloutCrowd Jakoś wszyscy zapominają że tę pie.....e Chiny, to kraj w którym rządzą komuniści. Niespodzianka.
Najpierw nakradłi technologii z Zachodu, a teraz udają że ten technologiczny skok , to w całości zasługa chińskiego geniusza.

1

@Eklerek Naprawdę piękne koszulki.
Nike , to wizualna katastrofa, z logo większym niż ego tej firmy.

2

@MesQueUnClub_87 Yes.
Włoska kuchnia The best.
No to wtedy może "dolma"? :d
https://ibb.co/yLbjhGc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?