0

@szymekdymek Flick to nie jest poważny trener i jego kandydatura jest śmieszna.
Na jego sztab nas nie stać

0

@szymekdymek ale w tym problem że potrzebujemy teraz trenera a na innych nas nie stać albo nie chcą do nas przyjść.
Jeśli Marquez pokaże się gdzieś indziej to już do nas najpewniej nie trafi.
A kto wie czy nie powtórzy się to co z Pepem albo Lucho, w nich też mało kto wierzył

1

@Romario87 mam dość tego udawania że jesteśmy mocni, trzeba się odbudować i tyle.
Nagelsmann przedłużył kontrakt z repką więc jeśli go nie wywalą to ta opcja odpada.

@Borneo plan Laporty - zrójnowanie naszej sytuacji na długie lata tylko po to żeby za jego kadencji jeszcze coś wygrać

1

@Romario87 myślę że następny sezon powinien być na zbudowanie drużyny kosztem trofeów i walka o Kloppa za rok.
Marquez jest absolutnym gwarantem rozwoju zawodników ale nie jest gwarantem wyników

1

@Borneo ale musimy przedłużyć kontrakty które wymieniłem i nie mamy miejsca w FFP na nie

0

@szymekdymek dokładnie. To bardzo obiecujący trener ale ma bardzo małe doświadczenie i to duży problem bo nie trenował nikogo w pierwszej lidze.
Ale nie ma nikogo tańszego

1

@Borneo a ja ci powiem że to mało.
To kasa ale nie będziemy mogli jej wydać bez sprzedaży które są potrzebne do wrócenia do zasady 1:1

1

@lambard Lewy już powiedział że zostaje.
Nawet przy tych sprzedażach to mało a De Jong pewnie znowu będzie gadał że jest naszym kibicem i jak on nie kocha klubu i zostanie bo nie da się sprzedać

1

@Romario87
@Borneo
Ale wy wiecie że żeby zrobić jakiekolwiek transfery to te 200mln z TRANSFERÓW trzeba zarobić? Nike nic nie da samo w sobie bo nie ma miejsca w FFP a czekają nowe kontrakty Pedriego, Gaviego, Cubarsiego, Yamala, Araujo...... i każdy z nich zainkasuje duży wzrost kontraktu.
Jeśli nie Christensen to boję się kto może odejść

0

@krol211 oby bo jego kolejna wygrana to będzie strzał w kolano

0

@krol211 teraz wykombinuje coś na chwilę i będzie pierdził farmazony o poszkowanej Barcy i walce z Realem i sędziami i socios to kupi.
Ciria to na tyle świetny kandydat że z naszym szczęściem nie ma szans że go wybiorą :D nic się nie zmieni w tym klubie

1

@szymekdymek Laporta wybierze najtańszą opcje :D
Jestem prawie pewny że nowy trener nie będzie miał nic do powiedzenia przy transferach

0

@FcPortoFan1999 jak stracimy drugie miejsce to już będzie historyczna kompromitacja

0

W lato każde euro jakie będziemy mogli wydać musi być bardzo dobrze przemyślane, potrzebujemy DM i ewentualnie lewe skrzydło...... tymczasem chcemy placka Olmo za 60mln (((((:

0

@FcPortoFan1999 dla mnie to już walka o utrzymanie drugiego miejsca. Na tytuł nawet nie liczę z taką grą

0

@FcPortoFan1999 to zobacz ich terminarz i nasz

0

@kuz po przegranej z PSG obrzydził mi się już ten sezon i już tylko czekam na kolejny z nowym trenerem.
Nawet jeśli wygramy z Realem to mamy trudnych rywali do końca a Real już same na dobicie

0

To ja nie wiem jak chcemy zarobić 200mln

2

#LaportaOut
#DecoOut

0

@krol211 najpewniej beton z socios znowu go wybierze.
Mam nadzieję że wygra Marc Ciria ale wątpię

0

@waletpl no to właśnie już odpada

0

@S1l3nt to zależy ile można wydać kasy na trenera. Na ten moment stać nas tylko na Marqueza.
Chciałbym kogoś z Motta, De Zerbi, Amorim, Nagelsmann ale na żadnego nas nie stać i jest konkurencja

0

@Amidamaru zarządzanie tym klubem leży od dawna

0

@Amidamaru Laporta kombinuje na chwilę żeby wygrać następne wybory przez próbę rzucenia rękawicy wam w najbliższym czasie tylko przez to może doprowadzić klub do katastrofy finansowej.
Pewnie będziemy musieli sprzedać klub za parę lat bo nie będziemy mogli w wami rywalizować, jedynym ratunkiem może być SuperLiga

0

@Amidamaru zobaczył jaki syf jest w zarządzie i pewnie nie chciał tu przez to zostać.
Obecnie żadny poważny trener do nas nie przyjdzie bo nie dostanie żadnej swobody działania. Czekam aż Laporta odejdzie i doczekamy się kompetentnego prezydenta

0

@Amidamaru czasami wam zazdroszczę swobody działania i normalnego zarządu.
Nie mogę patrzeć co Bartomeu zrobił z moim klubem

0

@Amidamaru Real ma zbyt dobrze obsadzoną pomoc, obstawiam że Wirtz pójdzie do City.
My go nie kupimy bo nas nie stać, prędzej wyczeka koniec kontaktu i przyjdzie za darmo

0

@RosjaninBut ta napewno, to już nie ten sam trener i tyle.

0

@Cule1234 jak Laporta wygra kolejne wybory to dobrze się to nie skończy

0

@Amidamaru po tym jaki skład za rok może mieć Real to nie wyobrażam sobie żeby nie ruszyli po Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?