0

@Kajetan De Jong to przeciętny zawodnik. Nigdy nie był blisko topu

0

@Rewolucja123 prawda

0

@Kajetan nikt nie jest taki głupi żeby tyle za niego dać

0

@Pawwwweeeell trzeba go rozwinąć i tyle w temacie. Taki Pep zrobiłby z niego topowego LO albo nawet wahadło

0

@Kajetan De Jong jest warty maksymalnie 70mln

0

@Pawwwweeeell mówię że ma dużo do poprawy. Talent jest tylko trzeba go wykorzystać.
Np. Diarra który ma przyjść w lato do rezerw ma bardzo duży talent ale też ma spore braki, tylko on będzie grał u Marqueza który go będzie rozwijał

0

Osobiście nie chce ani Laporty ani Fonta.
Mam nadzieję że wygra Ciria ale pewnie beton z socios przepchnie Laporte

0

@pt9 a ja widzę bardzo duży tylko on potrzebuje rozwoju bo ma spore braki

3

@pt9 każdy talent ma braki, gość ma wielki talent ale brak rozwoju jest u niego chyba najbardziej widoczny ze wszystkich piłkarzy

0

@wojopancer dostał ale nie zasłużył na pozostanie.
Taka moja opinia

14

To są jakieś żarty. Sprzedanie takiego talentu tylko dlatego że Xavi go nie rozwija to idiotyzm

0

@ziomal88 nie stać nas. Gdybyś się zainteresował nasza sytuacja to żeby kupić tylko Nico to trzeba sprzedawać i to tych droższych graczy z dużymi pensjami

0

@Rewolucja123 ta napewno. Piszę to bo to prawda i tyle w temacie. Xavi niszczy nam talenty a już napewno ich nie rozwija.

0

@Pyrzo_Barca ale ty wiesz że przez ściągnięcie ich już przekroczyliśmy limit?
Realia są takie że bez sprzedaży i premii od Nike nie ma szans na transfery

0

@Barber000 osoby które myślą że Xavi rozwija młodych nie znają się na trenerach.
Wypożyczenie bez sensu, trzeba czekać na zmianę trenera

0

@JarekS no wsumie ma to sens, dzięki

0

@sevs napisałem maksymalnie bo będzie niby ta premia od Nike ale muszą sprzedać kilku graczy

0

@JarekS tak z ciekawości czemu kluby zawierają tą ,,przyjaźń" z Mendesem? Jeszcze nas jestem w wstanie zrozumieć bo ma nasze talenty ale PSG?

0

@Pyrzo_Barca może nie pasuje profilem

0

@TR3YWAY i tak by został xd

0

@Rob Xavi już go za takiego uważa

0

@DJ6 trudno, trzeba to przeczekać..... nawet do wyborów prezydenckich

2

@Barca2022 trener nic nie zrobi jak piłkarz nie da nic od siebie. De Zerbi jest świetny w rozwijaniu młodych i sam mówi że Ansu musi dać więcej od siebie

1

@normasubiektywna no De Zerbi daje jasno do zrozumienia że Ansu nie daje nic od siebie, chłopak stracił pewność siebie i w siebie nie wierzy

0

Myślę że latem maksymalnie będzie nas stać na jeden taki transfer i to przy spełnieniu kilku warunków

0

@DJ6 Guido będzie grał w lidze ale w LM Xavi pewnie znowu będzie kombinował.

0

@DJ6 graliśmy bez DM bo nie mamy topowego gracza na tą pozycję a Xavi młodym szansy nie da.

0

@martool2 bo byliśmy lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DJ6 Roberto nie gra na DM

0

@Salchent bo Brazylijczycy muszą mieć czas na adaptacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?