@FCBparasiempre Personalnie , jego nie cierpię. Ale trzeba oddać Cesarzowi to co jego. To że my mieliby więcej pucharów z tym składem , a w dodatku z Messim w składzie to napewno. Może i nie grali by wielkiej tiki-taki, ale jego determinacja i taktyka zrobili by swoje. Tak naprawdę właśnie determinacji i taktyki nam zabrakło w zdobywaniu pucharów Ligi Mistrzów.
Nie zawsze mam czas , żeby przeglądać LaRambla. Ale ta historia z butami i szafką jest niesamowita. Daj cię znać jak skończyła się ta honorową przygoda.
@NeroTFP1 Jeżeli by ta Rose , chodziła by na siłownię i ćwiczyła zamiast wcinać burgery drwala, to wtedy zmieścili by się we dwójkę na tej cholernej desce i wyglądali by tak. Żyli by długo i szczęśliwie, a wyszło jak z Paczuką. https://ibb.co/t3ndMKD
@misterio No tutaj polemizował by z szanownym Panem. Ale to bardzo skomplikowany i długi dialog , żeby go prowadzić na LR. Szanuję. Podziwiam. Bez wazeliny , jesteś the best. Ale ....ta teoria na to i jest teorią. Nie pracuje i nie pasuje do skomplikowanych obiektów we wszechświecie. Pytanko/ czarne dziury , to obiekt trzech wymiarowy czy dwóch wymiarowy?
@misterio Teorię względności już dawno trzeba zapakować , wsadzić do metalowego pudełka i wyrzucić do śmietnika. Niż więcej ,*poznajemy * wszechświat, tym bardziej oddała się ta teoria od rzeczywistości.
@JimMorrisonFCB Yes. W Warszawie? Ciężka sprawa. Piję za Wasze zdrowie. Z kolegą:D Dobrej nocy czy dzień dobry , już nie wiem. :D https://ibb.co/f0NM7rM
@JimMorrisonFCB Właśnie że nie. ! Tak , jak powiedział @misterio , niektóre profesory i badaczy fizyki kwantowej, wylądowali w psychiatrii. Tak naprawdę, to czysta magia w świecie fizyki, łamią się wszystkie prawa fizyki i teorii powstania i funkcjonowania wszechświata. W tym teoria Einsteina.
@JimMorrisonFCB W świecie kwantowej fizyki, kot ma dwie ( teoretycznie, a może i więcej) możliwości. Może został się przy życiu, a może istnieć w innej rzeczywistości, może zginąć. Kwantowa fizyka i mechanika, to narzędzie Boga. Wątpię że ludzkość kiedykolwiek zrozumie wszystkie prawa fizyki kwantowej.
@baczmus Jak nie miałeś wcześniej pada w ręku, to najpierw polecam mniej wymagające i stosunkowo krótkie gry. Little Nightmares 1 albo 2 , nie są powiązane fabularnie . Inside. Limbo. Journey ( Podróż). Elden Ring.
@Luciano99 . Unikatowe kadry z treningu w Sosnowcu. Napewno wykorzystasz w swoich niesamowitych filmach. Bajeczna technika tego piłkarza niech stanowi wyzwanie dla twoich pracowników z wulkanizacji. Czołem.
0
@Ojciec5tkidzieci No,w tej starożytnej Presji, raczej pod wpływem marihuany niż alkoholu.
4
@MesQueUnClub96 Chyba z Gruzja.
No to postrzelał:D
1
@Prorokk Dla czego po?! :D
2
@agaFCB Jeżeli duże zderzaki , to numer 2.
Jeżeli w normie, to zdecydowanie numer 3.
Jedynka pasuje na pogrzeb.
No i oczywiście temat do "gorących":D
3
@FCBparasiempre Personalnie , jego nie cierpię. Ale trzeba oddać Cesarzowi to co jego. To że my mieliby więcej pucharów z tym składem , a w dodatku z Messim w składzie to napewno. Może i nie grali by wielkiej tiki-taki, ale jego determinacja i taktyka zrobili by swoje.
Tak naprawdę właśnie determinacji i taktyki nam zabrakło w zdobywaniu pucharów Ligi Mistrzów.
2
@FCBparasiempre Dobry był.
Z charakterem. :D
https://ibb.co/jrGwjTJ
9
Nie zawsze mam czas , żeby przeglądać LaRambla.
Ale ta historia z butami i szafką jest niesamowita.
Daj cię znać jak skończyła się ta honorową przygoda.
0
@Szklaner .
To jest prawdziwe menu z Tytanika.
Było sprzedano na aukcji, chyba za około 100 000 $.
https://ibb.co/Y8kBXtr
2
@NeroTFP1 Jeżeli by ta Rose , chodziła by na siłownię i ćwiczyła zamiast wcinać burgery drwala, to wtedy zmieścili by się we dwójkę na tej cholernej desce i wyglądali by tak. Żyli by długo i szczęśliwie, a wyszło jak z Paczuką.
https://ibb.co/t3ndMKD
1
No i po ptakach.
Była Paczuka i nie ma Paczuki.
2-0
3
@Kapitan hawk Paczuka. Właśnie tak , nie Paciuka. Też z dzieciństwa im kibicuje.
4
@Luciano99 To ten mecz, chyba.:D
0
@kubix05 No, bardzo brakuje tego.
Z wyjątkiem tego samochodu z tyłu. Milicja. :D
2
@Hosh U niego nie ma coś takiego jak L4.
Tam mogą wytrwać tylko twardzieli i terminatory. Prawdziwa szkoła życia.
1
@misterio No tutaj polemizował by z szanownym Panem. Ale to bardzo skomplikowany i długi dialog , żeby go prowadzić na LR.
Szanuję. Podziwiam.
Bez wazeliny , jesteś the best.
Ale ....ta teoria na to i jest teorią. Nie pracuje i nie pasuje do skomplikowanych obiektów we wszechświecie.
Pytanko/ czarne dziury , to obiekt trzech wymiarowy czy dwóch wymiarowy?
0
@misterio Teorię względności już dawno trzeba zapakować , wsadzić do metalowego pudełka i wyrzucić do śmietnika. Niż więcej ,*poznajemy * wszechświat, tym bardziej oddała się ta teoria od rzeczywistości.
0
Dzień dobry , LaRambla.
Wszystko w porządku?
1
@JimMorrisonFCB Yes.
W Warszawie? Ciężka sprawa.
Piję za Wasze zdrowie.
Z kolegą:D
Dobrej nocy czy dzień dobry , już nie wiem. :D
https://ibb.co/f0NM7rM
3
I znowu tutaj nikogo nie ma.
Co za ludzi.
1
@Kgorecki2500 Cixin Liu, trylogia.
Już trzeci raz czytam całą trylogię.
Polecam, tak jak wyżej.
1
@misterio Mój ulubiony temat.
Fizyka kwantowa ,powstanie i funkcjonowania wszechświata. Mikro i makro.
Oznaczaj , jak będziesz dodawać posty.
Miłego wieczoru.
P.S.
Magia w czystej postaci. :D
2
@JimMorrisonFCB Właśnie że nie. !
Tak , jak powiedział @misterio , niektóre profesory i badaczy fizyki kwantowej, wylądowali w psychiatrii.
Tak naprawdę, to czysta magia w świecie fizyki, łamią się wszystkie prawa fizyki i teorii powstania i funkcjonowania wszechświata. W tym teoria Einsteina.
2
@JimMorrisonFCB W świecie kwantowej fizyki, kot ma dwie ( teoretycznie, a może i więcej) możliwości. Może został się przy życiu, a może istnieć w innej rzeczywistości, może zginąć.
Kwantowa fizyka i mechanika, to narzędzie Boga. Wątpię że ludzkość kiedykolwiek zrozumie wszystkie prawa fizyki kwantowej.
2
@IronSanHybrid :D "Najbardziej zasłużony członek".
1
@baczmus Jak nie miałeś wcześniej pada w ręku, to najpierw polecam mniej wymagające i stosunkowo krótkie gry.
Little Nightmares 1 albo 2 , nie są powiązane fabularnie .
Inside.
Limbo.
Journey ( Podróż).
Elden Ring.
0
@AduŚ07 Po takim czymś, czeka go bolesna i długa rehabilitacja.
Że nie było czerwonej kartki , to jest skandal.
3
@Luciano99 .
Unikatowe kadry z treningu w Sosnowcu.
Napewno wykorzystasz w swoich niesamowitych filmach.
Bajeczna technika tego piłkarza niech stanowi wyzwanie dla twoich pracowników z wulkanizacji. Czołem.
7
@Luciano99 Nie wiem co bierzesz, ale...bierz więcej.
Masz talent. Nie zmarnuj go. :D
0
@Drozdu7 Zdecydowanie płyta.
Cyfrowa , to jak z prezerwatywą, niby to samo ale czegoś brakuje.
0
@Ojciec5tkidzieci A proszę bardzo.
KM.