BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Chyba ich głowa boli
1
@Kondziubarca https://tenor.com/pl/view/ferdek-kiepski-%C5%9Bmiech-laugh-funny-ferdynand-gif-15304652033724009439
2
Jako joker napewno zostanie w pierwszym zespole bo jakoś nie wierzę że nagle się tak spali. Teraz będzie testowany czy da radę grać w pierwszym składzie tym bardziej że nowy LS nie będzie na presezonie
6
https://zapodaj.net/plik-iBGua5lkfX
1
@bart_azz https://tenor.com/pl/view/holding-laugh-holding-laugh-meme-holding-laughter-meme-holding-in-laughter-holding-back-laugh-gif-24923196
1
@blakkudium
https://zapodaj.net/plik-EwOcbUNCBt
1
@blakkudium chyba muszą być poprostu zbudowane ale pewności nie mamy bez wglądu do dokumentów
0
@Faro to nic nie zmienia, w presezonie to i Victor się mega pokazał i wyszło jak wyszło. Ten jeden LS musi przyjść a młodzi i tak będą w rotacji
2
@Faro Rashford jeśli przyjdzie to na wypożyczenie z opcją wykupu a na Diaza nas nie stać
5
@Kondziubarca na 150%
2
@Faro super teraz każdego będziemy z Yamalem zestawiać co wszystkie reguły łamie xd?
Ty a co będzie jak Yamal albo Raphinha wypadną na dłużej? Potrzebny jest ktoś to odrazu wskoczy do pierwszego składu gdy będzie taka potrzeba i da realne rotacje a nie tylko w wygranych meczach
1
@blakkudium to chyba już tylko zależy od tych miejsc VIP a stadion nie musi być otwarty? No chyba że sobie to odrazu wliczyli, to już by trzeba dokładnie dokumenty przejrzeć
2
@Faro no właśnie to nie fifa że każdy młody jakiego dasz go składu wypali. Potrzebny jest pewny zmiennik a nie upychanie kotami w worku. Dokupić tego jednego LS i resztę szkółka, nie można dopuścić do sytuacji jak z Victorem rok temu. Samymi młodymi też trofeów nie wygrasz, już teraz mieliśmy jeden z najmłodszych zespołów w Europie a teraz jeszcze bardziej spadnie średnia wieku kadry
5
@Faro szeroką kadrę to mamy nie licząc ataku chyba xd. 4 graczy na 3 pozycje :D
0
@tbas Marc Ciria, ewentualnie Termes. Tyle że mają zerowe szanse.
Nie odejdziemy od 100% modelu socios dopóki ten beton nie wymrze, nawet jeśli załóżmy że wybiorą prezydenta co będzie do tego dążył to oni tego nie przegłosują
0
@turhiay a obejrzałeś mecz czy aby na składy spojrzałeś?
0
@tbas są ale bez szans na przebicie, jedynie Font może powalczyć ale on niewiele zmieni
1
@Lionel_Messi10 Flick już mu kolejna kadencję zapewnił xd. Dopóki beton głosuje to się nie doczekamy dobrego zarządzania
2
@Kondziubarca
https://zapodaj.net/plik-iBGua5lkfX
0
@Recha_0684 super to Casado już dawno powinien być w klubie kokosa xd, gratuluję logiki
1
@aspr1me poczekaj lepiej na jakieś dobre źródło bo to konto non stop wrzuca jakieś fejki
0
@Rifek to tym bardziej nie przyjdzie LO skoro to wykluczył. Z Nico to każdy był zaskoczony włącznie z Bilbao
2
@Luciano99 narobili nadziei szybkim klepnięcie Garcii i wyszło jak zwykle, teraz nie wiadomo kiedy go zarejestrują bo 1:1 nje ma xd
0
@Recha_0684 to tak nie działa, Flick powołał tych którzy mają realna szansę być w szerokim składzie a Kospo nieważne jakby się pokazał to by jej nie miał więc to bez wpływu. Z tym wiekiem to widzę że fenomen Yamal Ci za bardzo wszedł do głowy, nie każdy odpala tak wcześnie, inni później a potem dłużej grają na topie. Defensywni zawodnicy też z reguły dłużej wchodzą na wyższy poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Recha_0684 mamy 5 stoperów w kadrze + Farre też tam może grać więc raczej dlatego nie został powołany. Profilem idealny do tego co gramy i ma duży talent, mogli go wypożyczyć a nie oddawać za nic. Jak mamy myśleć w kategorii ,,na ten moment" to możemy prawie wszystkich ze szkółki wywalić
1
@tbas sprzedawać to my akurat nigdy nie umieliśmy, jedynie Alemany z Cruyffem dobrze wypychali szrot ale też nie zarabialiśmy wtedy dużo
0
@matirix20
Czy to zawodnik na pierwszy skład to się okaże, ale taki joker byłby napewno z niego fajny
1
@ViscaelBarca2007 no wiadomo ale nie na takich warunkach. Przecież my tu praktycznie nic nie zyskujemy. A te procenty to szkoda gadać, bardziej na otarcie łez jeśli tam wypali
0
@ViscaelBarca2007 jeszcze chyba Rodrygo chcą, ze dwóch zawodników do ataku im się przyda