Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewne taki skład właśnie wyjdzie. Z tym, że mając do dyspozycji zdrowego Dembele akurat wystawiłbym Dembele na prawej za Arthura. ManUtd ma słabą druga linię. Nawet nie próbują grać kombinacyjnie, więc można założyć że Busi i Rakitic, wspierani w bocznych sektorach przez Cou i Dembele oraz z Leo tuż przed sobą, spokojnie powinni dać radę. Tyle że to LM. Nie ma miejsca na błędy a Dembele nie jest gotowy na 100%, więc tak nie zagramy :/
1
Lepiej bronić gościa z niewyparzoną gębą niż oszołoma pokroju Pepe czy Ramosa którzy albo depcza rywala po palcach albo bez oporów wejdą w nich kosą.
Jak by nie patrzeć zwyzywanie kogoś nie zagraża jego zdrowia. Jest kara i koniec sprawy. Gorzej jak ktoś ładuje w szpitalu i ma sezon z głowy.
3
Jak przeczytałem to domyśliłem sie treści nawet bez znajomości języka. Ale dzięki za potwierdzenie :)
0
Ktoś mógłby przetłumaczyć gwiazdki?
0
Ciekawe że nagle Morer jest zapraszamy.
4
Polać mu!
1
Gdyby był obowiązkiem to byłoby zapisanie w konstytucji. A ja szanuję wolną wolę. Innych ale też swoją :)
Zdarzało mi się chodzić na wybory i oddać nieważne głosy. Pisałem dedykacje liczącym ale już mi się znudziło. Stary jestem.
Choć ostatnio na wyborach w stolicy był fajny kandydat (tyle że bez sznase na zwycięstwo). Niestety nie zdążyłem na głosowanie.
To nie jest bunt dla samego buntu. Zwyczajnie nie ma takiej partii która by mi odpowiadała. A nie uznaję mniejszego zła. Wybór między złodziejami a złodziejami udającymi katolików to nie jest wybór.
5
Można. Ja np jestem. Nie chodzę na wybory i wszystkich uważam za ten sam kaliber złodziei ;)
0
Nie oszukując się: nasza rodzima liga jest tak słaba że nie ma żadnej różnicy kto ją wygra. Awans do grupy LE będzie już dużym sukcesem.
1
Potem jeszcze 7 kolejek grupy mistrzowskiej. Mimo wszystko nie skreślajmy Legii. Pozbyli się dywersanta i wyniki z miejsca się poprawiły. A Lechia jedzie do Krakowa podczas gdy Legia gra u siebie z Pogonią, więc może być różnie*.
* drobnym drukiem - choć oczywiście może być też tak że Lechia będzie miała zaraz 6 pkt przewagi. Przecież to Ekstraklasa...
2
Co rozumiesz przez KK?
Nie ma wiary bez wolnej woli. Żebyś mnie tylko źle nie zrozumiał: to nie jest to samo co "robota co chceta". Nie mozesz krzywdzić innych. Ale sam możesz decydować o sobie. To już bardzo dużo.
1
Nie. Bardzo duży procent uważa się za osoby wierzące. Tyle że na "uważaniu się" się kończy.
5
Nawet możnaby się z Tobą zgodzić gdyby nie to że za tymi zmianami stoją zupełnie inne cele niż PiS twierdzi. Jeżeli dają 500+ to czemu nie ma opcji zwolnienia z podatku tylko musisz dostać kasę? Jeżeli niedziele są wolne a właściciel może sam stać w swoim sklepie to czemu coraz gorzej na tym wychodzą? W niedzielę nie odrobią straty jakie poniosą w piątek i sobotę na rzecz supermarketów.
Nie lubię "wolności na siłę" i dlatego że ktoś ma taki a nie inny światopogląd. Sam jestem chrześcijaninem, chodzę do kościoła ale szanuję wolną wolę innych ludzi i nie narzucam im swojej woli. I irytuje mnie że PiS podaje się za taki katolicki a z prawdziwą wiarą i postawą chrześcijańska nie mają nic wspólnego. Tylko propagowanie nienawiści.
6
Za co zapłacimy bardzo drogo w kolejnych latach. Niesamowita logika...
1
Lepiej się tego zagrać nie dało :D
1
Masq zapomniał dodać że studiuje prawo więc się zna ;)
2
Neymar już składa wypowiedzenie i wraca za friko :D
1
Oczywiście że praca to jego obowiązek. A co do zarobków to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Spokojnie jednak mógłby dostać większą kasę w innym klubie i dlatego szanuje Rakitica że mimo wszystko woli grać w Barcelonie. Mam nadzieję że nigdy nie będziesz czyimś przełożonym bo walisz taką agresją ze strach Cie do ludzi puścić.
Już pewnie to dużo razy słyszałeś ale zaryzykuję powtórzenie: bredzisz chłopie.
1
Poprosimy o argumenty.
1
Tak jest towarzyszu Stalin!
4
Już nie mówiąc o zajęciach dodatkowych, świetlicach, kółkach itp. Teściowa jest nauczycielką i mówi że za takie działania nikt jej nic nie płaci. A biurokracji w domu też nie brakuje.
40
Nadziei? Sprzedanie Rakitica byłoby przejawem głupoty. Wystarczy zobaczyć jak wygląda nasza gra gdy nie ma go na boisku. Należy dziękować że ma taką wydolność i chce grać w klubie a nie iść za kasą dalej.
3
Mało. Oczywiście są wyjątki od reguły. Duża w tym wina postprlowskiego systemu. Ale faktem jest że bardzo dużo nauczycieli dorabia sobie korepetycjami i nie ma żadnego interesu w tym żeby program był dobrze realizowany w szkole. Do tego dochodzi kretyńska biurokracja - szczególnie gdy w grę wchodzą programy unijne finansujące jakieś zajęcia itp. (w uproszczeniu).
Nie dziwię się nauczycielom. To kiedyś był bardzo szanowany zawód. Dziś idą tam do pracy głównie Ci co nie mają innej opcji zarobienia więcej w innych zawodach. Znam nawet przypadek nauczyciela, który przeniósł się na kasę do biedry bo $ porównywalna a nie musi się użerać z niewychowaną bandą. I może dostać urlop w tygodniu o czym w szkole mógł tylko pomarzyć.
Ludzie często używają argumentów że nauczyciel ma 2 m-sce wakacji. A nikt nie zadaje sobie pytania czy nauczyciel nie wolałby pracować całe wakacje a mieć jak np. inni na umowach o pracę 26 dni urlopu ale kiedy chce.
0
McGuane w ataku? I to chyba nie pierwszy raz.
3
W walce o tytuł i to już na początku kwietnia nikt nie bierze pod uwagę Realu. Piękne :)
2
2 Polaków rodaków w top 5 O.O
Jeszcze niedawno Kult śpiewał "Polscy piłkarze nie strzelili od kilkuset minut gola".
5
No muszą coś gadać. Cisza w czasie transmisji kiepsko się sprzedaje ;)
Pytanie tylko po co przywiązywać jakąś wagę do takiej gadki?
11
Ostatnie 2 mecze (pełne) Rakitica 229 podań z celnością ponad 91,7%
W tym samym czasie Busi: 145 podań;
Arthur (grał w sumie 60 min mniej) 110 podań;
Alba (2 wynik) 163 podania.
Sprzedajemy Rakitica - nie pasuje do zespołu, pupilek Valverde, nic nie daje zespołowi.
0
Dużo wskazuje na to że jutro będą znowu roszady. S. Roberto albo w pomocy albo na lewej obronie (ewentualnie Semedo na lewej). Nie zdziwi mnie jeżeli Suarez zacznie na ławce a Alena w jedenastce.
Obstawiam skład: MatS - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - S.Roberto, Rakitic, Alena, Cou, Messi, Malcom/Boateng
0
Jego matka nie jest już jego agentem. Jakiś miesiąc temu musiał ją "zwolnić".