Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niewątpliwie przydałby się nam taki rezerwowy. Pozostaje pytanie czy cena nie jest za wysoka? O ile 20 mln euro można spokojnie zaakceptować, to już wysoka pensja będzie problemem. Nawet po odejściu Iniesty jest problem z podniesieniem zarobków Busiemu. Na dziś kadra tez nie jest odchudzona. Aleix jest blisko Sevilli, może uda się sprzedać Gomesa a jak nie to czeka Valencia (moim zdaniem lepszy kierunek). Może odejść też Marlon. Pozostają jeszcze Samper, Denis/Rafinha, Arnaiz i Munir/Paco. Nie sądzę aby wszyscy razem zarabiali jakoś dużo więcej niż podobno chce dostać Arturo (na LR ktoś pisał o 9 mln netto).
Vidal ma na pewno jeden niezaprzeczalny plus: za rok czy dwa będzie można go sprzedać do Chin. I jest szansa na odzyskanie zainwestowanych $. O ile sam piłkarz będzie chciał tam iść.
0
nie obraź się ale bardziej ufam danym z transfermarkt ;)
0
Według transfermarkt 1 lipca 2019 roku.
0
Za Paulinho kasę dostaniemy zapewne dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym. Odejmij więc waść 50 baniek.
0
Po to żeby się zamortyzował o kolejne 2 lata.
1
W poprzednim sezonie rywalizację z S. Roberto przegrał bardzo, bardzo wyraźnie. Nie sądzę aby w tym sezonie było inaczej.
Szansą dla Semedo może być brak transferu do pomocy. Alena ma kontuzję a Rafa i Denis mogą jeszcze odejść z klubu.
0
Sądzę że najlepiej zrobi podpisując nową, długą umowę.
1
Zapewne chodzi Ci o to kogo z Realu chcielibyśmy w Barcelonie? Wyłącznie Isco i Modrica.
1
Dobrze że zaszła konieczność sprowadzenia go już zimą :D
i chwała MŚ za promowanie piłkarzy ;)
1
Myślę że za Mine możemy spokojnie wyciągnąć więcej. Nie zdziwi mnie kwota 40+ bo cena za stoperów znacznie wzrosła - szczególnie w PL.
0
cytuję "Trzeba pochwalić zarząd za dotychczasowe transfery z klubu".
0
ewentualnie "dotychczasowe" ;)
0
Nie wiedziałem że Vidal i Mina są już sprzedani.
1
To stawanie w obronie kończy się zwyczajową żółtą kartką. Jest więc niesamowicie skuteczne. I łatwo się domyślić co w takich sytuacjach słyszy sędzia... Ale nie spodziewałem się wielu sensownych odzewów. I widzę że miałem rację :)
27
Wstawaj chłopie. Już po 10.
5
Uważam że MatS powinien być nawet pierwszym kapitanem o ile mówi po hiszpańsku i angielsku. Do noszenia opaski wymagane są cechy, których Messi zwyczajnie nie ma - a uważam że dawanie opaski "za zasługi" czy "najbardziej doświadczonemu" mija się z celem. Ta rola nie polega tylko na wyborze strony monety i ewentualnie strony boiska.
Kapitan musi być opanowany (bez wylewania żalów na arbitra) a jednocześnie musi umieć na tego sędziego wpłynąć. Musi umieć zmotywować kolegów i trzymać ich w ryzach gdy zaczynają im puszczać nerwy. I dawać przykład. Puyol był ideałem pod tym względem. MatS dopiero aspiruje ale nie widzę w zespole na dziś nikogo, kto by się bardziej nadawał do tej roli.
1
Ja tak nie mam. To jest mecz towarzyski. Tylko i wyłącznie.
2
Błędy indywidualne są czymś absolutnie normalnym w piłce juniorskiej (nawet dla juniorów starszych). Nie należy do nich przykładać większej wagi - ważniejsze są udane interwencje i sposób w jaki zachowuje się dany zawodnik.
A już szczególnie nie należy patrzeć na błędy, kiedy dochodzi brak zgrania i bardzo poważny rywal - jak by nie patrzeć półfinalista LM i to grający naprawdę mocnym składem.
Wynik jest bez znaczenia. Drużyna ma się przygotować do sezonu a po rozpoczęciu sezonu i tak podobnym składem nie zagrają.
9
Nie widzę powodów. I wcale mnie nie zdziwi jak obaj będą się pojawiali w składzie, przy czym wcale nie mam na myśli wystawiania któregoś z nich na lewej stronie.
0
Jeżeli szybko odpadasz to masz mniejsze szanse na przegranie kolejnego meczu. Logika!
0
Właśnie siedzę w robocie. I bynajmniej nie mam klimy. Więc wybitnie nie trafiłeś.
0
Racja. Poprawiłem ;)
0
A masturbacja to rękoczyn czy rękodzieło? :P
0
Możesz się za to pouskarżać
0
W dodatku Romę :D
0
na początku sierpnia ma urodziny
1
Polecam: Gra Endera (i późniejsze części) i ogólnie książki Łukjanienki (w szczególności serię o patrolach).
1
Bardzo dobre posunięcie. Vermaelen nie powinien obrazić się na 4 stopera a za rok w jego miejsce do pierwszej drużyny powinien awansować Cuenca (to nie wychowanek).
2
Spokojnie. On ma 19 lat i zamiast robić wielkie hallo należy go stopniowo wprowadzać w zespół. Dać mu szanse w ostatnich kolejkach fazy grupowej LM, w PK i w końcówce ligi. A o wprowadzaniu do pierwszej drużyny pomyślimy za rok. Jemu teraz potrzebna jest gra a nie siedzenie na ławce albo co gorsza trybunach.
1
Paco prawdopodobnie jest lepszy na "9". Ale jeżeli mamy grać bardziej 4-5-1 lub 4-3-3 to rezerwy trzeba nam na lewej stronie. Tab bardziej pasuje Munir. Niech decyduje zdrowa rywalizacja.