Azi

1

A potem żyli długo i szczęśliwie. Koniec

Azi

0

Dobry żart. Taki bez Arhura. Tylko mało śmieszny ;)

Mats - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Arthur - Dembele/Cou, Suarez, Leo - w zasadzie jedyne pytanie czy Dembele z miejsca wygryzie Cou ze składu

Azi

0

Mało realne. Nie w perspektywie kolejnego sezonu. Ewentualnie wykupić i wypożyczyć do ekipy grającej w pucharach, ale nie ma kasy na taką opcję. Kupujemy de Ligta oraz lewego obrońcę, gdzie w ogóle nie ma opcji rotacji.

Azi

15

Zapewne nie poprowadzi. Ale nie jest jego winą że oni nie mają żadnego projektu sportowego.

Azi

0

Kulawą ta nasza prawa obrona. A jak podobał Ci się Wague? Odnoszę wrażenie że był mega spięty. Ale podłączał się chętnie do akcji. Bardzo chciałbym go zobaczyć w towarzystwie normalnego środka pola i z 4 w obronie.

Azi

5

Puig fajny meczyk. Szczególnie, że powinien mieć asystę :)
Ale bardziej mi zaimponował Wague. Widać że ma co poprawiać ale ten koleś ma głowę na karku. Czyje grę i wie jak i kiedy wykorzystać wolną przestrzeń. Będziemy mieli z nich obu pożytek.

Fajny mecz Todibo - (mots na whoscored.com). Spokojnie powinien pełnić rolę 5 stopera w przyszłym sezonie.

Azi

0

Nadzieja jest. Jeszcze sporo kolejek.

Bardzo mi się dziś podobali Wague i Puig. Miranda też ma duże szanse pograć w ostatnich kolejkach.

Azi

0

Chciałbym mieć czasem tyle wolnego czasu :P

Azi

4

Styl pierwszego meczu i ich wynik z SB. Aczkolwiek Juve nie wygląda na frajerów i już dużo razy udowadniali że uczą się na błędach - również innych. Nie skreślajmy ich, choć patrzmy na to realistycznie - muszą dać z siebie max i liczyć, że Juve popełni te same błędy co Atletico.

Azi

0

Oczywiście że nie jest :)
Znasz ateistę który zgłębiłby katechizm i rzucałby takie głupie i stereotypowe teksty? Przecież to jest dokładnie to co napisałem - nie znam się ale się wypowiem.

Azi

0

Kolejna wspaniała teoria. To Pan, Panie Macierewicz?

Azi

1

Jeżeli nie jesteś katolikiem to skąd wiesz czym kierować się ma katolik? Bo nasłuchałeś się opinii podobnych sobie? To dopiero jest głupie jeżeli w czymś takim widzisz "wiedzę".

Jak zwykle pierwsi do oceny pchają się Ci, którzy się do tego w zupełności nie nadają. Ja Cię tylko ostrzegam, że dla człowieka, który myśli prosto i logicznie a nie kieruje się nienawiścią, stereotypami czy niechęcią to takie teksty jaki raczyłeś rzucić tam wyżej - świadczą TYLKO o Twoim poziomie a nie o tych, którym próbujesz dopiec. I nic więcej nie ma w tym co napisałem. Po prostu pomyśl zanim coś napiszesz.

Azi

0

Bardzo możliwe. Po co więc dążysz do tak płytkiego poziomu? Rywalizacja o to kto rzuci coś głupszego?

Azi

0

Ciekawa teoria. Rozumiem że sam ją opracowałeś? Jest niezwykle... głęboka :D

Azi

3

Cóż za niespodzianka ;)

Nasza liga jest fatalną nawet jeżeli chodzi o sensacyjne rozstrzygnięcia. Daleko nam do średniaków europejskich :'(

Azi

1

Ty nie rozumiesz nawet tego cytatu a próbujesz się nim posługiwać...

e: nie ma znaczenia czy uważasz że nie każdy ksiądz. Tym co robisz świadczysz o sobie a nie o innych.

Azi

2

Wiesz że wstawiając ten cytat i nazywając kogoś hipokryta to jedziesz sam po sobie :D

Azi

2

Ja rozumiem że można być ateistą i nie lubić wiary. Ale jak czytam takie płytkie komentarze to tylko załamuje ręce. Facet niby mądry a tekst tak płytki, pełen stereotypów i nienawiści. I próbuje oceniać nie widząc siebie.

W Biblii jest taki piękny cytat: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".

Azi

0

Może Vidal a może Arthur, może Todibo? A może nikt? W kadrze jest 4 stoperów. Może zagramy np 343 - choć to uważam za mniej prawdopodobne? Ale kto wie?

Azi

5

Ja musiałem kiedyś sprzedać auto bo na każdej stacji PB było przekreślone

Azi

1

Felix fajnie się zapowiada ale jak tak na niego patrzę to jakoś nie robi na mnie wielkiego wrażenia jakby mu brakowało tego czegoś co go wyróżnia. Jovic jest piekielnie skuteczny ale nie sądzę aby był zainteresowany rolą zmiennika Suareza. A ze składu go nie wygryzie bo jeżeli chodzi o wspieranie zespołu w grze bez piłki to musi się jeszcze dużo nauczyć.

Azi

0

Oczywiście. To są typowi frajerzy którzy właśnie tak zrobią aby nam ułatwić robotę :D

Azi

12

To byłby piękny skład ale Huesca walczy o utrzymanie więc będą zmotywowani jak diabli. Szczególnie że zdają sobie sprawę z konieczności rotacji u nas. Lepszej okazji do sprawienia sensacji nie dostaną przecież.

Azi

0

On chyba zna jakąś inną definicję słowa przypadek :P

Azi

0

Za kolesia który strzelił z przewrotki bramkę w finale LM? Coś Ty. Wezmą za niego zdecydowanie więcej. Może nawet koło 100 mln. Jak by nie patrzeć to jest to łakomy kąsek dla marketingu.

Azi

26

Szkołę skończyłem lata temu ale mój nauczycie wfu po lekcjach prowadził sksy, otwarte treningi, jeździł na zawody z dzieciakami i robił sporo innych rzeczy za które raczej nikt mu nie płacił. I mam do niego za to dużo szacunku.

Usłyszałeś bzdurę i teraz ją powielasz ku uciesze gawiedzi. A czasem wystarczy albo pomyśleć albo się rozejrzeć.

Azi

0

Tak jak napisał kolega wyżej - kup Xiaomi Redmi Note. Używałem Samsungów a teraz Xiaomi i te drugie są lepsze.

Azi

7

Żyjemy w takim świecie gdzie ludzie oczekują że będzie się za nich robić wszystko - łącznie z myśleniem.

Azi

0

Jeżeli byłbym trenerem i miał wybierać jednego to zdecydowanie postawiłbym na Viniciusa. Jeżeli pytanie polega na kogo bardziej lubię to Malcom wygrywa w przedbiegach.

Azi

0

Zakazy nie dotycza zwykle transferów tylko rejestrowana nowych zawodników. Nie byłbym więc taki pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?