0

@Emhyr to chyba normalne że trafiłby do klubu takiego pokroju. Ale Granada to przesada

0

@Pawlak1992 wolę kota w worku niż wuefiste

3

@blakkudium bo jest za dobry na rezerwy.
Myślę że jak nie dostanie stanowiska po Xavim to odejdzie

0

@Pawlak1992 Marquez jest lepszy

0

@Rarenzio ale odkrycie xd.
Ale w 2020r. był zdecydowanie najlepszy (:

6

@Adddi mamy się wzmocnić a nie osłabić

0

@Emhyr Xavi nawet z nim nie rozmawia

0

@siara10 co już nie dajesz rady trollu?

0

@Safrani ej no nie no

0

@bartekvisca Motta zaklepany przez Juve

0

@ngif niech odejdzie jak najszybciej

0

@lntrowertyk Marquez

0

@ngif stabilnego regresu? Gratuluję pomysłu

0

@tristan87 Motta to bardzo uniwersalny taktycznie trener

0

@tristan87 Juve go zaklepało

1

@MichalZZZ Motta obok Alonso to najlepszy trener młodego pokolenia.
Ale już Juve go przyklepało

3

@MichalZZZ Motta

0

@bartekvisca już zaklepany przez Juve

2

@Tarins napewno nie

0

@Emhyr na jakiej podstawie?
Marquez gra mega młodą kadrą w rezerwach, ma dużo kontuzji i zabierani są mu gracze do seniorów a i tak ciśnie mocne wyniki i zespół bardzo się rozwija

0

@JarekS chyba będzie Marquez

0

@quritto też się nie znam ale było to chyba w którymś z artykułów było.
Ale i tak jesteśmy poza limitem

1

@novy1899 przereklamowany, nie nadaje się

0

0

@KibicBarcy84 zwala złe wyniki na brak transferów

0

@quritto możesz wydać tyle samo co zarobisz. Liczy się to do pensji i kasy z transferów

0

@FcPortoFan1999 bo ten zarząd to mem

0

@FcPortoFan1999 nawet nie strasz

0

@jacobFCB Marquez lepszy.
Conceicao jest przereklamowany

0

@Kwiatek67 czyli Marquez :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?