1

@sergio5 Carlo to by mógł nic nie gadać bo sobie tylko wizerunek niszczy

1

@MysticCat Asencio się fajnie zapowiada ale gdzie on do Cubarsiego xd. Jak wrócą kontuzjowani to Carlo też go do ławki przyspawa

1

@LinekMichal pewnie przedłużą Wojtka i przeczekamy z nim i Matsem aż Kochen będzie gotowy. Wątpię że kupimy bramkarza

0

@Arden wiesz ja im talentu umniejszał nie będę bo to bardzo duże talenty ale do Yamala to ciężko kogokolwiek porównać (no chyba że Cubarsi), to ewenement na skalę światową żeby tak grać w takim wieku więc wiadomo że takie zestawienia są niepoważne

0

@Arden już nie przesadzajmy. Carlo to beton i oni praktycznie nie grają, nie mają tej regularności to co mają zrobić? Dobrze wiedzieli gdzie idą, ich wybór

39

Bellingham zsabotował Real swoim idiotycznym zachowaniem. Nie dość że przez to stracili punkty i zaraz mogą stracić lidera jeśli wygramy z Rayo to jego zespół musiał większość meczu grać w dziesiątkę a przy ich napiętym terminarzu może mieć duże konsekwencje. Bardzo dobrze że sędzia go wywalił bo się już naprawdę rozpanoszyli, już w poprzednim meczu powinien za to wylecieć ale sędzia chyba udał że nie słyszał, do tego kolejna kompromitacja Carlo przy bronieniu swoich zawodników, Flick go dobrze podsumował na konferencji.
Miejmy nadzieję że to wykorzystamy i zgarniemy tą ligę

4

@ziomal88 ta sama gadka jest przy każdym trenerze i ciągle to samo. De Jong gra teraz tylko przez mocny zjazd formy Casado. Jak wróci Bernal to już wogóle. Do tego w kolejce czekają kuzyni Fernandez i inni więc tym bardziej miejsca będzie brakować, no jeszcze Eric który gra lepiej od De Jonga (:
Powinien odejść bo blokuje miejsce w budżecie na wzmocnienie innych pozycji

15

Nie wiem jak można brać pod uwagę jego pozostanie, widzę że nadal dużo osób się na niego nabiera. Sprzedać jeśli ktoś go wogóle będzie chciał a jeśli znowu zablokuje transfer to na trybuny do końca kontraktu i tyle

0

@KibicBarcy84 przeczytaj jeszcze raz co napisałem

0

@Eto'o9 R10 czy ostatni to bym się wstrzymał bo według mnie zostanie jako zmiennik z niska pensja jeszcze potem, zarówno nam by się przydał w takiej roli a i Lewy powinien być na tak na podstawie jego wywiadów, nawet bym się nie zdziwił jeśliby zakończył tu karierę

1

@Cvzx nie jestem wielkim fanem Matsa ale przesadzasz już

7

@KibicBarcy84 ten za stary walczy o złotego buta i zgodził się pójść na rękę klubowi i jeszcze bardziej obniżył kontrakt który będzie miał w następnym sezonie czego wcale robić nie musiał

@krzak82 ta bo zaoranie trolli faktami to hejt xd, najpierw się doinformuj co dane słowo znaczy zanim zaczniesz go używać

0

@zDeka gdyby to było takie proste (:

8

A tu debaty o dużych transferach w lato (:

0

@Messibestplayerintheworld Kvara wciąga nosem Nico więc jak on Cię nie przekonuje to tym bardziej nie powinien Cię przekonywać Nico. Doku nie ma problemów z kontuzjami w ostatnich sezonach

0

@Messibestplayerintheworld nie zgodzę się, nawet w poprzednim sezonie był bardzo przehajpowany a co dopiero w 22/23. Ja rozumiem że przeciętny kibic patrzy na efektowność a nie efektywność ale nie mam pojęcia dlaczego upatrzyliście sobie konkretnie Nico

0

Wszystko z nim dobrze, miło że się martwią (:

7

Lepiej niech odpocznie. Flick to nie Xavi, mamy szczęście że obyło się bez kontuzji a sobie z Rayo poradzimy bez niego

0

@siara10 wracaj w kaftan lepiej

0

@Messibestplayerintheworld świetny? Patrzyłeś chociaż na statystyki?
2,3 dryblingu na mecz, niby fajnie ale to przy 39% skuteczności. Ta statystyka mówi o jego stylu gry który polega głównie na pojedynkach 1:1 które w większości przegrywa i często niepotrzebnie traci piłkę. Taki zawodnik nie może liczyć na więcej niż rolę jokera na ostatnie minuty. Jak już byśmy kogoś takiego szukali to zdecydowanie lepiej Doku.
Nico ma jasno zarysowane limity których nie przekroczy i taka jest prawda więc nie polecam spodziewać się cudu u Flicka

0

@MatBac1991 pomnóż razy dwa

4

@MatBac1991 pełna zgoda, nie ma sensu ten transfer. Mam nadzieję że odpuszczą też Nico bo ten to już wogóle

0

@partymaker jest więcej dyskusji bo każda kradzież jest jasno pokazana i widać błędy i nie można zamieść pod dywan jak dawniej. Var spełnia swoją rolę ale na końcu decyduje człowiek i to on popełnia błędy

5

Teraz to poleciał xd. On chyba nie zdaje sobie sprawy co byłoby bez Varu

2

@Cvzx Mats to topka jak jest w formie, tyle że ma tendencje że jeden sezon ma top i potem dwa średnie/słabe. Potrzebuje rywalizacji dlatego Wojtek musi zostać

3

@siara10 a ty dalej swoje?

0

@Messibestplayerintheworld słaby? Raczej fatalny. ,,Jednak ten sezon nie przekreśla mi Nico" w innym przypadku bym może Ci przyznał racje gdyby Nico nie był one season wonderem a nim jest w 100% (:
Przypomnę tylko 3 gole i 5 asyst w całym tym sezonie do tej pory razem z meczami w kadrze, przecież to mówi samo za siebie i przy okazji obala głupie gadanie że w lepszej drużynie odpali bo w kadrze nie zaliczył żadnych liczb. U nas może wyglądać nawet gorzej bo nie będzie miał darmowego miejsca w składzie, będzie miał jeszcze mniej miejsca na boisku a on słabo gra na małych przestrzeniach, do tego z Balde będą sobie poprostu na boisku przeszkadzać bo Nico gra przy samej linii. Ten transfer wogóle się nie broni, jeszcze brakuje żebyś wspominał o sile przyjaźni xd. Kwota jaką za niego trzeba zapłacić i pensja jaką chce ani trochę nie odpowiada jego jakości

0

@Messibestplayerintheworld napewno tańsze (:
Też nie wiemy czy Kochen nie zacząłby rozważać odejścia gdyby klub wydał duże pieniądze na młodego bramkarza. Wojtek mógłby zagrać jeszcze ze 3 lata gdyby chciał, u Matsa to zależy jak ze zdrowiem po poważnej kontuzji ale też gdzie koło 3 lat powinien dać radę (dłużej wątpię przez problemy z plecami i kolanem) a Kochen miałby spokojny czas na rozwój z nimi

1

@Messibestplayerintheworld jak już przedłuża Wojtka to raczej tak zostaną z Matsem na dłużej i będzie czekanie na Kochena

17

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens trzymania 3 bramkarzy pierwszego zespołu? Wojtek i Mats w zupełności wystarczą a w międzyczasie Kochen będzie się rozwijał przy nich. Sprzedać Pene i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?