0

@rodineusz przecież przy transferze to było wiadome xd.
Jak miał coś pokazać jak nic nie gra? Vini w jego wieku kopał się po czole.
Nic nie usprawiedliwia tej sytuacji

13

@Faro przecież to nie pierwszy zawodnik z ligi brazylijskiej w tym klubie i każdy potrzebował sporo czasu na adaptacje.
Albo nawet w Realu Vini i Rodrygo prawie 2 lata się adaptowali

22

Hahahha xd. Ten zarząd to mem

0

@krol211 nawet nie skomentuję tego cyrku

0

@4Fabregas4 same bzdury.
Możesz mnie sobie blokować, widać że nie umiesz dyskutować.

0

@Knysz jest i to parę ale wymagają dalszego rozwoju

0

@Pawlusek nikt mu nie da tej posady

0

@Faro dla mnie dziwne bo ma małą pensje

0

@AlexDark00 no nie wiem co ma do tego Lewy

0

@Faro De Jonga napewno do sprzedaży.
Mats też przy dobrej ofercie.
Araujo sporotowo nie ale przy mega ofercie można się zastanowić ale dla mnie nie bo w to miejsce pewnie przyjdzie jakiś Olmo

0

@Faro mógł zostać jeszcze w PSV

9

@Faro najpierw trzeba wywalić Xaviego bo nieważne kto przyjdzie to i tak zaliczy zjazd

1

@krol211 może być ale nie do końca mnie przekonuje przez słabą grę nogami.
To zależy ile by za niego chcieli

1

@AlexDark00 czytam i nikt nie wspomina o Lewym a ty musisz mu jakoś umniejszyć

1

@4Fabregas4 nie no śmiać mi się chce xd.
Czyli dla ciebie jak grał kiedyś na stoperze z automatu mówi że umie bronić i mamy nie patrzeć co odwala w meczach?
I kto tu nie umie myśleć logicznie.
Gość zwalnia akcje i sam kasuje nam kontry bo musi zrobić kółeczko i boi się podać prostopadle.
Zastanów się nad sobą gościu bo piszesz farmazony, nie masz żadnego argumentu i jeszcze na kogoś powiesz że się nie zna xd.

0

Chciałbym go ale jak go nawet wypożyczymy to i tak nie zostanie bo jak wypali to nas nie stać a jak nie wypali to go nie kupimy.

0

11

@AlexDark00 ty naprawdę masz kompleks Lewego xd

3

@Arden ludzie nawet Yamala sprzedają xd

0

@Faro żeby nie było, Mats to topka ale przez jego problemy zdrowotne on nie będzie grał do 40stki.
Patrząc na naszą sytuacje to jak bym się nie zastanawiał

4

@FcPortoFan1999 napewno nie Pena.
Są opcje:
- Dimitrievski za darmo po sezonie
- Valles i Bułka to ciekawe opcje
- ewentualnie można poszukać w szkółce albo ściągnąć jakiegoś wonderkida ze skautingu
Mats ma 32lata i problemy z kolanem i lumbago, jak wyłożą sporo kasy to jak bym sprzedał ze względu na naszą sytuacje

3

@Kondziubarca w przypadku sporej oferty bym sprzedał

0

@Arden dobry transfer

2

@Reviven dopóki trenerem jest Xavi to tak.
Nie ważne kto przyjdzie to i tak po jakimś czasie zgaśnie pod Xavim jak każdy

0

@4Fabregas4 ty się chłopie zastanów co piszesz

0

@abram3k
Nico-50mln
Baena-40/50mln
Onana-60mln
Razem-około 150mln

0

@FcPortoFan1999 nie wiem dokładnie bo jeszcze nie podpisał profesjonalnej umowy ale pewnie 400mln

1

@DonCarletto zobaczymy, ja liczę na dobrego prezydenta u nas po tylu flopach

0

1

@FcPortoFan1999 taki Bartomeu się trafi i po ptokach. Będą mieli pełną kasę więc można zarazem zepsuć wszystko i coś zbudować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?