BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówcie co chcecie ale zrobili nas bez mydła. Jak już naprawdę musiał odejść to bardziej się to wypożyczenie opłacało a nie sprzedaż na tak słabych warunkach. Nawet opcji odkupu nie ma. Genialny deal Fiorentiny, nawet jak nie wypali to nic nie tracą a mogą zyskać potężny zwrot a do nas już nie wróci
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@Herato Diaz właśnie nie jest na sprzedaż, zaakceptują tylko ofertę nie do odrzucenia
2
@Kondziubarca sam transfer byłby bardzo dobry ale nie za te pieniądze, do tego nas nie stać. Marnujemy tylko czas i zaraz zostaniemy z niczym
0
@matix19(2) nie liczyłbym na to, jeszcze Deco coś mówił że nikt na boki obrony nie przyjdzie
1
@blakkudium to musi być presja na United żeby dali wypożyczenie z opcjonalnym wykupem bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie widzę
2
@blakkudium nie może się źle skończyć bo nas nie stać
10
Przecież nie ma szans xd, raz że cena zaporowa a dwa że zdesperowany Bayern ją podwyża co chwilę. Dogadać tego Rashforda i sfinalizować te wypożyczenie z opcją wykupu kiedy będzie możliwość i kończyć to okienko
2
@blakkudium nie wiem w co oni grają, jakieś szachy 7D xd
2
@blakkudium widać że zdesperowani xd. U nas to tylko raczej gra medialna bo wątpię że ktokolwiek wierzy w ten transfer u nas
1
@Messibestplayerintheworld jak wróci do optymalnej formy po kontuzji to będzie mega wzmocnieniem. Idealnie się uzupełniał z Pedrim przed kontuzja
2
@blakkudium cena zaporowa, poprostu nie mają zamiaru go sprzedać z wyjątkiem kwoty nie do odrzucenia
0
@prokofiew czyli klub musi pytać go o zdanie w kwestii wzmocnienia jego pozycji? Załatwili wszystko to Flick mu przekazał że nie będzie grał. Tylko przypomnę że jak jeszcze nie było nic o Garcii i Mats tylko dostał pozwolenie na grę to zaczynał się kwas
0
@prokofiew Mats też się stosownie nie zachowuje, tutaj nie da się inaczej. Albo zagramy ostrzej albo zostaniemy wydymani
0
@Faro też teoretycznie po odejściu Lewego on albo Guille może zacząć grać na fałszywej ,,9" jeśli nie sprowadzimy następcy co jest prawdopodobne. Wtedy niekoniecznie musi odejść Fermin albo Olmo
0
@Faro najpewniej do Andory pójdzie bo u nas nie pogra narazie przez ścisk pomocy a docelowym zmiennikiem Yamala raczej nie jest
0
@PioteK w Arabii dostanie, a w Turcji dostał ofertę 10mln brutto więc i tak niedużo mniej, Monaco też coś blisko
1
@blakkudium wiem mi chodzi że się nim interesujemy wogóle
2
@blakkudium mamy tam Kounde, Erica, Forta i Farre, na co nam ten Pubill xd?
9
Super, jego i Erica trzeba przedłużyć i zarejestrować nowe kontrakty jak będziemy w 1:1 żeby potem cyrków nie było
23
Nic nie wypłacać, pójściem na rękę jest już puszczenie go za free bo będzie mógł wynegocjować większy kontrakt. Koniec robienia z siebie frajerów. Wypad na trybuny to sam odejdzie
0
@Kasy już nie przesadzaj, i tak by nie grał bo mamy ścisk w pomocy a w szkółce czekają lepsi. Zarobiliśmy, mamy % z przyszłej sprzedaży i jakąś opcje odkupu
2
@blakkudium pewnie mu powiedział wprost jak wygląda sytuacja a ten zdziwiony. Cały presezon powinien przesiedzieć na ławce a potem trybuny i odejdzie
2
@blakkudium był na siłowni a reszta normalnie trenowała, może jakaś spina była bo Mats kontuzji już nie ma żeby specjalny plan dostawał. Może widok większej ilości bramkarzy niż Pena go zdziwił xd
2
@Zoker tyle że w tym sezonie Raphinha bardziej zasłużył na tą nagrodę niż Yamal. Powinien wygrać ale wiadomo raz że się głosy rozbija a dwa że ma dużo mniejszy PR niż przykładowo ten Yamal
4
A według mediów z Francji ma go nie być w top5 nawet, przecież to byłby skandal
@blakkudium @ViscaelBarca2007
3
@turhiay ale to nie wahadła, nie gramy trójką ŚO jak Inter że mają mocno asekurację
1
@Faro dojechał o 8:57
https://www.fcbarca.com/127765-barcelona-zaczyna-presezon-2025-26-relacja-live.html
2
@Criss18Barca a ty dalej przeżyć nie możesz tego Matsa xd, ,,9" to nam będzie potrzebna za rok dopiero a teraz mamy Lewego, Ferrana i Olmo. Potrzebny był bramkarz który nas będzie ratował a Mats tego wogóle już nie gwarantuje (nawet nie dawał tego czego powinien a co dopiero coś ekstra)
3
@Kondziubarca xdd
1
@Faro Yamal był na czas