BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Oby bo przydałby się ten zmiennik dla Yamala żeby chociaż te 1k minut go odciążył
0
@Lanosss bo nie jesteśmy w 1:1
1
@Mocher najbliżej mu do Musiali, może grać na ŚPO, LS, ,,10" i fałszywej ,,9". Z tego co jest pisane to Flick go ustawia na tym LS
1
@Sergio_Devils Barca One
2
@blakkudium ten Yamal to chyba żart. Inigo napewno dołączy do grona kapitanów i na tym się skończy jeśli nie będzie przetasowania od nowa
42
Zaczynamy grać ostrzej nawet jeśli to tylko plotka wypuszczona przez klub. Ale to powinna być formalność bo Mats jako pierwszy kapitan to nieśmieszny żart
@blakkudium @ViscaelBarca2007
2
@blakkudium teraz go nie wykupimy a Bayern potem za dużo zawoła, nie widzę sensu.
Nawet jak się ktoś pojawi to będzie to kot w worku za duże pieniądze
9
Jakim cudem on jest pierwszym kapitanem, czekam aż w końcu będą głosować na tych którzy się faktycznie nadają a nie za długość stażu
2
@th@les ta zaraz mu wypłaćmy te 42mln xd, genialny pomysł nie ma co
6
Według mnie będzie tak że wykupią Rashforda i nie będziemy już grać z tak typowa ,,9" jak Lewy. Ewentualnie przedłużą go jeszcze o rok na niskiej pensji jako jokera. Wątpię że będzie nas stać na ,,9" z topu, to koszt minimum 100mln będzie a byle kogo nie ma sensu brać. Wtedy byśmy mieli w obwodzie Ferrana, Rashford, Olmo (fałszywa ,,9") i być może ten Lewy. Coś w stylu obecnego PSG. Fajnie by to wyglądało i nieraz pewnie zobaczymy to w tym sezonie bo Lewy nie może już grać wszystkiego
1
https://tenor.com/pl/view/holding-laugh-holding-laugh-meme-holding-laughter-meme-holding-in-laughter-holding-back-laugh-gif-24923196
1
@Hawajczyk mamy tam Ferrana. Rashford tam zagra tylko jeśli kontuzje się posypią
2
@Lanosss no to nieźle nas załatwił, na co on ta date podał? Wystarczyło nic nie pisać o tym. Już nie wspomnę o tym że o problemach z plecami sobie przypomniał dopiero jak jest na wylocie z klubu
0
@BulaKG możemy tylko jednego w jego miejsce zarejestrować
@adamek20151 nie
0
@tbas no nie wiem, to odłożenie problemu na później bo teraz napewno go nie wypchniemy. W zimę będzie ostatnia szansa przed MŚ2026 bo potem już będzie bardzo trudno
1
@Messibestplayerintheworld ale dużo lepszy w obronie, obecność De Jonga na boisku zamiast Casado czy Bernala mocno ogranicza Pedriego bo musisz 2x tyle w obronie robić zamiast się na kreacji skupić. De Jong lepiej by było gdyby był np. zmiennikiem Pedriego ale potrzeba Casado albo Bernala w formie
3
@blakkudium
6
Absolute cinema
1
@ViscaelBarca2007 potrzebna aktualizacja o jakieś 120-130mln xd
2
https://tenor.com/pl/view/hasbulla-has-bulla-gif-24514209
4
Teraz jeszcze bardziej szkoda tej amatorszczyzny co odwalili przy wykupie, byśmy dostali całość a tak trzeba podzielić się z Girona. Ale chociaż wychodzimy na plus
4
https://tenor.com/pl/view/holding-laugh-holding-laugh-meme-holding-laughter-meme-holding-in-laughter-holding-back-laugh-gif-24923196
0
@Pressinho nic się nie odwróci. To jest beton który łatwo zdania nie zmieni, to musi poprostu wymrzeć żeby było lepiej
3
@blakkudium ważne że beton problemu nie widzi xd
0
@Faro niemożliwe żeby miał takie problemy z tym, wtedy by go nawet na te treningi nie wzięli. Poprostu bardziej Flicka przekonał Dro a że Rashford będzie na presezonie to nie ma sensu dwóch młodych na LS brać
4
@Faro napewno go odrzucił przez wzrost xd
10
@tbas na ten moment to my nikogo nie możemy zarejestrować włącznie z np. Garcia i Wojtkiem
4
Szybko ucięte, nie wiem jaki by był tego sens skoro mamy Kounde i Erica a w obwodzie do tego Forta czy Farre a Dumfries to wahadło a nie PO. Jeśli mamy jeszcze kogoś wziąć to LO żeby Balde miał dobrego zmiennika
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@ShawnC na samym początku to było, wtedy już dawali daty powrotu z kosmosu np. że w pierwszej połowie poprzedniego sezonu już mogliśmy wrócić, potem coś o fazie pucharowej LM, jeszcze później że 60 tys miejsc od początku tego sezonu (nagrali filmik gdzie Laporta to własną gębą reklamował xd), potem że 30 tys jednak a teraz że znowu faza pucharowa LM. Na początku pewnie się ugadali na przybliżony termin ale przez te fundamenty nie dało się ustalić daty to ślepakami walą pod publikę
0
@ShawnC budowa się przeciąga bo fundamenty były w tragicznym stanie i nowy stadion groził zawaleniem więc musieli dodać to do prac i przez to się przeciąga + nie naliczają się kary za opóźnienia. Do tego ta firma nie ma doświadczenia w renowacji takich obiektów. To wina Laporty że zrobił taki cyrk z ogłaszaniem powrotu na stadion