@Kacper1432 Jako klasyczny napastnik, to tak , zgadzam się. Jako całokształt piłkarski, warsztat techniczny, szybkość i gra ogólna, Mbappe jest the best.
@masq jesteś fenomenalny. Naprawdę. To co robił Messi na boisku, było nieosiągalne dla nikogo w systemie słonecznym. Ma już trochę łat za sobą. Odpuść sobie, bo to już nie jest śmieszne.
W tej chwili nie ma na świecie lepszego piłkarza niż Mbappe. Złote Piłki, to tylko kwestia czasu . Dodatnie 40% do każdego klubu , w którym będzie grał.
Z Mauricio w roli trenera, nie da się wygrać LM. Niemożliwe. Jak ja rozumiem, większość która kibicuje białym, to młodzież. Pokolenie starsze, chyba za PSG z wiadomych przyczyn. Tak czy nie?
Poranna kawa, LaRambla, dobry Burger i można zaczynać dzień. Polityka to szambo. Rosja vs NATO, z Ukrainą w tle :D No i po wojnie. Koniec. A tyle szumu z niczego. https://naforum.zapodaj.net/510bc915359e.jpg.html
@DaPidejpi Ja. Ja myślę o ekranizacji opowiadań i bajek z LaRambla. Kogo zaprosić na ról główna, to jest dopiero pytanie. Casting raczej na jesień albo na zimę.
@macio_944 Nieosiągalne dla ludzkiego rozumu. Czas, przestrzeń, początek i koniec wszechświata. Ekscytujące. A ta mała kropelka, to nasza planeta, w oceanu galaktyk i kosmosu, który my możemy zobaczyć. Nie do wiary. https://naforum.zapodaj.net/68f2040d793c.jpg.html
Na reszcie, doczekałem się. W seriału "Władcy Pierścieni" będą elfy ciemnej karnacji i afroamierykanie. Oficjalnie potwierdzona informacja. Gratuluję. Mi to pasuje, aby tylko orków zostawili w spokoju.:D
@kkbarca Ten, kto kieruj samochodem po pijaku, powinien otrzymać karę bezwzględnego więzienia w surowych warunkach. Zabranie prawo jazdy dożywotnie. Kara finansowa i kasacja samochodu.
@Nazio87 Chaczapuri po Adżarsku, Chinkali klasyczne, saciwi ( indyk w sosie orzechowym), szaszłyk z łososia, lula=kebab, dolma w liściach z winogronu, pstrąg w sosie orzechowym, bakłażany zapiekany z serem białym, ser typu mozarella zawinięty w cieście francuskim i zgrilowany na otwartym ogniu. Cóż jescze? :D
1
@Sulimo Najlepsze w tym artykule to komentarze.:D
1
@Hubsao :D :D:D
0
@Kacper1432 Jako klasyczny napastnik, to tak , zgadzam się.
Jako całokształt piłkarski, warsztat techniczny, szybkość i gra ogólna, Mbappe jest the best.
10
@masq jesteś fenomenalny. Naprawdę.
To co robił Messi na boisku, było nieosiągalne dla nikogo w systemie słonecznym. Ma już trochę łat za sobą. Odpuść sobie, bo to już nie jest śmieszne.
9
W tej chwili nie ma na świecie lepszego piłkarza niż Mbappe.
Złote Piłki, to tylko kwestia czasu .
Dodatnie 40% do każdego klubu , w którym będzie grał.
0
@Krokiet Tak, chodzi mi o naszej legendzie. Prosta sprawa.
0
@Kwiatek67 Zaskakujące.
0
Z Mauricio w roli trenera, nie da się wygrać LM. Niemożliwe.
Jak ja rozumiem, większość która kibicuje białym, to młodzież.
Pokolenie starsze, chyba za PSG z wiadomych przyczyn.
Tak czy nie?
1
Poranna kawa, LaRambla, dobry Burger i można zaczynać dzień.
Polityka to szambo.
Rosja vs NATO, z Ukrainą w tle :D
No i po wojnie. Koniec. A tyle szumu z niczego.
https://naforum.zapodaj.net/510bc915359e.jpg.html
2
@Sulimo Oczywiście że tak. Porąbało ich już totalne.
Brak słów. Czarne elfy;D:D:D
4
Dobrej nocy LaRambla.
"Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa, to jedna z najlepszych książek na świecie. I nie ma o czym tu dyskutować.
1
@pax Jedno z pierwszych obrazów Jeshua z Nazaretu.
https://naforum.zapodaj.net/e25311a58055.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Ja. Ja myślę o ekranizacji opowiadań i bajek z LaRambla.
Kogo zaprosić na ról główna, to jest dopiero pytanie. Casting raczej na jesień albo na zimę.
4
@macio_944 Nieosiągalne dla ludzkiego rozumu. Czas, przestrzeń, początek i koniec wszechświata. Ekscytujące.
A ta mała kropelka, to nasza planeta, w oceanu galaktyk i kosmosu, który my możemy zobaczyć.
Nie do wiary.
https://naforum.zapodaj.net/68f2040d793c.jpg.html
1
@Sau_Ron Z takimi pytaniami poproszę do ekspertów. Do @Sulimo
1
Seriał "Władca Pierścieni" Pierwsze kadry. Ekskluzyw dla LaRambla
Elfy rządzą:D.
https://naforum.zapodaj.net/3663cdc371c7.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/818b7e1cd591.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/0e325c4e77a2.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/6f45bc7239ae.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/650f7b92a85b.jpg.html
1
@Sau_Ron "Kac Wawa", "Klub dla Wybrańców", i.d
1
@maroonCiekawie. Tylko jedno pytanko,kto to jest, "koriacy"? Na serio.
1
@lukaszbrk Pogieło ich już totalne, z tą tolerancją. Aż tak?
1
Na reszcie, doczekałem się.
W seriału "Władcy Pierścieni" będą elfy ciemnej karnacji i afroamierykanie. Oficjalnie potwierdzona informacja. Gratuluję.
Mi to pasuje, aby tylko orków zostawili w spokoju.:D
1
@barcelonaLM O sytuacji na LaRambla, chyba. Będzie ciężka rozmowa.
1
@SamuraJack Rinus Michels z jego futbolem totalnym oraz Valery Lobanowski z jego trójką wychowanków, które zdobyli 3 Złote Piłki.
0
@kkbarca Ten, kto kieruj samochodem po pijaku, powinien otrzymać karę bezwzględnego więzienia w surowych warunkach. Zabranie prawo jazdy dożywotnie. Kara finansowa i kasacja samochodu.
1
@IronSanHybrid Szkoda. Ale nie załamuj się, u kaźdego jest jakiś minusy.:D
0
@koziar Co to było? :D
1
@IronSanHybrid Jesteś z stolicy Rzeczypospolitej Polskiej?
2
@Janiama Podniesie. Podniesie. Wiara czyni cuda.
A z tym "najlepsza linia lotnicza", polemizował by.
Przyjemnego lotu.
0
@PatrychoO Aź zaciekawiło mi. Znalazłem https://xn--80aikhbrhr.net/erotikfilms/retro/
Duźo tam tego. Obczaje później. Chyba to lata 70-80.
0
@Nazio87 Chaczapuri po Adżarsku, Chinkali klasyczne, saciwi ( indyk w sosie orzechowym), szaszłyk z łososia, lula=kebab, dolma w liściach z winogronu, pstrąg w sosie orzechowym, bakłażany zapiekany z serem białym, ser typu mozarella zawinięty w cieście francuskim i zgrilowany na otwartym ogniu.
Cóż jescze? :D