2

@ViscaelBarca2007 to może dam pokolei od najlepszej opcji do najgorszej z tych co podałeś.
1.Lookman - bardzo dobry zawodnik pasujący do stylu Flicka, spokojnie mógłby grać w pierwszym składzie i stosunek ceny do jakości bardzo dobry przez rok kontraktu.
2.Leao - zdecydowanie najwyższy sufit z podanych ale boiskowe IQ pozostawia sporo do życzenia i też problemy z regularnością. Cena też mała nie będzie bo gdzie ok. 80 mln zawołają.
3.Doku - jako joker i zmiennik fajna opcja tym bardziej że City raczej go na siłę trzymać nie będzie. 50mln + nie ma dużej pensji.
4.Diaz - sportowo się broni w tym sezonie ale będzie miał za rok 29 lat a zawołają pewnie ok. 90mln więc nie ma sensu kompletnie
5.Nico - według mnie opcja kompletnie nie warta uwagi na ten moment. One season wonder do tej pory a jego cena i pensja jaką chce kompletnie nie odpowiada jego jakości

0

@krol211 poczytaj komentarze zachwytu nad nim to się dowiesz

@Piotr,1985 Nico słabo sobie radzi jak nie ma przestrzeni a u nas będzie miał jej jeszcze mniej niż w Bilabo przez ekstremalnie wysoko ustawiona obronę

0

@Piotr,1985 nie potrafi ciągnąć ataku Bilabo a nas ma zbawić xd. To nie ,,9" że jest zależny od zespołu. Nawet w top3 graczy Bilabo nie jest obecnie.
One season wonder na ten moment i tyle

0

@BezglutenowyPedri tak ale nas nie stać i Bayern go nie odda

@D10SLEO dla takiego zawodnika zawsze jest miejsce

0

@Coutinho007 wolę to niż żeby Real się bardzo wzmocnił. Z czasem może przestaną go tolerować a już teraz nie lubi go nikt poza kibicami Realu

1

@Coutinho007 dla nas lepiej żeby tam siedział, teraz weźmie bardzo duży kontrakt a gdyby odszedł do Arabii to Real zgarnia gigantyczne pieniądze i kupuje ,,9" z prawdziwego zdarzenia a Mbappe wraca na LS

1

@blakkudium z tych to tylko Leao ale xd. Przewalanie kasy i tyle

2

@Rarenzio są już informacje że prawdopodobnie dostanie te przedłużenie więc wracaj do nory

0

@alone49 Astralaga to nie bramkarz na pierwszy zespół, Kochen już go wygryzł w rezerwach. Wróci Mats i razem z Wojtkiem obstawią bramkę za rok, Kochen to opcja gdzieś za 3 lata może

3

@Roobo tak ale on woli siedzieć na trybunach niż iść na wypożyczenie gdzie i tak dostanie całą wypłatę

8

@RoberDzik zdrowie? Bardziej mental a raczej jego brak. Problemy zdrowotne w większości ma za sobą

3

@Mattems oczywiście że będzie rozważane ale z ostatnim zdaniem się nie zgadzam, Lewy wygląda już nawet lepiej ale musi też odpoczywać. Lewy póki co jest najlepszym strzelcem w top5 i nie zawodzi w ważnych meczach więc pewnie będzie grał dalej ale Ferran zaczyna naciskać

0

@Krzysiek723 pytam o którego obrońcę Ci chodzi bo pisze o dwóch a ty nie raczysz sprecyzować

0

@cules100pro tylko zobacz że zarówno Torre jak i Fort dobrze się spisują jak tylko grają, tylko z jakiegoś powodu prawie nie grają. Nikt by nic nie mówił gdyby grali słabo ale tak nie jest, na dodatek Flick zablokował odejście Torre tak jak wcześniej Erica który gra już częściej

0

@cules100pro jeśli Ci chodzi o wypożyczenie to odejście nie byłoby możliwe nawet gdyby chciał bo jest jedyną alternatywą dla Kounde. Jeśli ma problemy pozaboiskowe to są one do przepracowania i nie musi przez to zaraz odchodzić, to nie jest sytuacja jak np. z Rashfordem że nie ma odwrotu. Może po jakimś czasie będzie grał więcej ale widać że Flick podchodzi często mocno psychologicznie i niektórych decyzji nie rozumiemy

0

@MarshallLAW nie wierzę że to decyzja czysto sportowa bo widać że Fort zjada takiego Martina. Pewnie są jakieś problemy pozaboiskowe

1

@Krzysiek723 sprecyzuj o kim piszesz

1

Super że Eric gra więcej i jest w formie ale jak czytam komentarze że posadzi Araujo to xd. Ronald potrzebuje czasu na powrót do formy a u Flicka może tylko zyskać, kiedy wróci na swój szczytowy poziom to ma pierwszy skład. Co nie zmienia faktu że kontrakt Erica powinien zostać przedłużony bo jest bardzo wartościowym zawodnikiem

0

@Nightraider nikt mu tyle nie da nawet jak utrzyma obecną formę, tylko Arabia

0

@Nightraider nikt mu tyle poza arabami w życiu nie da. Laporte powinni na taczkach wywieźć gdyby mu tyle dał

1

@Nightraider przedłużenie go na takich warunkach to byłby żart. Albo nasze warunki albo trybuny do końca kontraktu. Mamy się pozbyć problemu a nie go przedłużyć dając kolejny chory kontrakt

0

@Borneo wychodziło, u Xaviego praktycznie wszystkie gole strzelał z pozycji ,,9" a ten nadal wystawiał go na skrzydle. Guardiola robił z niego ,,9" a Xavi zmarnował mu 2,5 roku. Żaden trener go do tej pory nie odstawił, zawsze był chociaż zmiennikiem więc nie można powiedzieć że nic w nim nie ma

@Marusek Lewy ma swoje lata a Ferran zasługuje żeby grać więcej, rotacje będą

1

@Borneo słuchaj tu był taki hejt na niego że pisali że Fati gorszy być nie może. Od dawna bronie Ferrana i pisałem że swój potencjał pokaże tylko na ,,9" to prawie nikt nie wierzył i wyszło że miałem rację. Na ten moment jest świetnym jokerem i zmiennikiem a w następnym sezonie mógłby już powoli zastępować Lewego jeśli dalej będzie się tak rozwijać

0

Ferran zamyka mordy w tym sezonie

0

@PatrykBarca śmiesznych interwencji? Odpal telewizor a potem dyskutuj. Nie odpowiedziałeś nadal na pytanie

0

@Riguelme Flick powoli go wprowadza, nie będzie grał co mecz po długiej kontuzji jak to praktykował Xavi

0

@PatrykBarca oglądałeś mecz ostatni? Dobra widzę że brak argumentów po twojej stronie

0

@PatrykBarca jak to nie? Z Bilabo wyjąć 2 gole a ostatnio nas uratował przed remisem. Teraz mi wymień ile Pena uratował punktów, zagrał owiele więcej meczy więc powinien dużo więcej wyjąć prawda?

0

@PatrykBarca ostatnimi dwoma i tym z Bilabo, rywalizacja dobrze Matsowi zrobi więc tym bardziej na plus. Jak Wojtek złapie rytm to błędy będą zredukowane do minimum bo pewnie o to Ci chodzi

1

@barcanawieki oby, bramka świetnie obstawiona za rok by była i na dodatek Pena by został sprzedany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?