BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Marquez fichado!
0
@t4fox wsumie tak
0
@tbas wiedział gdzie przychodzi i powinien się dostosować.
Ma bardzo dobrą kadrę a ciągle narzeka
0
@rk wiedział gdzie przychodzi i powinien się dostosować
0
@Hindus teraz najważniejsze żeby informacje się potwierdziły.
Jak dla mnie to może wskakiwać Marquez bo nie wierzę że uda się wziąć Motte
0
@MesQueUnClub96 nie ważne jak ale Xavi powinien odejść
0
@Hindus już kontrakt prawie dogadał z Juve
1
@barcelonaLM dawać Marqueza
0
@Ptasior co wygrywa?
0
@ViscaelBarca2007 Laporta może boi się już o prezydenturę
1
Czekaj co xd? Nawet jak mamy stać się memem to niech on odejdzie
0
@Messibestplayerintheworld xdddddd
0
@jamal00 Yamal by nie grał gdyby Dembele został, miał grać w Barcy B
0
@Serducho fanboy Xaviego w akcji xd.
Kibice nie są piłkarzami bo nie każdy umie grać i ma talent.
Ty się wogóle nie znasz na piłce jeśli bronisz tych patałachów
0
@Iniesta997 bo Motta i Carlo to bardzo uniwersalni trenerzy, nie grają jednego tylko mają w zanadrzu kilkanaście rozwiązań
0
@Iniesta997 nie no oczywiście nie porównuję Motty z Marquezem bo to przepaść na ten moment. Motta to obok Alonso najlepszy młody trener i to będą według mnie odpowiedniki Guardioli i Kloppa za kilka lat.
Ale dodałbym jeszcze że drużyna rezerw jest praktycznie co roku bardzo zmieniana więc rym większy szacun dla Marqueza że to tak świetnie funkcjonuje
0
@barejant żaden Klopp tu nie trafi.
Nawet jakbyśmy na niego czekali to powinien awansować Marquez i przygotować zespół bo przy Xavim jest regres
0
@Iniesta997 no napewno xd, trudno żeby byli gorsi.
Powiem od siebie że Marquez może być kocurem w trenerce i mam nadzieję że przedłuży kontrakt i niedługo dostanie szansę w pierwszym zespole
0
@Hindus no wsumie
0
@Iniesta997 on powiedział że nawet nie obserwuje Bolognii więc zdecydowanie odpada. On chciał Conceicao albo Marqueza
0
@Kubsoleon to Almeria ludzie bez przesady
3
Jeśli Deco (dyrektor sportowy) nie chciał Xaviego a on i tak został to pokazuje że Deco został zatrudniony po znajomości żeby przytakiwać Laporcie, nie ma nic do gadania w takich sprawach
0
Naszym największym wzmocnieniem będzie pożegnanie tego wuefisty
2
@priest9999 największym problemem jest brak dobrego trenera
1
@Fake69
- na DM przyjdzie tylko Guido za darmo
- Nico przyjdzie tylko przy kilku sprzedażach
- Lewy powiedział że zostaje
0
Misja: Odkupienie
3
@Lucasde jakiego Inakiego xd
1
@Arden kontrakty obydwóch wzrastają w następnym sezonie
2
@Cule1234 hahahhah xd. My nie mamy miejsca w FFP na obecną kadrę xd
10
Gavi?! Ten człowiek jest chory