2

@ViscaelBarca2007 no właśnie o tym powinien już bezpośrednio decydować sztab, wielka szkoda że nie wzięli jego albo Nusy zamiast Olmo. Chyba jednak bardziej bym się skłaniał ku zakupie Lookmana bo daje opcje na wszystkich 3 pozycjach za Lewym i będzie w przystępnej cenie

0

Bramkarz: przedłużyć Wojtka
LO: Michell z Crystal Palace
ŚO: Tah ale tylko przy sprzedaży Christensena
LS: szczerze to wolałbym chyba nikogo nie brać bo rynek jest ubogi jeśli chodzi o tą pozycję , chociaż można śledzić Baene i Lookmana

1

@filipo2002 to najdłuższa przerwa Christensena w karierze to raz, Araujo może skorzystać na nowym składzie tak jak Pedri, Eric jest w formie już 1,5 sezonu i ciągle się rozwija. 6 obrońców na dwa miejsca to zdecydowanie za dużo

1

Tah powinien przyjść tylko przy sprzedaży Christensena, w innym wypadku jest niepotrzebny i mamy dość stoperów

3

@ViscaelBarca2007 Gundo byłby cenny nie tylko na boisku. Transfer Olmo to żart, sportowo ok ale co chwilę wypada a na jego pozycji mieliśmy dość graczy

1

@KmN @Cule2013 kurna ludzie odpalcie parę meczy Bilbao bo już xd

0

@ViscaelBarca2007 pisałem że powinni go brać zamiast Olmo, było pełno opinii skautów że to mega talent za nieduże pieniądze ale szwagry wiedzą lepiej. Żeby im teraz nie przyszło do głowy kupować Nico latem

0

@slayer napisałem że jak wróci Bernal, to też będzie sygnał do reszty że z nami się nie pogrywa a De Jong straci na tym i to dużo

22

Dla mnie sytuacja jest prosta. Albo zgodzi się na transfer albo trybuny w następnym sezonie i tyle w temacie. Ma miejsce w kadrze tylko dlatego że Bernal wyleciał z kontuzją.
Co do zwyżki formy to na ten moment nie ma czym się podniecać, często tak miał że wyjdzie mu miesiąc maks dwa i tyle z jego formy, w ostatnim meczu wrócił już stary De Jong. Gość nigdy nie spełnił oczekiwań i nie jest graczem na ten poziom i dawno nie powinno go tu być ale jest niesprzedawalny

0

@Guess już to widzę xd. Liverpool nie jest taki głupi

0

@lambard pomarzyć można (:
Nasza pozycja negocjacyjna leży i każdy wie że chcemy go wywalić przez pensje. Już z Tottenhamemem skakali to wyszło jak wyszło. Z wykupem Griezzmana nas zrobili jak chcieli ostatnio i teraz pewnie będzie podobnie

0

@lambard szwagry już z Tottenhamem się wyłożyli to jak odejdzie za darmo to będzie dobrze xd. Kokosów sie nie spodziewam

1

Wiedziałem że trafi nam najgorzej xd. Trudno, trzeba ich rozjechać w takim razie

4

@Rarenzio ty wracaj do nory bo się ośmieszasz tylko

11

@lucas75 po pierwsze Benzema lepszy od Lewego xd? Dobre hahaha.
Po drugie i tak miałby z automatu przedłużony kontrakt a z tego wynika że poszedł nam na rękę i obniżył pensje

0

@SirChuck miał tylko jeden sezon więc o jakim wahaniu formy mówisz? Jest poprostu bardzo przehajpowany. Nasz system będzie go ograniczał bo nie będzie miał tyle przestrzeni więc może być nawet gorzej tym bardziej że nie będzie miał darmowego miejsca w składzie jak w Bilabo gdzie nie ma konkurencji

0

Dawać ten Real i mieć ich z głowy

2

Czyli albo Lewy poszedł na rękę klubowi i będzie zarabiał jeszcze mniej niż miał w następnym sezonie czego wcale robić nie musi albo będzie miał kontrakt 1+1 i będzie grał tu dłużej niż rok, tak wiem że w artykule jest napisane że nie ma dodatkowego roku ale to nie jest informacja pewna

1

@Nefir wymarzony to Musiala (:
Ale tak realnie to zależy jakie pieniądze by były do dyspozycji

6

@SirChuck kolejny, wy się wogóle interesujecie jak gra czy polegacie tylko na Euro i przyjaźni z Yamalem?

2

@Adddi xddddddd

3

Sport już chyba naprawdę nie wie co pisać. Kolejny wysryw pod kliknięcia

2

@Nightraider jeśli w następnym sezonie nic się nie zmieni to mnie nie zdziwi jeśli zakończy karierę wraz z końcem kontraktu u nas. Nawet Araby go wtedy nie wezmą. Skoro nie ma zamiaru się stąd ruszać to jego ostatnią szansa jest wzięcie się do roboty

20

Brawa dla Lewego za wsparcie dla młodych, gdyby jakimś cudem udało się go odbudować to chyba na pomnik pod Camp Nou by zasłużył xd. Ale oczywiście to misja niemal niemożliwa, Ansu to wrak i taka jest prawda. De Zerbi który jest topka pod względem rozwoju zawodników chciał odbudować Ansu to skończyło się na tym że wysłał go na trybuny bo nic nie dawał ani na boisku ani poza nim. U Flicka narazie to samo i ani trochę się nie zapowiada żeby to się zmieniło

17

@Yoohoo Lewy w takim wieku przebija legendy klubu a i tak jest hejtowany

1

@Cvzx kolejny xd, ciężko to skomentować wogóle

0

@BezglutenowyPedri tak ale wątpię że nas stać. Idealny następca Lewego według mnie

5

@Ares! za dużo wymagasz od niego xd

0

@BobSwagger o Salahu nawet nie ma co marzyć, nawet w Fifie by to nie przeszło (:
Z tych to David, Tah (jeśli Christensena sprzedadzą) i Michell

0

@ViscaelBarca2007 ta klauzula to dla mnie ostateczność tym bardziej po tych informacjach o wpisach w tej klauzuli. Jego odejście zostało zablokowane i Flick otwarcie mówił że chce go w drużynie ale ma też sporo do poprawy czyli sprowadza się do tego co napisałem. Z tą pensja też nie wiadomo, jedno mało znane źródło podało 15mln brutto a na capalogy jest już 10 mln brutto, myślę że te 15mln to będzie maks i ma pensje progresująca ale na ten moment są to domysły jak te informacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?