0

@gaq jak Roque dostanie 10min to będzie dobrze xd

0

@Terroriser spoko

0

@Kasy on na ławkę nie przyjdzie

0

@ViscaelBarca2007 nie przyglądam się zwykle jak bramkarz gra nogami i zwykle jak go widziałem to żadko miał okazję się popsiać ale jak robi to dobrze to kolejny plus.
Mi się u niego podoba bardzo dobry refleks, zasięg ramion i dobre regowanie w polu karnym, jest też bardzo dobry w bronieniu karnych.

0

@MOLESTA no teraz zaczynam wierzyć

0

@JarekS biorę pod uwagę jakby wypalił (:
Ma 24lata. Ale to moja skromna opinia

0

@JarekS tak jak mówię, jeśli w zespole nie ma wielu kontuzji (Fermin) albo dzieciak nie pokaże że jest lepszy niż ktoś z podstawy (Yamal, Cubarsi) to u Xaviego nie pogra dużo

0

@JarekS ja jakoś zawsze preferowałem rozwiązania długoterminowe (:
Zobaczymy, najpierw trzeba zobaczyć jak się rozwiąże sytuacja z Matsem

0

@Kamiloza91 Bułka rozwija się regularnie z roku na rok, bramkarz wchodzi dłużej na wysoki poziom, i tak jest bardzo młody.
Mats narazie nic nie mówił że chce zostać napewno i żadne media o tym nie pisały więc może się zgodzi

0

@Emhyr Simons to nie skrzydłowy w żadnym wypadku.
Wypożyczenie spoko ale raczej go nie zatrzymamy bo drogi więc trzeba jakąś korzystna opcje wykupu zawrzeć (60mln+zmienne to chyba maks na jaki się zgodzą)

0

@JarekS osobiście bardzo chciałbym Bułkę, 24lata i świetne warunki fizyczne (199cm) i jest wyceniany na 20mln więc chyba byśmy się zmieścili w okolicach 30mln. Tylko nie wiem jak z grą nogami.
Dimitrievski jest za darmo po sezonie z tych bardziej doświadczonych.
Wolałbym rozwiązanie długoterminowe

1

@Arden Bułka dobrze reaguje w polu karnym co było widać też w kadrze.
Czy dobrze gra nogami to trudno stwierdzić

0

Jakbyśmy dostali dużą ofertę za Matsa to bym sprzedał i ruszył po Bułkę.
Mats ma 32lata i problemy z kolanem i lumbago i mamy szansę skorzystać na Arabach.
Bułka ma bardzo dobre warunki (199cm) i jest według mnie obecnie najlepszym bramkarzem Ligue 1. Jest wyceniany na około 20mln więc myślę że najlepsza opcja

0

@JarekS jakbyśmy dostali dużą ofertę za Matsa to kogo byś wziął za niego? A może są jakieś opcje w La Masii?

0

@Terroriser ma duże wymagania finansowe

0

@Stinger_ Endrick i Messinho to zdecydowanie większe talenty niż Roque.
Jak Roque ma dostać powołanie jak nie gra? Jak grał w Brazylii to miał regularne powołania

0

@PW27 dzisiaj z była dyskusja z @4Fabregas4 i został wyjaśniony to mnie zablokował xd

0

@priest9999 nie mnie to oceniać

0

@maroon nie dostał szansy więc takie stwierdzenie zachowaj dla siebie

0

@maroon jakie niby kwasy?

0

@priest9999 zależy, Real jak się nie mylę najpierw trzymał Viniego i Rodrygo w rezerwach a pensje mieli chyba podobne

0

@priest9999 a nie? To mała pensja a w pierwszym zespole jesteśmy poza limitem

0

@Hindus no za darmo jest dobrą opcją

0

@priest9999 można było go odpoczątku tam zarejestrować jak Xavi go nie chciał.
Ma małą pensje więc by się zmieścił

1

Mnie zastanawia czemu nie odesłano Roque do rezerw, tam by chociaż się adaptował i Marquez by go zaczął rozwijać a tak nie gra i chcą się go pozbyć.

0

@AlexDark00 jego agent powiedział że jak ma odejść to tylko definitywnie, żadne wypożyczenie

0

@Wiking88 jak odchodził z Barcy miał 16lat więc trudno powiedzieć czemu.
Xavi nie przyciągnie tutaj żadnego młodego, on nikogo nie umie rozwijać

0

@Litman Xavi go napewno nie rozwinie, prędzej straci wartość

0

@Emhyr sama premia nie pomoże, trzeba kogoś sprzedać

0

@Reviven 300min, 2 gole i nie grał nawet na swojej pozycji.
Ta sytuacja to wina Xaviego i nie ma sensu go bronić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?