0

@Emhyr a za co przepraszam mam chcieć żeby został?

0

@Cule1234 ten zarząd to mem

1

@Visca_barca chciałbym Marca Cirie ale pewnie Laporta znowu wygra /:

4

Chociaż tyle ale pewnie będą negocjować cenę

4

Laporta powinien odejść razem z Xavim!
Jeśli to co piszą media to prawda to będzie absolutna kompromitacja.
I jeśli ktoś pisze że Xavi powinien zostać jak ma być Marquez to śmiać mi się chce. Rzygać mi się chce jak myślę że Xavi może zostać.
Nie ma takiej możliwości żeby Marquez był gorszy a jak ktoś twierdzi inaczej i niech się póknie w łeb. Rafa to gwarancja obudowy graczy i ich rozwoju a Xavi w tym momencie niszczy talent m.in. Pedriego czy Fermina.
Nie wiemy jaki styl preferuje Marquez ale nie ma mowy żeby był gorszy od tego piachu jaki gramy z Xavim.
Chcecie Xaviego żeby wyczekać Kloppa albo Guardiole? Marquez jest do tego lepszy bo napewno odbuduje ten syf który zostawi Xavi a jego pozostanie to już naprawdę dobicie i już napewno skreślenie szans na ich podpisanie bo nie przyjdą do takiego burdelu

0

@mightyanaldevastator długi to nasz problem, jeśli SuperLiga nie wypali to nie mam nawet pomysłu jak to spłacić

0

@mightyanaldevastator ale mamy ponad 2mld długów długoterminowych i ponad 600mln długów krótkoterminowych które trzeba niedługo oddać

0

@robsons23 tym bardziej jak ma chcieć żeby go poprosili na konferencji

4

@Firestone szkoda że Laporta się z Xavim nie zawinie

0

@mightyanaldevastator pozbycie się tych piłkarzy to był psi obowiązek a to że wypuścił ich za ochłapy to nie jest pozytyw.
Długi za jego kadencji się nie zmniejszyły a dźwignie wykorzystał.
Każda kompetentna osoba z zarządu odchodzi żeby nie plamić sobie przez niego nazwiska

1

Jeśli Xavi zostanie to nie ma na względzie dobra klubu

0

@Gaucho ponieważ nawet się nie przyjrzą jaką wykonuje robotę

0

@kacper_fcb Marquez>Xavi

0

@Deviler Marquez>Xavi

0

@tbas no tak bo tylko my mamy takie przygotowanie

1

@tbas graliśmy dzień wcześniej i bez dogrywki

1

@tbas Real był wymęczony i nie był to tak ważny mecz jak w LM

0

@Azi to podaj kogo rozwinął Xavi a nie Marquez.

0

@Azi hahahhaha xd.
Który piłkarz rozwinął się przy Xavim?
Gramy piach a ci się to podoba?
Najłatwiejsze losowania jakie się dało w LM.
Ty się ogarnij

2

@Azi brak rozwoju drużyny i kompletny brak stylu przez 80% sezonu

2

@Azi to nie usprawiedliwia go

1

Na początku sobie wobrażałem że może w końcu po tylu zepsutych wyborach trenerów trafi tu w końcu jakiś dobry trener jak np. Motta a tu znowu się zapowiada na to samo.
Xavi - jego pozostanie to katastrofa
Marquez - fajnie się zapowiada ale ma bardzo małe doświadczenie
Flick - tego Pana to nawet nie powinniśmy brać pod uwagę

0

@Graczdari91 Tebas gada że za drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mightyanaldevastator tak super tylko gość kombinuje na chwilę i nie myśli co będzie po nim

1

@Arden u nas leży przygotowanie fizyczne i piłkarze wracają za wcześnie po kontuzjach

0

@mightyanaldevastator no tak bo zatrudnianie rodziny i legend albo kolegów kosztem profesjonalistów jest ok?

0

@Emhyr praca sama w sobie w lepszym zespole nie czyni go lepszym trenerem

0

@mightyanaldevastator jeden gorszy od drugiego.

0

@Emhyr już kilka razy to argumentowałem ale z tobą nie ma sensu bo uważasz że Motta jest gorszy niż Xavi (:

0

@cyron1 a na jakim odcinku przesuwało się City?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?