BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mightyanaldevastator jeden gorszy od drugiego.
0
@Emhyr już kilka razy to argumentowałem ale z tobą nie ma sensu bo uważasz że Motta jest gorszy niż Xavi (:
0
@cyron1 a na jakim odcinku przesuwało się City?
0
@mightyanaldevastator ten zarząd też jest okropny. Czekam aż profesjonaliści będę tu rządzić
0
@cyron1 bardziej się męczysz jak latasz za piłka niż ja podajesz. Zobacz ile pracowali w pressingu
1
@mightyanaldevastator ten zarząd to mem
0
@cyron1 bzdury, bardziej się męczysz jak bronisz
0
@ziomal88 0 argumentów z twojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Marquez>Xavi
0
@cyron1 to nie jest porównywalne do tego co musiał zrobić Real żeby przetrwać
0
@patrykzmc2000 Marquez >Xavi
0
@Emhyr żartujesz prawda?
1
Nie straszcie ludzi!
0
@Hindus u Xaviego często gra się za nazwisko
0
@mightyanaldevastator to znaczy?
3
@PW27 już któryś raz to słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JarekS ciekawe jak zmieni się sytuacja jeśli awansuje Marquez. Mnie najbardziej ciekawi ustawienie i styl
1
@pacior95 dobre xd.
Gość żyje w swojej bajce.
0
@doc tak położył a Xavi jeszcze nas dobił tą zmianą Yamala.
Araujo to topowy obrońca i jego sprzedaż to głupota tym bardziej że kasa za niego pójdzie najpewniej na placków typu Olmo czy Zumbimendi
0
@mightyanaldevastator to już sprawa zarządu.
1
@JarekS to samo było gadanie przed superpucharem. Wątpię że wygramy ale trzeba wierzyć
0
@doc ta napewno. Araujo gra bardzo dobrze i oprócz tej kartki to nie dawał się przejść z PSG. To Xavi nam przegrywa trofea a jak gadamy o błędach zawodników to najwięcej kosztownych popełnia De Jong
0
@FC4BARCA kurna w jego wywiadach jest tego masa.
To dlaczego od 3 miesięcy nie odpowiada na propozycje przedłużenia umowy?
0
@cyron1 Real grał dzień później i miał dogrywkę
1
@ziomal88 nie masz argumentów w obronie De Jonga i się jeszcze mądrzysz xd
0
@mightyanaldevastator w porównaniu z resztą koszt transferu nie był duży
1
@ziomal88 no tak to sobie zobacz jakie obydwaj mają statystyki.
Nawet pomijając liczby to Robert jest owiele ważniejszym punktem zespoły zwłaszcza mentalnym.
0
@cyron1 w jakim kontekście to piszesz?
0
@swiergol2 ja bym w tym momencie sprzedał za każdą cenę.
Jak go kupią to będę bardzo zdziwiony
3
@mightyanaldevastator dobrze się zapowiadał i nie był jakiś mega drogi.
Poprostu nie wypalił, nie on pierwszy i nie ostatni