@GeneralXavi Nie, ogółem. U nas w Gruzji tez machałi szabelką, retoryka antyrosjiska. Co tam, jakaś rosja. Wszyscy wiedzą jak to skończyło się. Trzeba walczyć i próbować. Ale z zimną głową i przemyślenie. Inaczej to wszystko na nic.
@GeneralXavi qorwa, Wy lepiej trochę naciśnięcie na hamulce. Ja wszystko rozumiem, hard ducha, potrzeba pomocy, historyczne porachunki z kacapami. Ale bardzo proszę, bez dramatyzmu. Bo pogrąży cie kraj w chaos.
@Survier w związku z tym że na larambli , nie tak dawno, byłem zaliczony jako agent kremla, mogę Ci powiedzieć prawde? Nie , nie zostały przeniesione. Górze. Dużo gorzej. Kwestia czasu zajecie przez kacapów Ukrainy.
@DonMatteo901 Poproszę cały spis. Netflix zablokował wszystkie rosyjskie produkcji. Generał Motors zablokował eksport swoich marek do rosji Sony Pictures odwołał wszystkie swoi premiery Master Card zablokował możliwość płatności Japonia wdrożyła sankcji na członków rządu rosji Bank rosji podwyższył stawki do 15%do 30%. Kontynuować?
@macio_944 o, nu na reszcie, ja teź stałem się agentem putina:) Co za ludzi, chwilkę nie dają pobyć ekspertem strategii politycznej :) Juź kto a kto, ja bardzo dobrze wiem co to jest agresja rosji. Ja nikogo nie starsze, mówię prawdę.
Czeka nas wszystkich kolejna "zimna wojna". Tym razem z odnowioną faszystowską rosją. To już nieunikniona rzeczywistość. Trzeba było wcześnie zrobić zdecydowany i odpowiedzialny krok, przyjęcia Ukrainy do NATO. Teraz juź za późno. Zachód przegapił swoją wielką szanse na zdecydowaną postawę wobec putina, teraz będzie płacić dużo większą cenę za tchórzowstwo. Historia przed drugą wojną światową powtarza się. rosja będzie w izolacji, ale to marne zwycięstwo przy fakcie obecności rosyjskich głowic atomowych przy granicach dużo bliższych niź dotąd. Przygotuj cię się: Winter is coming.
@michal26 Najgorszy z najgorszych to właśnie kontraktniki z formacji Wagnera. Najlepsze z wojsk Ukrainy za chwilę będą w okrążeniu pod Marioupolem. Elitarne części wojska : Azov i td. Jeżeli ruskim uda się dokonać okrążenia , Kijów zostanie bez obrońców. Ochotników i cywilów , którym dali broń, szkoda najwięcej, bo nie mają szans w starciu z tą machiną wojskową. Nic dobrego nie widzę dla Ukrainy. Ale wyboru nie ma. Trzeba wierzyć.
@IronSanHybrid :) wiesz, stoję teraz przed domem, na podwórku. Lubię popatrzeć na gwiazdy. W jakiej poj...ej rzeczywistośći my żyjemy, to brak słów. I to mówię ja. Ta młodzież wojny nie widziała , nie zna jaki to horror i oby nigdzie tego nie doświadczyły. Taka już jest ludzka natura. Wątpię że nas powołał do życia Bóg. Taki tam rozkminy na noc.:) Trzymaj się.
Ja nie rozumiem jednego. Byli normalnymi ludźmi na LaRambli. Wybitnymi wirusołogami, ekspertami w dziedzinie medycyny i walki z Covidem. Nagle wszyscy stali ekspertami wojskowymi i specjalistami w zarządzaniu głowicami atomowymi. Fenomen socjalny.
Jeżeli teoretycznie , któż obserwuje naszą planetę z kosmosu, myślę że już wydał na nas wyrok. Wyrok obojętności i całkowitej rezygnacji z szans na istnienie jakichkolwiek form życia istot rozumnych , na tym zadu...ju wszechświata.
@cchesterr43 To jest nagranie z wojny o Lugansk i Danbas. Był moim rodakom, Gruzinem, walczącym za Ukrainę. Niestety zginęł. Ja wiem źe nie masz pojęcia co to za nagranie. Fejk. Nie ma nic wspólnego z trwającą agresją rosjiską.
@hardmind takie same koczowniki. Ogólnie nie wiem skąd to wziąło się że to dla Polaków bratni narod. Przecież oni zawsze byli po stronie niemców. Zawsze. Podczas drugiej wojny byli w aliansu z faszystowskimi Niemcami. A tak z ciekawości historycznej : jedynych , ktorych nie brało się do niewoli byli żołnierzy SS oraz ......więgierskich żołnierzy i oficerów.
Pierwsze co powinny zrobić zachód , jeżeli Ukraina da rady odbić atak koczowników , to natychmiast przyjąć do NATO. Będą wtedy mieć dużo mocniejszą armię liczącą dziesiątki tysięcy Ukraińców, gotowych dokopać Rosji na każdym możliwym konflikcie. Na bank.
@robimen12345 a znasz Rosyjski? To masz tutaj link do strony rosyjskiej. Wiesz chyba co oznaczają zielone pod postem. Popatrz sobie co myślą zwykle obywateli tego kraju. Popatrz ile tam "przeciwników reżimu". A to jest zwykle ludzi, źadne politycy. Zwykle ludzi, dumne z tej barbarzyńskiej wojny. I nie mów mi o praniu mózgów, bo to baaaardzo niezależna od Kremla strona internetowa z 10-20 milionów użytkowników. I nie ma co ich bronić, bo wszystko oni wiedzą i znają. Proszę bardzo:https://www.yaplakal.com/forum28/topic2401345.html https://www.yaplakal.com/forum2/topic2401018.html
Chciałbym wam powiedzieć jedną ważną rzecz w kwestii wojny na Ukrainie. Dla czego jest tak ważne zwycięstwo Ukrainy i zachowania niepodległości. Przykładem będzie Czeczenia. Jeźeli wygra Rosja, pamiętaj cię o tym że Putin zgarnij terytorium wraz z ludnością. Oczywiście źe na początku będzie opór, moźę wojna partyzantów i.t. Ale on ma czas na czystki etniczne i polityczne. Wszystkie wrogowie reżimu będą wyeliminowany albo zabici. Na końcu mamy granice z Europą i NATO w oddali od prawdziwych granic Rosji. A w bonusie ten pede...a ma jeszcze wększą armia w której będą Ukraińcy, które pod przymusem i przez pranie mózgu, tak jak Kadyrowcy, będą juź żołnierzami Putany. Zwyczeństwo Ukrainy to wielki cios wymierzony w ruskich. Obawiam się źe on pójdzie na vabank, bo porażka nie wchodzi w grę.
A proszę bardzo. To jest jednostka czeczeńskich wojowników i to prawdziwych , które walczą po stronie Ukrainy. Nie będę tłumaczył, bo jedzie po Kadyrowskich putanach mocno.
@norbi77 po prostu Software zastosowało w tej grze wszystkie swoje rozwiązania i mechaniki. Jedyne do czego nie mogę przyzwyczaić się, to do tego piepszonego skakania. W Soulsach każdy kamień i malutka ściana była nie do przedostania się, a tutaj prawdziwy Assasin skaczący jak kangur:)) Nie za bardzo mi to podoba sie. Właśnie to skakanie i kucanie mi bardzo przeszkadza w tej grze. I to właśnie jest rozwiązanie z Sekiro. Jedyna gra od Software, którą po prostu nie lubię. Przeszedłem i zapomniałem.
0
@GeneralXavi Nie, ogółem.
U nas w Gruzji tez machałi szabelką, retoryka antyrosjiska. Co tam, jakaś rosja. Wszyscy wiedzą jak to skończyło się.
Trzeba walczyć i próbować. Ale z zimną głową i przemyślenie.
Inaczej to wszystko na nic.
3
@GeneralXavi qorwa, Wy lepiej trochę naciśnięcie na hamulce.
Ja wszystko rozumiem, hard ducha, potrzeba pomocy, historyczne porachunki z kacapami. Ale bardzo proszę, bez dramatyzmu. Bo pogrąży cie kraj w chaos.
0
@Survier w związku z tym że na larambli , nie tak dawno, byłem zaliczony jako agent kremla, mogę Ci powiedzieć prawde?
Nie , nie zostały przeniesione.
Górze. Dużo gorzej.
Kwestia czasu zajecie przez kacapów Ukrainy.
1
@DonMatteo901 Poproszę cały spis.
Netflix zablokował wszystkie rosyjskie produkcji.
Generał Motors zablokował eksport swoich marek do rosji
Sony Pictures odwołał wszystkie swoi premiery
Master Card zablokował możliwość płatności
Japonia wdrożyła sankcji na członków rządu rosji
Bank rosji podwyższył stawki do 15%do 30%.
Kontynuować?
1
@macio_944 o, nu na reszcie, ja teź stałem się agentem putina:)
Co za ludzi, chwilkę nie dają pobyć ekspertem strategii politycznej :)
Juź kto a kto, ja bardzo dobrze wiem co to jest agresja rosji.
Ja nikogo nie starsze, mówię prawdę.
0
Czeka nas wszystkich kolejna "zimna wojna". Tym razem z odnowioną faszystowską rosją. To już nieunikniona rzeczywistość. Trzeba było wcześnie zrobić zdecydowany i odpowiedzialny krok, przyjęcia Ukrainy do NATO. Teraz juź za późno. Zachód przegapił swoją wielką szanse na zdecydowaną postawę wobec putina, teraz będzie płacić dużo większą cenę za tchórzowstwo. Historia przed drugą wojną światową powtarza się. rosja będzie w izolacji, ale to marne zwycięstwo przy fakcie obecności rosyjskich głowic atomowych przy granicach dużo bliższych niź dotąd.
Przygotuj cię się: Winter is coming.
0
@robsons23 Na serio? Co na Podkarpaciu Czeczeni zapomniałi?!!
1
@michal26 Najgorszy z najgorszych to właśnie kontraktniki z formacji Wagnera.
Najlepsze z wojsk Ukrainy za chwilę będą w okrążeniu pod Marioupolem. Elitarne części wojska : Azov i td. Jeżeli ruskim uda się dokonać okrążenia , Kijów zostanie bez obrońców. Ochotników i cywilów , którym dali broń, szkoda najwięcej, bo nie mają szans w starciu z tą machiną wojskową.
Nic dobrego nie widzę dla Ukrainy.
Ale wyboru nie ma. Trzeba wierzyć.
0
@robsons23 Czego??!:)
0
@DaPidejpi LaRambla Navy
1
@IronSanHybrid :) wiesz, stoję teraz przed domem, na podwórku. Lubię popatrzeć na gwiazdy.
W jakiej poj...ej rzeczywistośći my żyjemy, to brak słów.
I to mówię ja. Ta młodzież wojny nie widziała , nie zna jaki to horror i oby nigdzie tego nie doświadczyły.
Taka już jest ludzka natura. Wątpię że nas powołał do życia Bóg.
Taki tam rozkminy na noc.:)
Trzymaj się.
32
Ja nie rozumiem jednego. Byli normalnymi ludźmi na LaRambli. Wybitnymi wirusołogami, ekspertami w dziedzinie medycyny i walki z Covidem.
Nagle wszyscy stali ekspertami wojskowymi i specjalistami w zarządzaniu głowicami atomowymi.
Fenomen socjalny.
4
Jeżeli teoretycznie , któż obserwuje naszą planetę z kosmosu, myślę że już wydał na nas wyrok. Wyrok obojętności i całkowitej rezygnacji z szans na istnienie jakichkolwiek form życia istot rozumnych , na tym zadu...ju wszechświata.
0
@BXOD :) Dobrze , proszę bez przesady. :)
Polska gramatyka, to jedna z najcięższych rzeczy , które mnie spotkała w życiu. :)
1
@Comentateiro mi można wybaczyć, polska gramatyka vs gruzińska, to niebo a ziemia.
Wam wybaczyć nie wolno:)
5
Towarzyszy Anonimusy z LaRambli, wy kiedy w końcu nauczy cię się linki z Twittera normalnie wstawiać na forum. Was w szkole czemuś uczą ?
0
@cchesterr43 To jest nagranie z wojny o Lugansk i Danbas. Był moim rodakom, Gruzinem, walczącym za Ukrainę. Niestety zginęł.
Ja wiem źe nie masz pojęcia co to za nagranie.
Fejk. Nie ma nic wspólnego z trwającą agresją rosjiską.
0
@hardmind takie same koczowniki.
Ogólnie nie wiem skąd to wziąło się że to dla Polaków bratni narod. Przecież oni zawsze byli po stronie niemców. Zawsze. Podczas drugiej wojny byli w aliansu z faszystowskimi Niemcami. A tak z ciekawości historycznej : jedynych , ktorych nie brało się do niewoli byli żołnierzy SS oraz ......więgierskich żołnierzy i oficerów.
0
@clyde Niedługo. Poczekaj trochę.:)
0
@daniel32778 Potwierdzone? Za dużo fejków. Wypije wina, jeżeli to prawda.
6
Pierwsze co powinny zrobić zachód , jeżeli Ukraina da rady odbić atak koczowników , to natychmiast przyjąć do NATO. Będą wtedy mieć dużo mocniejszą armię liczącą dziesiątki tysięcy Ukraińców, gotowych dokopać Rosji na każdym możliwym konflikcie. Na bank.
2
@IronSanHybrid znalazłem. W samy raz będzie.
http://www.zafirro.com/zafirro-iridium.php
1
@IronSanHybrid polecam topór. Aby był dobrze naostszony. Nie narzekam.
W wyjątkowych sytuacjach stosuje Gillette Fusion 5. Niezawodna maszyna.
2
@robimen12345 a znasz Rosyjski? To masz tutaj link do strony rosyjskiej. Wiesz chyba co oznaczają zielone pod postem. Popatrz sobie co myślą zwykle obywateli tego kraju. Popatrz ile tam "przeciwników reżimu". A to jest zwykle ludzi, źadne politycy. Zwykle ludzi, dumne z tej barbarzyńskiej wojny. I nie mów mi o praniu mózgów, bo to baaaardzo niezależna od Kremla strona internetowa z 10-20 milionów użytkowników. I nie ma co ich bronić, bo wszystko oni wiedzą i znają.
Proszę bardzo:https://www.yaplakal.com/forum28/topic2401345.html
https://www.yaplakal.com/forum2/topic2401018.html
1
Chciałbym wam powiedzieć jedną ważną rzecz w kwestii wojny na Ukrainie. Dla czego jest tak ważne zwycięstwo Ukrainy i zachowania niepodległości.
Przykładem będzie Czeczenia. Jeźeli wygra Rosja, pamiętaj cię o tym że Putin zgarnij terytorium wraz z ludnością. Oczywiście źe na początku będzie opór, moźę wojna partyzantów i.t. Ale on ma czas na czystki etniczne i polityczne. Wszystkie wrogowie reżimu będą wyeliminowany albo zabici.
Na końcu mamy granice z Europą i NATO w oddali od prawdziwych granic Rosji. A w bonusie ten pede...a ma jeszcze wększą armia w której będą Ukraińcy, które pod przymusem i przez pranie mózgu, tak jak Kadyrowcy, będą juź żołnierzami Putany.
Zwyczeństwo Ukrainy to wielki cios wymierzony w ruskich. Obawiam się źe on pójdzie na vabank, bo porażka nie wchodzi w grę.
2
Razj......a jednostka rosyjska. I tak powinno być.
0
A proszę bardzo. To jest jednostka czeczeńskich wojowników i to prawdziwych , które walczą po stronie Ukrainy.
Nie będę tłumaczył, bo jedzie po Kadyrowskich putanach mocno.
1
@norbi77 po prostu Software zastosowało w tej grze wszystkie swoje rozwiązania i mechaniki. Jedyne do czego nie mogę przyzwyczaić się, to do tego piepszonego skakania. W Soulsach każdy kamień i malutka ściana była nie do przedostania się, a tutaj prawdziwy Assasin skaczący jak kangur:)) Nie za bardzo mi to podoba sie. Właśnie to skakanie i kucanie mi bardzo przeszkadza w tej grze. I to właśnie jest rozwiązanie z Sekiro. Jedyna gra od Software, którą po prostu nie lubię. Przeszedłem i zapomniałem.
2
@eydeem Tak, jest trudny, ale na początek, jak wszystkie Souls,y. Ale i tak nie ma porównania do Sekiro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika