BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymekdymek Flick to nie jest poważny trener i jego kandydatura jest śmieszna.
Na jego sztab nas nie stać
0
@szymekdymek ale w tym problem że potrzebujemy teraz trenera a na innych nas nie stać albo nie chcą do nas przyjść.
Jeśli Marquez pokaże się gdzieś indziej to już do nas najpewniej nie trafi.
A kto wie czy nie powtórzy się to co z Pepem albo Lucho, w nich też mało kto wierzył
1
@Romario87 mam dość tego udawania że jesteśmy mocni, trzeba się odbudować i tyle.
Nagelsmann przedłużył kontrakt z repką więc jeśli go nie wywalą to ta opcja odpada.
@Borneo plan Laporty - zrójnowanie naszej sytuacji na długie lata tylko po to żeby za jego kadencji jeszcze coś wygrać
1
@Romario87 myślę że następny sezon powinien być na zbudowanie drużyny kosztem trofeów i walka o Kloppa za rok.
Marquez jest absolutnym gwarantem rozwoju zawodników ale nie jest gwarantem wyników
1
@Borneo ale musimy przedłużyć kontrakty które wymieniłem i nie mamy miejsca w FFP na nie
0
@szymekdymek dokładnie. To bardzo obiecujący trener ale ma bardzo małe doświadczenie i to duży problem bo nie trenował nikogo w pierwszej lidze.
Ale nie ma nikogo tańszego
1
@Borneo a ja ci powiem że to mało.
To kasa ale nie będziemy mogli jej wydać bez sprzedaży które są potrzebne do wrócenia do zasady 1:1
1
@lambard Lewy już powiedział że zostaje.
Nawet przy tych sprzedażach to mało a De Jong pewnie znowu będzie gadał że jest naszym kibicem i jak on nie kocha klubu i zostanie bo nie da się sprzedać
1
@Romario87
@Borneo
Ale wy wiecie że żeby zrobić jakiekolwiek transfery to te 200mln z TRANSFERÓW trzeba zarobić? Nike nic nie da samo w sobie bo nie ma miejsca w FFP a czekają nowe kontrakty Pedriego, Gaviego, Cubarsiego, Yamala, Araujo...... i każdy z nich zainkasuje duży wzrost kontraktu.
Jeśli nie Christensen to boję się kto może odejść
0
@krol211 oby bo jego kolejna wygrana to będzie strzał w kolano
0
@krol211 teraz wykombinuje coś na chwilę i będzie pierdził farmazony o poszkowanej Barcy i walce z Realem i sędziami i socios to kupi.
Ciria to na tyle świetny kandydat że z naszym szczęściem nie ma szans że go wybiorą :D nic się nie zmieni w tym klubie
1
@szymekdymek Laporta wybierze najtańszą opcje :D
Jestem prawie pewny że nowy trener nie będzie miał nic do powiedzenia przy transferach
0
@FcPortoFan1999 jak stracimy drugie miejsce to już będzie historyczna kompromitacja
0
W lato każde euro jakie będziemy mogli wydać musi być bardzo dobrze przemyślane, potrzebujemy DM i ewentualnie lewe skrzydło...... tymczasem chcemy placka Olmo za 60mln (((((:
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to już walka o utrzymanie drugiego miejsca. Na tytuł nawet nie liczę z taką grą
0
@FcPortoFan1999 to zobacz ich terminarz i nasz
0
@kuz po przegranej z PSG obrzydził mi się już ten sezon i już tylko czekam na kolejny z nowym trenerem.
Nawet jeśli wygramy z Realem to mamy trudnych rywali do końca a Real już same na dobicie
0
To ja nie wiem jak chcemy zarobić 200mln
2
#LaportaOut
#DecoOut
0
@krol211 najpewniej beton z socios znowu go wybierze.
Mam nadzieję że wygra Marc Ciria ale wątpię
0
@waletpl no to właśnie już odpada
0
@S1l3nt to zależy ile można wydać kasy na trenera. Na ten moment stać nas tylko na Marqueza.
Chciałbym kogoś z Motta, De Zerbi, Amorim, Nagelsmann ale na żadnego nas nie stać i jest konkurencja
0
@Amidamaru zarządzanie tym klubem leży od dawna
0
@Amidamaru Laporta kombinuje na chwilę żeby wygrać następne wybory przez próbę rzucenia rękawicy wam w najbliższym czasie tylko przez to może doprowadzić klub do katastrofy finansowej.
Pewnie będziemy musieli sprzedać klub za parę lat bo nie będziemy mogli w wami rywalizować, jedynym ratunkiem może być SuperLiga
0
@Amidamaru zobaczył jaki syf jest w zarządzie i pewnie nie chciał tu przez to zostać.
Obecnie żadny poważny trener do nas nie przyjdzie bo nie dostanie żadnej swobody działania. Czekam aż Laporta odejdzie i doczekamy się kompetentnego prezydenta
0
@Amidamaru czasami wam zazdroszczę swobody działania i normalnego zarządu.
Nie mogę patrzeć co Bartomeu zrobił z moim klubem
0
@Amidamaru Real ma zbyt dobrze obsadzoną pomoc, obstawiam że Wirtz pójdzie do City.
My go nie kupimy bo nas nie stać, prędzej wyczeka koniec kontaktu i przyjdzie za darmo
0
@RosjaninBut ta napewno, to już nie ten sam trener i tyle.
0
@Cule1234 jak Laporta wygra kolejne wybory to dobrze się to nie skończy
0
@Amidamaru po tym jaki skład za rok może mieć Real to nie wyobrażam sobie żeby nie ruszyli po Alonso