@Azacca Powinny wyłączyć że wszystkich rozrywek. FIFA, UEFA, Olimpiady. Wszystkich sportowców bez wyjątku. Źadnych rozrywek sportowych na terytorium agresora. Ale tego nie będzie. Nie wierzę.
@sonek :) Ten to chociaż wyglądal jak należy na przywódcę Mocarstwa. Byłego:) A co jest w Europie? Zapomniałem. Makron:) Czy jak tam go zwał. Nie wiem jak prawidłowo piszę się go nazwisko. :)
Pamiętam jak Serbów wyłączyli z udziału w ME. Tchórz zawsze płaci dwa razy. Zachód już nie istnieje. Kwestia czasu , nic więcej, do klęski zachodniej cywilizacji. Niestety. A wystarczy po prostu więcej honoru i odwagi. Nie ma ani jednego prawdziwego przywódcę świata demokratycznego. Ani jednego.
@Emhyr Nie będzie tam źadnej wojny. Rosja ma wystarczająco duźo darmozjadow u siebie, na Kaukazie wszystkie Republiki są na dotacji z Moskwy. Oni zabiorą tylko to co potrzebują, nic więcej. To znaczy cały przemysłowy wschód Ukrainy. Donieck, Lugansk i oznaczą swoją obecność na tych terenach na zawsze. W najgorszym scenariuszu, dla Ukrainy, to rozpad tego Państwa. Na czym bardzo zależy Putinowi. Czerwona linia wzdłuż Ukrainy, granicą przed NATO.
@barcelonaLM Proszę Ci. Na serio w to wierzysz? No dobrze. Zrobimy tak. Daj mi info, które udokumentowane może mi udowodnić źe Chiny za całą swoją historię, weszli do jakiegokolwiek terytorium, zrobili aneksje tych ziemi a potem dali rady to utrzymać. Bo na tym polega budowanie imperium i potęgi cesarstwa. Jakiekolwiek, bez różnicy. Ja czekam.
@barcelonaLM Rosyjskie kobiety wolą chińskich mężów??! :D Co za brednie. Chiny już jeden raz próbowali wejść do Syberii, chyba w latach 50=tych. Bardzo oni nie lubią wspominać co pozostało po tym chińskim wojsku. Poległo ich tam niezmiernie dużo. Hwdp im , a nie Syberię. Żadne z chinoli wojownicy, raczej bajkownicy.
@Kuraxan Dziękuję za propozycje. Popytam znajomych. Byłem w jednym "garażu" w Warszawie, nie przekonali mi. Szukam dalej. Ja tam mam swoi "przekonania" niestandardowe :) Jeszcze raz Wszystkim dziękuję. Jak uda się zrobić, to co chcę, dam fotkę.
@FC1899Barca Najgorsze w tej całej histerii, to media. Niech ich szlag trafi. Wymusiłi przyjęcia tej szczepionki, bo inaczej nie do rady było wejść na pokład samolotu. I nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności. Dla tego zawsze mówiłem i dalej jestem przekonany źe branźa farmaceutyczna wraz z ośrodkami badawczymi muszą naleźać wyłącznie do Państwa. Bo inaczej te firmy farmaceutyczne wykończą wszystkich dla własnych interesów. A tak jest chociażby mała nadzieja.
@IronSanHybrid Ja pie......e. Te wasze pomysły. :D Któż bogatemu zabroni. Musze sobie też taką kupić. Jaka wysokość? Czy wytrzyma ciężar , na przykład , jakiegoś ciała do 70 kg?:D Z regulacją? Rewelacja.
@Chaoss Byłem w reprezentacji Gruzji, młodzieżowej. Mialem przed sobą baaaardzo duże szanse na wejście do dorosłej. Do czasu jak jedna pi....a nie złamała mi kolano. Byłem na testach u samego Lobanowskiego. Cóż wiem na temat poważnej piłki.
@Chaoss Tu nie chodzi o Messi. Kaźdy moźę nie strzelić karnego. Historia futbolu ma dużo takich sytuacji. Grałem w piłkę, wiem to uczucie. To w tv łatwo wygląda. Kiedy przed tobą dwóchmetrowy gościu że sto kilo wagi i masz strzelić, bo to obowiązek, to uwierz mi nie jest to łatwa sprawa.
Bramka – dwa pionowe słupki połączone poprzeczką nad nimi, wraz z linią bramkową namalowaną na murawie boiska. Przekroczenie linii bramkowej przez piłkę, okręgiem wielkim równoległym do płaszczyzny boiska, powoduje zdobycie gola[1]. Bramka mierzy 244 cm (8 stóp angielskich) wysokości i 732 cm (8 jardów) szerokości. Z tyłu bramki doczepiona jest siatka służąca do zatrzymywania piłki po golu, zwykle uwidacznia też zdobycie gola. Thibaut Courtios, wzrost 200cm, przy wyciągnięciu rąk dodajemy do wzrostu około 1 metru. Co przy skoku w bok z wyciągniętymi rękami daje nam około 50-60 cm wolnej przestrzeni przy słupkach. A teraz szybko na boisko napinacze z LaRambla i strzelać karne do upadłego.
@Cwaniak4 On i tak nie przyszedł by do Barcy. Jego ojciec twardo wtedy powiedział źe liczy się tylko Paryź. Nikt wtedy nie miał szanse na podpisanie z nim kontraktu. Jego matka jest Algierką, tak dla informacji.
11
@Azacca Powinny wyłączyć że wszystkich rozrywek. FIFA, UEFA, Olimpiady. Wszystkich sportowców bez wyjątku. Źadnych rozrywek sportowych na terytorium agresora.
Ale tego nie będzie. Nie wierzę.
1
@sonek :) Ten to chociaż wyglądal jak należy na przywódcę Mocarstwa. Byłego:)
A co jest w Europie?
Zapomniałem. Makron:) Czy jak tam go zwał. Nie wiem jak prawidłowo piszę się go nazwisko. :)
4
Pamiętam jak Serbów wyłączyli z udziału w ME.
Tchórz zawsze płaci dwa razy. Zachód już nie istnieje. Kwestia czasu , nic więcej, do klęski zachodniej cywilizacji. Niestety.
A wystarczy po prostu więcej honoru i odwagi.
Nie ma ani jednego prawdziwego przywódcę świata demokratycznego.
Ani jednego.
0
@Kgorecki2500 Na przykład :Turcja vs Grecja.
Aż do bólu kochającę jeden drugiego ,członkówi NATO:)
0
@Emhyr Nie będzie tam źadnej wojny. Rosja ma wystarczająco duźo darmozjadow u siebie, na Kaukazie wszystkie Republiki są na dotacji z Moskwy.
Oni zabiorą tylko to co potrzebują, nic więcej. To znaczy cały przemysłowy wschód Ukrainy. Donieck, Lugansk i oznaczą swoją obecność na tych terenach na zawsze.
W najgorszym scenariuszu, dla Ukrainy, to rozpad tego Państwa. Na czym bardzo zależy Putinowi. Czerwona linia wzdłuż Ukrainy, granicą przed NATO.
0
@barcelonaLM Proszę Ci. Na serio w to wierzysz?
No dobrze. Zrobimy tak. Daj mi info, które udokumentowane może mi udowodnić źe Chiny za całą swoją historię, weszli do jakiegokolwiek terytorium, zrobili aneksje tych ziemi a potem dali rady to utrzymać. Bo na tym polega budowanie imperium i potęgi cesarstwa. Jakiekolwiek, bez różnicy.
Ja czekam.
2
@barcelonaLM Rosyjskie kobiety wolą chińskich mężów??! :D
Co za brednie.
Chiny już jeden raz próbowali wejść do Syberii, chyba w latach 50=tych.
Bardzo oni nie lubią wspominać co pozostało po tym chińskim wojsku. Poległo ich tam niezmiernie dużo.
Hwdp im , a nie Syberię. Żadne z chinoli wojownicy, raczej bajkownicy.
1
@Japonk https://sklep.audiocolor.pl/produkt/mcintosh-mcclock-zegar-z-mechanizmem-kwarcowym/
Ale ta cena.:)
0
@Kuraxan Dziękuję za propozycje. Popytam znajomych. Byłem w jednym "garażu" w Warszawie, nie przekonali mi. Szukam dalej. Ja tam mam swoi "przekonania" niestandardowe :)
Jeszcze raz Wszystkim dziękuję.
Jak uda się zrobić, to co chcę, dam fotkę.
3
@FC1899Barca Najgorsze w tej całej histerii, to media.
Niech ich szlag trafi. Wymusiłi przyjęcia tej szczepionki, bo inaczej nie do rady było wejść na pokład samolotu.
I nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności.
Dla tego zawsze mówiłem i dalej jestem przekonany źe branźa farmaceutyczna wraz z ośrodkami badawczymi muszą naleźać wyłącznie do Państwa.
Bo inaczej te firmy farmaceutyczne wykończą wszystkich dla własnych interesów. A tak jest chociażby mała nadzieja.
0
@clyde Teź mam taką nadzieję. Ale martwi mi to "skakanie" bohatera :)
I ta kobyła na przywołanie. Trochę obawiam się.
0
@clyde 25 lutego. 25 lutego. 25 lutego.
Nie mogę doczekać się. Tydzien nigdzie nie wychodzę.
1
@Rust_Cohle Pisząc posty z gramatycznymi błędami na LaRambla.
0
@Kuraxan Mi tam podoba się. Od razu "gówno" :)
LaRambla niezawodna. Źadne eksperci z Was. Nie za grosz estetyki.
A na poważnie pytałem. Brutali z LR.
0
@Joe_Pesci Wizualny.
0
@FCB_dimiC Coś podobnego do tego. Ale bez przesady :)
https://naforum.zapodaj.net/49130464e6b7.jpg.html
0
@BART97 Sprawdzony?
1
Jest w Polsce jakiś zakład, który na poważnie zajmuj się tuning,em samochodów?
I nie pokazuj cię mi reklamy z Google. Któż ma jakiś namiary?
1
Thibaut Courtois wczoraj karnego obronił.
1
@IronSanHybrid widziałem taki w filmie"50 twarzy Graya". :)
0
@IronSanHybrid Ja pie......e. Te wasze pomysły. :D
Któż bogatemu zabroni.
Musze sobie też taką kupić. Jaka wysokość? Czy wytrzyma ciężar , na przykład , jakiegoś ciała do 70 kg?:D Z regulacją? Rewelacja.
1
@IronSanHybrid Coś nie do końca zrozumialem, jak na górala przystało. To podstawka pod laptop do łóżka??!
Wymiatasz, jeżeli tak.:D
1
@fart :D Zawsze myślałem , z uwagi na ten herb , że kibicujesz Celtam ze Szkocji. A tu taka historia.:D
Koszykówka.
1
@ChessInfo Kto dla Ciebie najlepszy szachista wszech czasów?
Dla mnie Kasparov.
0
@Chaoss Bo nie jest łatwo, jak wydaje się, strzelić karnego. Wsio. Koniec tematu.
0
@Chaoss Byłem w reprezentacji Gruzji, młodzieżowej. Mialem przed sobą baaaardzo duże szanse na wejście do dorosłej. Do czasu jak jedna pi....a nie złamała mi kolano. Byłem na testach u samego Lobanowskiego. Cóż wiem na temat poważnej piłki.
0
@Chaoss Tu nie chodzi o Messi. Kaźdy moźę nie strzelić karnego. Historia futbolu ma dużo takich sytuacji.
Grałem w piłkę, wiem to uczucie. To w tv łatwo wygląda. Kiedy przed tobą dwóchmetrowy gościu że sto kilo wagi i masz strzelić, bo to obowiązek, to uwierz mi nie jest to łatwa sprawa.
5
Bramka – dwa pionowe słupki połączone poprzeczką nad nimi, wraz z linią bramkową namalowaną na murawie boiska. Przekroczenie linii bramkowej przez piłkę, okręgiem wielkim równoległym do płaszczyzny boiska, powoduje zdobycie gola[1]. Bramka mierzy 244 cm (8 stóp angielskich) wysokości i 732 cm (8 jardów) szerokości. Z tyłu bramki doczepiona jest siatka służąca do zatrzymywania piłki po golu, zwykle uwidacznia też zdobycie gola.
Thibaut Courtios, wzrost 200cm, przy wyciągnięciu rąk dodajemy do wzrostu około 1 metru. Co przy skoku w bok z wyciągniętymi rękami daje nam około 50-60 cm wolnej przestrzeni przy słupkach.
A teraz szybko na boisko napinacze z LaRambla i strzelać karne do upadłego.
0
@LS Moźę. Ale tam jest Roni. Nie było i nie ma takiego drugiego.
1
@Cwaniak4 On i tak nie przyszedł by do Barcy. Jego ojciec twardo wtedy powiedział źe liczy się tylko Paryź. Nikt wtedy nie miał szanse na podpisanie z nim kontraktu.
Jego matka jest Algierką, tak dla informacji.