0

@mightyanaldevastator jeden gorszy od drugiego.

0

@Emhyr już kilka razy to argumentowałem ale z tobą nie ma sensu bo uważasz że Motta jest gorszy niż Xavi (:

0

@cyron1 a na jakim odcinku przesuwało się City?

0

@mightyanaldevastator ten zarząd też jest okropny. Czekam aż profesjonaliści będę tu rządzić

0

@cyron1 bardziej się męczysz jak latasz za piłka niż ja podajesz. Zobacz ile pracowali w pressingu

1

@mightyanaldevastator ten zarząd to mem

0

@cyron1 bzdury, bardziej się męczysz jak bronisz

0

@ziomal88 0 argumentów z twojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Marquez>Xavi

0

@cyron1 to nie jest porównywalne do tego co musiał zrobić Real żeby przetrwać

0

@patrykzmc2000 Marquez >Xavi

0

@Emhyr żartujesz prawda?

1

Nie straszcie ludzi!

0

@Hindus u Xaviego często gra się za nazwisko

0

3

@PW27 już któryś raz to słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JarekS ciekawe jak zmieni się sytuacja jeśli awansuje Marquez. Mnie najbardziej ciekawi ustawienie i styl

1

@pacior95 dobre xd.
Gość żyje w swojej bajce.

0

@doc tak położył a Xavi jeszcze nas dobił tą zmianą Yamala.
Araujo to topowy obrońca i jego sprzedaż to głupota tym bardziej że kasa za niego pójdzie najpewniej na placków typu Olmo czy Zumbimendi

0

@mightyanaldevastator to już sprawa zarządu.

1

@JarekS to samo było gadanie przed superpucharem. Wątpię że wygramy ale trzeba wierzyć

0

@doc ta napewno. Araujo gra bardzo dobrze i oprócz tej kartki to nie dawał się przejść z PSG. To Xavi nam przegrywa trofea a jak gadamy o błędach zawodników to najwięcej kosztownych popełnia De Jong

0

@FC4BARCA kurna w jego wywiadach jest tego masa.
To dlaczego od 3 miesięcy nie odpowiada na propozycje przedłużenia umowy?

0

@cyron1 Real grał dzień później i miał dogrywkę

1

@ziomal88 nie masz argumentów w obronie De Jonga i się jeszcze mądrzysz xd

0

@mightyanaldevastator w porównaniu z resztą koszt transferu nie był duży

1

@ziomal88 no tak to sobie zobacz jakie obydwaj mają statystyki.
Nawet pomijając liczby to Robert jest owiele ważniejszym punktem zespoły zwłaszcza mentalnym.

0

@cyron1 w jakim kontekście to piszesz?

0

@swiergol2 ja bym w tym momencie sprzedał za każdą cenę.
Jak go kupią to będę bardzo zdziwiony

3

@mightyanaldevastator dobrze się zapowiadał i nie był jakiś mega drogi.
Poprostu nie wypalił, nie on pierwszy i nie ostatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?