16

Trzeba zreformować VAR a nie go usuwać

0

@626 pewnie tak ale ludzie to najłatwiejszy mecz do końca sezonu więc powinien zagrać

7

@626 dla mnie to chyba najlepsza okazja żeby Roque w końcu zagrał w podstawie

0

@Ronad10 a co mają się na Almeriie murować xd?

0

@Pawlak1992 to się nie liczy do FFP więc możliwe

1

@Tarins według mnie nie

0

@Pawlak1992 nie muszę podważać bo to żaden argument. To ty próbujesz mnie przekonać że niby poszli za darmo. Mam rozumieć że poszedł z nimi na piwo i przekonał żeby poszli za darmo po tym jak chcieli zostać?
Nadal czekam na argument, napisz coś poważnego bo tylko marnujesz mój czas

0

@Rarenzio sam dobijałeś w podstawówce.
Nie masz pojęcia jak trudną pozycją jest napastnik i nie masz pojęcia jak trudno jest wykręcić takie liczby i tak przyczynić się do zdominowania wszystkiego

0

@Rarenzio na jakiej podstawie lepsi? Bo Ty tak uważasz?

0

@Ronad10 tam jest lepsza organizacja, oni nie grają w naszym stylu. Z City chcieli przetrwać i grali na kontry.

0

@michalgajdek nie no jak tak się przyjrzeć to kiedy nam tak niby sędziowie pomagali?

0

@Arden ale my prawdopodobnie nikogo nie kupimy bo mamy fatalna sytuacje finansową, jak go sprzedamy to nikogo nie kupimy w jego miejsce

2

@michalgajdek dla mnie oczywiste że nie było korzyści sportowych z tej sprawy.
Według mnie to poprostu wyprowadzanie pieniędzy z klubu

0

@Pawlak1992 czyli ty wiesz xd.
Nadal czekam na argument

0

@Pawlak1992 były informacje z kilku źródeł i były tutaj artykuły. Jak nie śledziłeś to nie moja wina

2

@bari_94 Xavi chce więcej xd

0

@niepijpiotrek to pytanie do Deco

0

@AlberoLuqe to oczywiste. To mus bo potrzebuje skrzydeł żeby było zamieszanie i tym samym maskowało to że jest bardzo słabym trenerem

0

@Pawlak1992 zgarnęli większość kasy i poszli jeszcze zarobić do innego klubu, to się bardziej opłaca.
Nadal czekam na argument

0

@Pawlak1992 zrobił to w minimalnym stylu. Jakby tobie dał kasę za odejście to byś nie poszedł do innego klubu jeszcze zarobić?
Nadal czekam na argument

0

@Reviven nikt za niego teraz tyle nie da

0

@Pawlak1992 czyli zrobił to dobrze żeby go za to chwalić? NIE.
Większość dostała kasę za odejście więc nie brnij w to dalej bo to bez sensu.
Nadal czekam na argument

0

@Mati23 on sam nie odejdzie, trzeba złożyć wotum nieufności

0

@Reviven tylko że wychodzą informacje że chcą wypchnąć Roque

0

@Kidd no tak ale obecnie lepszym kandydatem będzie Marquez

0

@michal199500hehe żartujesz co nie?

1

@Kidd a dzięki, ale i tak zbyt szybko na Barcelonę, niech łapie doświadczenie

0

@Rarenzio to wymień i uzasadnij

0

@Pawwwweeeell bo to troll, nie ma argumentów

0

@Lokusekpl pamiętam jak na początku niby miał premii nie dostać ale jednak zgarnął :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?