BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Yamala już do PSG media sprzedają
0
@FcPortoFan1999 drugiego takiego szefa raczej nie będą mieli, teraz tworzy galaktyczny skład i raczej im nie dorównamy bez gruntownych zmian
0
@FcPortoFan1999 bo Perez ma bardzo dobrą pozycję negocjacyjną. Dwa lata temu miało być około 40mln brutto
3
@Tasde ale to chyba netto, czyli 30mln brutto
4
@4Fabregas4 i kto tu się nie zna na piłce xd.
Gość nie umie bronić i to widać i to ty się nie znasz na piłce jak nie potrafisz tego stwierdzić. Na dodatek gubi krycie, słabo pracuje w pressingu, źle się pozycjonuje...... on się nie nadaje na tą pozycję a o zwalnianiu akcji nie wspomnę
0
Za duża ofertę trzeba sprzedać, kasa nam potrzebna a Mats ma 32lata i problemy z kontuzjami.
W jego miejsce ściągnąć jakiegoś młodego bramkarza bo Pena jest za słaby, ewentualnie Dimitrevski jest za darmo po sezonie
0
@abram3k nie.
Ale nie jesteśmy w zasadzie 1:1 więc i tak nie dałoby rady
0
@Pyrzo_Barca są artykuły na tej stronie osób które śledzą sytuacje i jak się poczyta to jest tak jak napisałem
0
@Emhyr to po co odchodził? Dla kasy? Przecież w PSG jakiś kokosów nie zarabia
0
@MOLESTA po co nam Bruno? Niech dają gotówkę i wzmocnić inne pozycje
0
@MOLESTA a kto za to zapłaci?
Mamy na kilku napastników: Lewy, Roque, Guiu i Ferran ale to wina Xaviego że gra tylko Lewy i nie rozwija reszty.
Kupić Nico na LS i starczy
1
@Dankho94isback tu się zgodzę
2
@Dankho94isback no tak byliśmy lepsi (:
Bronienie Xaviego to idiotyzm bo gramy piach i tylko indywidualne przebłyski nas ratują
0
@Pawlusek drugiego takiego jak Neymar nie będzie.
Yamal to talent epokowy i oczywiście że Nico nie ma do niego podjazdu
1
@Cule1234 i dobrze
1
@norbi77 wiem, kilka nicków by można było wkleić ale nie ma sensu tych farmazonów słuchać
2
@norbi77 w tak wielkim klubie nie potrafią zwolnić wuefisty, przecież każdy kibic sprzed telewizora potrafi stwierdzić że on się na trenera nie nadaje
0
@TR3YWAY Wirtz zostaje w Leverkusen
0
@DJ6 chyba pomyliłeś komentarz
0
@Gaudi79 ale ty wiesz że nas nie stać? Przez najbliższe kilka/kilkanaście lat raczej nas nie będzie stać na takie transfery
1
@RosjaninBut no tak bo same wpadają xd
0
@peetwithbarca też bym za tym był ale po tym wszystkim nie sądzę żeby cokolwiek spowodowało zwolnienie Xaviego jeszcze w tym sezonie
1
@maroon aha czyli zawracasz mi głowę bo pomyliłem jedną literę. Nie masz nic lepszego do roboty?
0
@maroon
,,Sport uważa, że gdyby Robert Lewandowski opuścił stolicę Katalonii, Barcelona sprzedałaby Christensena do Newcastle, z powodu zainteresowania Alexandrem Isakiem. 24-latek w bieżącym sezonie zanotował 24 gole w 38 meczach, a problemem oczywiście byłaby jego cena. Sroki oczekują za swojego piłkarza nie mniej niż 80 milionów euro, ale włączenie Andreasa Christensena w tę operację znacząco obniżyłoby cenę za szwedzkiego napastnika"
0
@Czarny_ck na yt są mecze zwykle
0
@FcPortoFan1999 Juventus już go chyba dogadał. Milan chyba chciał Conte ale nie śledzę sytuacji
0
@Explode krytyk Bartomeu i Laporty, jak się nie mylę też Fonta.
Narzeka na dźwignie bo było ich za dużo, BLM to była adekwatna dźwignia. Takie czepianie się teraz nic nie znaczących szczegółów pokazuje czemu ten klub jest tak źle zarządzany. To jest obecnie kandydat idealny
6
@Hadim Cubarsi to crack więc nie porównuj, Fort też ma duży talent ale Xavi mimo bardzo dobrych występów mało daje mu grać
0
@Salchent
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Proszę bardzo :)
0
@kejdzi musimy sprzedać kogoś z obrony więc może tak się stać