@BOSSS85 Jeżeli znajdziesz , to bierz tego. Ma wszystkie niezbędne wejście i wyjścia. Może posłużyć jako podstawka pod tv albo laptopa, monitora. Przyzwoite brzmienie, ale nie oczekuje niewiadomo jakichś fajerwerków, bo to tylko soundbar z wbudowanym subwóferem, co jest raczej zaletą niż minusem, bo nie zajmuje dużo miejsca. https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/grajace-podstawki-telewizorowe/2232-ht-xt1
@IronSanHybrid Bez wazeliny, nie wiem dla czego, ale naprawdę mam jakoś sympatię do Ciebie. Bez skojarzenia, proszę, ja nie należy do nich. Tak po prostu. Trzymaj się chłopie. Jeźeli jakimś cudem będziesz w Bitumi albo Gruzji, zapraszam serdecznie. Obiecuję wszystko na poziomie. Chociaż ja sam tam bywam raz na 100 lat. :D
Wiem że dziś na LR święta, bo białe przegrali. Ale mam pytanko, bo szkoda czasu jeźeli będzie zawód. Kto oglądał Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts? Oglądać czy dać spokój?
La Rambla to zaje..a wyspa pośród oceanu internetowego. Naprawdę mówię Wam. Nowy Testament, Apokalipsa od Joanna i Kama=Sutra odpoczywają w ciszy , aby nie zakłócać pożądku prawego na LR. "Błogosławieni, które piorą swoje szaty (szczoteczki) , aby mieć prawo do drewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta LaRambla". Myślałem że już nic niemożliwego nie ma. A, nie. Na LR wszystko możliwe. Dziękuję Ci Boże , że mam konto tutaj. Aż do końca żywota mojego. Amen.
@kstyko Perfumy tylko niszowe. Zbieram i coś na ten temat wiem. Droga do dobrych, trwałych, piękny zapachów. W razie czego, nie pracuje tam, kupuje i ani razu nie zawiodłem sie. Wybierz cóż z marki Mancera. Stosunek ceny i jakości najlepszy. Czołem.Tutaj:https://amisell.pl/mancera-coco-vanille/443557
@IronSanHybrid Pietruszka nie ma ani smaku ani wartości żadnych. Zwykła trawa. Natka kolendry, to natomiast esencja smaku, zapachu i kunsztu kucharskiego.
@IronSanHybrid Nie pozwoli mi sumienie, którego nie mam, dodać Ci do czarnej listy. Ubolewam nad faktem , że pietruszke można dodać w smaku przed kolendrą. Mona mi, seniore.:D
0
@BOSSS85 Wybierz cóż z tej serii Z. Od 300 i do 1500zt. Kiedyś miałem Logitech Z506 i powiem że byli warty swojej ceny. Na pewno lepsze niż jakiś tam Manta i tego typu wynalazki. https://allegro.pl/oferta/zestaw-glosnikow-5-1-logitech-z607-160w-bluetooth-10699862821
1
@BOSSS85 Nu to wtedy zostaję się Ci jedno wyjście:https://audio.com.pl/testy/stereo/kolumny-glosnikowe/59-nautilus
:D
Najlepiej jak mówi ButnyRosjanin, kup jakiś wzmacniacz i kolumny głośnikowe.
1
@BOSSS85 Jeżeli znajdziesz , to bierz tego. Ma wszystkie niezbędne wejście i wyjścia. Może posłużyć jako podstawka pod tv albo laptopa, monitora. Przyzwoite brzmienie, ale nie oczekuje niewiadomo jakichś fajerwerków, bo to tylko soundbar z wbudowanym subwóferem, co jest raczej zaletą niż minusem, bo nie zajmuje dużo miejsca.
https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/grajace-podstawki-telewizorowe/2232-ht-xt1
2
@IronSanHybrid Zaje...ć kaczora. Chory świat, chore czasy.
1
@IronSanHybrid Bez wazeliny, nie wiem dla czego, ale naprawdę mam jakoś sympatię do Ciebie. Bez skojarzenia, proszę, ja nie należy do nich. Tak po prostu. Trzymaj się chłopie. Jeźeli jakimś cudem będziesz w Bitumi albo Gruzji, zapraszam serdecznie. Obiecuję wszystko na poziomie. Chociaż ja sam tam bywam raz na 100 lat. :D
1
@IronSanHybrid Pieniądze będziesz drukować czy cytaty z LR ?:D
A tak na serio, Epson mi nigdzie nie zawiódł. Canona nie miałem, nie wypowiadam się.
0
@Verema Naprawdę nie wiem co najpierw: Hogwarts czy Eternals?
Tego, drugiego moźę teź oglądałeś?
11
Nu to jak świętować, to do końca. Pamiętajcie? :D
https://naforum.zapodaj.net/77ffd7309bc6.gif.html
0
Wiem że dziś na LR święta, bo białe przegrali. Ale mam pytanko, bo szkoda czasu jeźeli będzie zawód. Kto oglądał Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts?
Oglądać czy dać spokój?
0
@taris https://www.dobarcelony.pl/20-zjedz-u-suareza-czyli-firmy-pilkarzy-fc-barcelony.html
5
La Rambla to zaje..a wyspa pośród oceanu internetowego. Naprawdę mówię Wam. Nowy Testament, Apokalipsa od Joanna i Kama=Sutra odpoczywają w ciszy , aby nie zakłócać pożądku prawego na LR.
"Błogosławieni, które piorą swoje szaty (szczoteczki) , aby mieć prawo do drewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta LaRambla".
Myślałem że już nic niemożliwego nie ma. A, nie. Na LR wszystko możliwe.
Dziękuję Ci Boże , że mam konto tutaj. Aż do końca żywota mojego. Amen.
0
@kstyko Perfumy tylko niszowe.
Zbieram i coś na ten temat wiem.
Droga do dobrych, trwałych, piękny zapachów. W razie czego, nie pracuje tam, kupuje i ani razu nie zawiodłem sie. Wybierz cóż z marki Mancera. Stosunek ceny i jakości najlepszy. Czołem.Tutaj:https://amisell.pl/mancera-coco-vanille/443557
2
@Gwyn Naprawdę dałeś SPOILER?:D
Przecież żartowałem. A po drugiej , widać dobrze grasz . Czołem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChessInfo Kto chcę dokończyć tą partie?
Mój ruch: Koń c6-e5. Wasz ruch.
5
Kiedyś, dawno temu. Zabierajcie do kolekcji.
https://naforum.zapodaj.net/49697d52dedf.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/3642ca5e0108.png.html
1
@Gwyn Gwyndolin, w następny raz uprzedzaj że spoiler.:D
Co to jest? Kto pierwszy , ten lepszy? :D
1
@ChessInfo :D :D:D
0
@Jestjakjest Modrić. Marcelo.
0
@Gwyn Nie ma znaczenia, bo koń czarnych robi rozpier...ę. U białych żadnych szans. Widelce kobyłką , leci wierza i cała piechota.
1
@ChessInfo Czarne w każdym razie wygrywają. Mogę zabrać gońca wierzą, albo szach na a1. Resztę załatwi kobyła :D
0
@IronSanHybrid Mówię jako zawodowiec. Każdy związany z kuchnią wie że petrucha , to beee.
Dzwonię do prokuratury. :D
0
@capoN Albo Victorinox albo Japońskie kamienie wodne.
https://www.goods.pl/product/description/4753/Kamien-wodny-typu-japonskiego-Knife-Master-1500-KMJ15.html
0
Niedziela.Poranna kawa, własnoręcznie zrobione tiramisu. I co? A nie jednego żartu z sylwetki Traore? Nie w porządku, La Rambla.
1
@IronSanHybrid Pietruszka nie ma ani smaku ani wartości żadnych. Zwykła trawa. Natka kolendry, to natomiast esencja smaku, zapachu i kunsztu kucharskiego.
1
@IronSanHybrid Nie pozwoli mi sumienie, którego nie mam, dodać Ci do czarnej listy. Ubolewam nad faktem , że pietruszke można dodać w smaku przed kolendrą. Mona mi, seniore.:D
2
@fart Niestety, na ile pamiętam musisz. Może coś zmieniło się w przepisach, nie wiem, nie będę kłamać.
2
@masq Tak samo. Różnica w ilości kotków. Bo mam jedną.:D
0
Pietruszka czy kolendra?
Będę wiedział kogo do czarnej listy wpisać. Szybko, nie mam czasu.
1
@Kondziubarca :D Dziękować.
Nie wiedziałem.