Azi

0

Niewątpliwie przydałby się nam taki rezerwowy. Pozostaje pytanie czy cena nie jest za wysoka? O ile 20 mln euro można spokojnie zaakceptować, to już wysoka pensja będzie problemem. Nawet po odejściu Iniesty jest problem z podniesieniem zarobków Busiemu. Na dziś kadra tez nie jest odchudzona. Aleix jest blisko Sevilli, może uda się sprzedać Gomesa a jak nie to czeka Valencia (moim zdaniem lepszy kierunek). Może odejść też Marlon. Pozostają jeszcze Samper, Denis/Rafinha, Arnaiz i Munir/Paco. Nie sądzę aby wszyscy razem zarabiali jakoś dużo więcej niż podobno chce dostać Arturo (na LR ktoś pisał o 9 mln netto).

Vidal ma na pewno jeden niezaprzeczalny plus: za rok czy dwa będzie można go sprzedać do Chin. I jest szansa na odzyskanie zainwestowanych $. O ile sam piłkarz będzie chciał tam iść.

Azi

0

nie obraź się ale bardziej ufam danym z transfermarkt ;)

Azi

0

Według transfermarkt 1 lipca 2019 roku.

Azi

0

Za Paulinho kasę dostaniemy zapewne dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym. Odejmij więc waść 50 baniek.

Azi

0

Po to żeby się zamortyzował o kolejne 2 lata.

Azi

1

W poprzednim sezonie rywalizację z S. Roberto przegrał bardzo, bardzo wyraźnie. Nie sądzę aby w tym sezonie było inaczej.

Szansą dla Semedo może być brak transferu do pomocy. Alena ma kontuzję a Rafa i Denis mogą jeszcze odejść z klubu.

Azi

0

Sądzę że najlepiej zrobi podpisując nową, długą umowę.

Azi

1

Zapewne chodzi Ci o to kogo z Realu chcielibyśmy w Barcelonie? Wyłącznie Isco i Modrica.

Azi

1

Dobrze że zaszła konieczność sprowadzenia go już zimą :D
i chwała MŚ za promowanie piłkarzy ;)

Azi

1

Myślę że za Mine możemy spokojnie wyciągnąć więcej. Nie zdziwi mnie kwota 40+ bo cena za stoperów znacznie wzrosła - szczególnie w PL.

Azi

0

cytuję "Trzeba pochwalić zarząd za dotychczasowe transfery z klubu".

Azi

0

ewentualnie "dotychczasowe" ;)

Azi

0

Nie wiedziałem że Vidal i Mina są już sprzedani.

Azi

1

To stawanie w obronie kończy się zwyczajową żółtą kartką. Jest więc niesamowicie skuteczne. I łatwo się domyślić co w takich sytuacjach słyszy sędzia... Ale nie spodziewałem się wielu sensownych odzewów. I widzę że miałem rację :)

Azi

27

Wstawaj chłopie. Już po 10.

Azi

5

Uważam że MatS powinien być nawet pierwszym kapitanem o ile mówi po hiszpańsku i angielsku. Do noszenia opaski wymagane są cechy, których Messi zwyczajnie nie ma - a uważam że dawanie opaski "za zasługi" czy "najbardziej doświadczonemu" mija się z celem. Ta rola nie polega tylko na wyborze strony monety i ewentualnie strony boiska.

Kapitan musi być opanowany (bez wylewania żalów na arbitra) a jednocześnie musi umieć na tego sędziego wpłynąć. Musi umieć zmotywować kolegów i trzymać ich w ryzach gdy zaczynają im puszczać nerwy. I dawać przykład. Puyol był ideałem pod tym względem. MatS dopiero aspiruje ale nie widzę w zespole na dziś nikogo, kto by się bardziej nadawał do tej roli.

Azi

1

Ja tak nie mam. To jest mecz towarzyski. Tylko i wyłącznie.

Azi

2

Błędy indywidualne są czymś absolutnie normalnym w piłce juniorskiej (nawet dla juniorów starszych). Nie należy do nich przykładać większej wagi - ważniejsze są udane interwencje i sposób w jaki zachowuje się dany zawodnik.
A już szczególnie nie należy patrzeć na błędy, kiedy dochodzi brak zgrania i bardzo poważny rywal - jak by nie patrzeć półfinalista LM i to grający naprawdę mocnym składem.
Wynik jest bez znaczenia. Drużyna ma się przygotować do sezonu a po rozpoczęciu sezonu i tak podobnym składem nie zagrają.

Azi

9

Nie widzę powodów. I wcale mnie nie zdziwi jak obaj będą się pojawiali w składzie, przy czym wcale nie mam na myśli wystawiania któregoś z nich na lewej stronie.

Azi

0

Jeżeli szybko odpadasz to masz mniejsze szanse na przegranie kolejnego meczu. Logika!

Azi

0

Właśnie siedzę w robocie. I bynajmniej nie mam klimy. Więc wybitnie nie trafiłeś.

Azi

0

Racja. Poprawiłem ;)

Azi

0

A masturbacja to rękoczyn czy rękodzieło? :P

Azi

0

Możesz się za to pouskarżać

Azi

0

W dodatku Romę :D

Azi

0

na początku sierpnia ma urodziny

Azi

1

Polecam: Gra Endera (i późniejsze części) i ogólnie książki Łukjanienki (w szczególności serię o patrolach).

Azi

1

Bardzo dobre posunięcie. Vermaelen nie powinien obrazić się na 4 stopera a za rok w jego miejsce do pierwszej drużyny powinien awansować Cuenca (to nie wychowanek).

Azi

2

Spokojnie. On ma 19 lat i zamiast robić wielkie hallo należy go stopniowo wprowadzać w zespół. Dać mu szanse w ostatnich kolejkach fazy grupowej LM, w PK i w końcówce ligi. A o wprowadzaniu do pierwszej drużyny pomyślimy za rok. Jemu teraz potrzebna jest gra a nie siedzenie na ławce albo co gorsza trybunach.

Azi

1

Paco prawdopodobnie jest lepszy na "9". Ale jeżeli mamy grać bardziej 4-5-1 lub 4-3-3 to rezerwy trzeba nam na lewej stronie. Tab bardziej pasuje Munir. Niech decyduje zdrowa rywalizacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?