0

@BezglutenowyPedri tak ale wątpię że nas stać. Idealny następca Lewego według mnie

5

@Ares! za dużo wymagasz od niego xd

0

@BobSwagger o Salahu nawet nie ma co marzyć, nawet w Fifie by to nie przeszło (:
Z tych to David, Tah (jeśli Christensena sprzedadzą) i Michell

0

@ViscaelBarca2007 ta klauzula to dla mnie ostateczność tym bardziej po tych informacjach o wpisach w tej klauzuli. Jego odejście zostało zablokowane i Flick otwarcie mówił że chce go w drużynie ale ma też sporo do poprawy czyli sprowadza się do tego co napisałem. Z tą pensja też nie wiadomo, jedno mało znane źródło podało 15mln brutto a na capalogy jest już 10 mln brutto, myślę że te 15mln to będzie maks i ma pensje progresująca ale na ten moment są to domysły jak te informacje

0

@ViscaBarca123 mam wyrobione zdanie na jego temat i według mnie marnował czas na rozwój wielu zawodników kosztem robienia wyników. Możesz się ze mną zgadzać lub nie

1

@ViscaelBarca2007 Araujo ma wszystko żeby być kluczowy u Flicka ale wymaga więcej czasu. To samo było z Balde, skreślany i wyzywany a poprostu potrzebował czasu i teraz może być game changerem. Moje zdanie jest takie że trzeba mu dać czas

5

@Values ,,Taki rezerwowy na 25-30 minut na słabszych rywali, nic więcej" jprdl xd

6

Jeśli mają zmieniać trenera to mam nadzieję że to będzie trener do rozwijania młodych a nie do robienia wyników kosztem rozwoju.
Tym bardziej szkoda że Marquez odszedł, jedyny trener rezerw od Guardioli który potrafił łączyć jedno i drugie

5

Uff, miejmy nadzieję że to prawda. Z Rayo niech odpocznie bo jest potrzebny w następnych meczach

3

@Coutinho007 Eric był już odbudowany w Gironie, co nie zmienia faktu że dalej się rozwija u nas

4

Eric świetna forma ostatnio. Oby tak dalej

0

@Pussy Patrol to mamy może dla pewności parę metrów zostawiać?

0

Bez Pedriego ta pomoc leży obecnie

0

@FCB24 no ta bo powinien grać w pomocy xd. Tylko Pedri coś kreował to czego się dziwicie

2

Ale co Araujo był zwyzywany to wasze xd. Nieważne jak dobra jest technologia, i tak na końcu decyduje sędzia

0

@Filipem przez Pedriego a nie Yamala

1

Gavi i De Jong do zmiany w przerwie, tylko Pedri stara się coś wykreować

52

Kontuzja po ostrym wejściu rywala a tu hejt się zaczyna. ,,Kibice" nie ma co. Oby nie było to nic poważnego bo jest potrzebny

0

@Roobo to tylko twoje domysły, fakty są takie że strzelił gola z nieoczywistej sytuacji a kreacja dzisiaj leży

2

@Szymemdymek i gola na koncie

0

@Roobo gdyby go nie było to byśmy przegrywali ekspercie

3

Araujo schodzi z dolegliwościami po ostrym wejściu rywala a tu już wyzywanie xd. Dobrze że zszedł żeby nie pogłębić urazu

2

@Sulimo już złapali w kaftan

0

@PatrykBarca to piszę że jak są w formie

1

@Rifek taka moja opinia, nikt się nie musi ze mną zgadzać

0

@kanver_ to w drugą stronę, Lewy pierwszy strzelił 30 goli w tym sezonie i walczy o złotego buta a w ważnych meczach nie zawodził. Dopóki Lewy gwarantuje liczby będzie grał dalej

0

@Rifek Inigo tak biorąc pod uwagę czysto umiejętności to z czwórki Araujo, Christensen, Cubarsi i on to jest najsłabszy więc jeśli wszyscy będą zdrowi i w formie to byłby rezerwowym

0

@Pedri16Future ludzie chyba zapominają ile ma lat i oczekują liczb z jego prime... ale dla niektórych i tak pewnie byłoby mało. Tacy są ,,kibice" i nic nie poradzisz

0

@Coutinho007 no trudno, Casado narazie nie daje argumentów żeby wrócić do pierwszego składu niestety

1

@PatrykBarca nic dziwnego skoro Araujo ledwo zdążył wrócić a Christensen nadal nie wrócił. Jak już wróci do formy szczytowej to miejsce w pierwszym składzie powinien mieć pewne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?