Jestem fanem gier souls-like, nie wiem jakim cudem przegapiłem The First Berserker: Khazan. Zobaczyłem .Kupiłem. Przeszedłem. Wniosek prosty jak budowa cegły: dla miłośników Dark Souls,ów, pozycja obowiązkowa. Jedna z najlepszych gier tego gatunku. Polecam z czystym sumieniem. 8'5/10.
@Kgorecki2500 Jesteś mistrzem. Serio. Z niczego robisz zupę. Smacznego:D I tak, ryż nie pasi do pomidorowej , od słowa absolutnie. Makaroniki, proszę Pana, makaroniki i tylko makaroniki.
@fejkenq Mi tam będzie bardzo brakowałoby drużyny z Sentinel Północny. Nikt z nimi nie miałby szans w pojedynku długodystansowym. A na serio: Brawo dla Capo-Verde. Bardzo techniczne piłkarzy, Portugalska szkoła piłki.
@Kgorecki2500 Wiesz co? Oddaj Ty tego fartucha . Co to jest??! :D To naleśniki po Japońsku? Harakiri, tylko harakiri pomoże w tym wypadku. :D Smacznego.
@wyrek Super. Krótko mówiąc, wojna z użyciem atomowego arsenalu , stron zainteresowanych,jest nieunikniona. Przyszłość tej planety jest przerażająca. Przecież to oczywista oczywistość, że kiedyś, z jakiegoś powodu, nieważne z jakiego ,broń atomową będzie użyta.
@BezglutenowyPedri Bezglutenowy, oni bardzo boją się aktów terroru że strony Kurdów. Nie dziw się temu . Ja też byłem bardzo zdziwiony, ale znajomy Turek dokładnie mi wytłumaczył że już nie jeden raz Kurdowie wysadzali szkoły i td. Z tego czasu bardzo rygorystyczne kontroli wszędzie i kamery dookoła.
@PatrykBarca To poproś swoją karmę o reinkarnację w tym wspaniałym kraju.:) Terytorium województwa Mazowieckiego, w którym mieszka 160 milionów ludzi. Zapraszam.
@SelloutCrowd Jakoś wszyscy zapominają że tę pie.....e Chiny, to kraj w którym rządzą komuniści. Niespodzianka. Najpierw nakradłi technologii z Zachodu, a teraz udają że ten technologiczny skok , to w całości zasługa chińskiego geniusza.
0
@marcin62 Szanuję.
Ale ona mi zmęczyła niesamowicie.
Myślałem że "Sekiro" , w powtarzalnośći nic nie przebije, ale nie, "LofP" ma palmę pierwszeństwa.
4
@misterio
Co Pan powie na ten temat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin62 Nienawidzę tej gry. :D
Debilizm w czystej postaci.
Odinstalowane na stałe.
3
Jestem fanem gier souls-like, nie wiem jakim cudem przegapiłem The First Berserker: Khazan. Zobaczyłem .Kupiłem. Przeszedłem.
Wniosek prosty jak budowa cegły: dla miłośników Dark Souls,ów, pozycja obowiązkowa. Jedna z najlepszych gier tego gatunku.
Polecam z czystym sumieniem. 8'5/10.
0
@BorzyKrzys Jeszcze raz. Nie do końca zrozumiałem.
To znaczy , jeden AI kłócił się z innym AI ?!
:D :D
1
@lucas/catalan Olbrzymia.
Gargantujcznie olbrzymią różnica, proszę Pana. Tylko śmietanki nie dodawaj, bo zglosze Ci do Włoskiej mafii.
2
@Kgorecki2500 Jesteś mistrzem.
Serio. Z niczego robisz zupę.
Smacznego:D
I tak, ryż nie pasi do pomidorowej , od słowa absolutnie. Makaroniki, proszę Pana, makaroniki i tylko makaroniki.
2
@fejkenq Mi tam będzie bardzo brakowałoby drużyny z Sentinel Północny.
Nikt z nimi nie miałby szans w pojedynku długodystansowym.
A na serio: Brawo dla Capo-Verde.
Bardzo techniczne piłkarzy, Portugalska szkoła piłki.
4
Capo-Verde gooooooooool.
Brawo!!
1
@Kgorecki2500 Dajesz czadu, młody. :D
Tylko nie powiedz mi, że to tylko dla siebie ,kochanego. Cała pizza ?!
2
@Kgorecki2500 Ja przecież żartuje.
Chociaż......nazwał by ich , naleśniki od @Kessie . Afroamerykanskie:D
1
@Safrani A chyba żartujesz:D :D
1
@Kgorecki2500 Wiesz co?
Oddaj Ty tego fartucha .
Co to jest??! :D
To naleśniki po Japońsku? Harakiri, tylko harakiri pomoże w tym wypadku. :D
Smacznego.
1
@Bolton Raczej Talibanu.
1
@wyrek Super. Krótko mówiąc, wojna z użyciem atomowego arsenalu , stron zainteresowanych,jest nieunikniona.
Przyszłość tej planety jest przerażająca.
Przecież to oczywista oczywistość, że kiedyś, z jakiegoś powodu, nieważne z jakiego ,broń atomową będzie użyta.
2
@DragonxNF "Jestem Legendą" czytałeś?
Nie mówię o filmie, bo to różne historie.
1
@joloskyy Astrofizyką zajmuję ,się to chyba @fart . Spytaj.
2
@MesQueUnClub_87 Żeby masło było puszyste, lekkie i nasycone "powietrzem", jego trzeba po prostu wzbić blenderem.
Spróbuj, zobacz różnicę.
1
@Arden Chcecie mi powiedzieć że ten z lewej, też dżentelmen??!
Nie, nie wierzę.
1
@Luciano99 Praca w wulkanizacji "Sosnowiec".
10
@BezglutenowyPedri Bezglutenowy, oni bardzo boją się aktów terroru że strony Kurdów. Nie dziw się temu . Ja też byłem bardzo zdziwiony, ale znajomy Turek dokładnie mi wytłumaczył że już nie jeden raz Kurdowie wysadzali szkoły i td.
Z tego czasu bardzo rygorystyczne kontroli wszędzie i kamery dookoła.
2
@fcbarcafan19 Ten , na wózku to chyba @Comentateiro , bo On pamięta tę czasy.
2
@FCBparasiempre Dobrze gada. Tylko druga wojna światowa zaszkodziła. Bo Polska miała w planach kolonizację Madagaskaru. Fakt.
0
@PatrykBarca To poproś swoją karmę o reinkarnację w tym wspaniałym kraju.:)
Terytorium województwa Mazowieckiego, w którym mieszka 160 milionów ludzi. Zapraszam.
2
@Rastafarnianin Nic nie porówna się z Bangladesz. Nic.
Lepiej już Sentinel Północny, niż Bangladesz.
1
@SelloutCrowd Jakoś wszyscy zapominają że tę pie.....e Chiny, to kraj w którym rządzą komuniści. Niespodzianka.
Najpierw nakradłi technologii z Zachodu, a teraz udają że ten technologiczny skok , to w całości zasługa chińskiego geniusza.
1
@Eklerek Naprawdę piękne koszulki.
Nike , to wizualna katastrofa, z logo większym niż ego tej firmy.
2
@MesQueUnClub_87 Yes.
Włoska kuchnia The best.
No to wtedy może "dolma"? :d
https://ibb.co/yLbjhGc
2
@MesQueUnClub_87
https://ibb.co/MyRLw1T0
https://ibb.co/x8B9Yw0R