1

Teraz starcie.
Deco - Conceicao
Mendes - Marquez
Zahavi - Flick

0

@MesQueUnClub96
@TheNekro94
Jesteśmy w zasadzie 1:3 więc możemy wydać tylko 1/3 pensji Xaviego jeśli nie wrócimy do zasady 1:1

0

@MesQueUnClub96 na Flicka nas nie stać

7

Tylko nie Conceicao. Jak nie mamy kasy to Marquez

4

Marquez fichado!!!!

0

@daniel32778 Lewy już jest wliczony do budżetu chłopie. Nie możemy nikogo kupić bez kilku sprzedaży.
Możemy wykorzystać tylko 1/3 pensji Xaviego na nowego trenera w tym momencie

0

@rogal478 Flick to one season wonder, nie można go uważać za poważnego trenera. Ale nas na niego nie stać.
Marquez to dla mnie dobra opcja, nie tylko stawia na młodych ale też ich rozwija, u niego nie ma świętych krów i nie ma gry za nazwisko

0

@rogal478 Mbappe przy okazji 20mln premii co rok.
Jesteśmy w zasadzie 1:3 więc nas nie stać.
Motta już przyklepany przez Juve

0

@Lokusekpl oby nie pojechał

0

@Maciek_FCB_23341
Moja propozycja to 3-2-1-3-1.
Talenty muszą być rozwijane a Xavi tego nie robi.
Xavi nie szanuje zdrowia piłkarzy i taka jest prawda

0

@Maciek_FCB_23341
- skrzydła są niepotrzebne, wystarczy zmienić taktykę
- mamy bardzo duża liczbę talentów w pomocy i doświadczonych graczy
- najłatwiejsze losowania jakie się dało w LM, w meczu z PSG Xavi też sam się rozwalił taktycznie
- do kontuzji przyczynia się Xavi bo nie szanuje zdrowia piłkarzy

0

@rk ta napewno. Ma bardzo dobrą kadrę i nic. Jakby trafił do City to by zrobił z nich średniaka

2

@Emhyr idealnie xd

0

@Lokusekpl akurat Balde mógłby teoretycznie nawet zagrać

0

@Lokusekpl on się bardziej podsadza żeby może zagrał. Gavi ma wrócić dopiero zimą. Niech kontynuuje w spokoju leczenie

0

@rogal478 a stać nas?

0

@JarekS ciekawe czy poleci

0

@tbas wiem ale odpowiadam na pytanie

1

@tbas dobra kadra, Xavi nie wykorzystuje nawet 50% potencjału naszej kadry

2

@Explode i gra na nieswojej pozycji xd

0

@tbas Deco go nie chce

4

@DragonxNF zwala złe wyniki na brak transferów

0

@Adam065 bo nie zasługuje na miano trenera

0

@kamil953 no Xavi zwala złe wyniki na brak transferów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamil953 masz w artykule

0

@krol211 Flick ma dużą pensje i bardzo drogi sztab a my nie mamy miejsca w FFP i jesteśmy w zasadzie 1:3

0

@Faro nawet jak wygramy 5:0 to ma polecieć

0

@krol211 nie stać nas na niego..... ale i tak wolę Marqueza

0

@rogal478 hahhahaha xd. Marquez to kocur przy Xavim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?