BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Laporta powie że wina piłkarzy a Xavi powie że graliśmy lepiej i że wierzy w projekt
0
@Tridente2015 jest zarejestrowany tylko na ten sezon
1
Czyli sprzedadzą kogoś
3
@michal199500hehe ty się dobrze czujesz gościu?
1
@Abelardo 2,5 roku pracy i co? 2 puchary w tym najbardziej fartowna wygrana liga ostatnich lat i zero rozwoju drużyny.
0
@Abelardo trudna sytuacja finansowa to prawda ale mamy jedną z najlepszych kadr świata!
Gość gra pod wyniki a i tak to mu nie wychodzi, nikogo nie rozwija tylko by chciał transfery. Nie pomniejszam zasług bo mało zrobił i pod względem pracy to jeden z najgorszych trenerów w historii Barcelony
42
@Arden nadal nie mogę zrozumieć jak Neymar tak sobie zmarnował karierę
0
@Patry10 nadal jest xd
1
@Abelardo dostał ponad 200mln na transfery.
Zrobił bardzo mało jako trener
2
@PrzemekK95 Balde, Valle i jeszcze Fort, wystarczy
0
@ViscaelBarca2007 Marquez by spokojnie się zmieścił
13
Co on tam wogóle robi
0
@Edii7777 no jakoś pokazywał to go Xavi odesłał z kwitkiem, nie podoba mi się ta sytuacja i śmierdzi mi to próbą sprzedania go jako spłata Mendesa (obym się mylił)
1
@Stinger_ Endrick najpierw się musi zaadaptować, nie ma takiej opcji żeby był podstawowym graczem
0
@Crashynski a wiesz że wtedy mamy opcje sprzedania go? On i tak by grał bo Roque i Guiu dopiero się rozwijają a Ferran jest strasznie nieregularny. Powinien grać mniej ale i tak byłby podstawowy graczem
0
@Sewren122 młodzi muszą mieć się od kogo uczyć bo Xavi nikogo nie rozwija, kadra musi być poza tym zrównoważona wiekowo. On przyjdzie w miejsce Oriola który ma odejść
0
@Edii7777 bo to beton. Jeśli na dobre nie pokaże że jest od nich lepszy to nie będzie grał. Yamal i Cubarsi by nie grali gdyby nie pokazali że są lepsi niż gracze z podstawy
5
@Cule1234 no nie mogę xd
0
@Edii7777 wraca Valle i J.Araujo, mamy jeszcze Forta
2
@Sewren122 za darmo bardzo dobra opcja, nie stać nas na nikogo lepszego i nie zapowiada się żeby było
3
Dobry transfer, jeszcze dobrałbym do tego Ndidiego
2
@Benz no tak kontuzje chłopaka zniszczyły to można się pośmiać
0
@Destroyer_of_Worlds to po co ściągnął w tak trudnej sytuacji za tyle kasy 34latka?
0
@Destroyer_of_Worlds to po co Laporta dał taką pensję Lewemu?
Dlaczego daje młodym progresujące zarobki bez względu na ich postępy?
0
@Serducho pod Xavim każdy regresuje ale on jest młody, naprawdę mało obrońców w tym wieku grało na tym poziomie
0
@Ziemny bo ma ogromny talent i teraz dostaniemy za niego grosze?! Nie jego wina że trener go nie potrafi rozwinąć i że mamy tak tragiczny sztab medyczny
3
@Ziemny tylko De Jonga. Araujo i Pedri mają zostać
1
@Onlikox chyba nadal na licencji rezerw
0
@quritto
Dla mnie to już kwestia czasu, też podobno już go oferował PSG ale nie jest to potwierdzone info ale to by wyjaśniło zainteresowanie PSG
0
@quritto np. Fernandeza. Największy talent La Masii obok Yamala tylko ma 15lat i dopiero zaczął grać w Barcy B.
https://www.fcbarca.com/113949-made-in-la-masia-guillermo-fernandez.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/113949-made-in-la-masia-guillermo-fernandez.html
Ostatnio jeszcze pozyskał Forta