12

My to naprawdę szczęścia nie mamy. Jeśli to będzie prawda to napewno go nie kupią

3

@kigani nawet w grze z piłką jest potrzebny taki ŚPD do kasowania kontr

0

@krol211 logika Laporty :D

1

@Roobo Xavi nie jest w niczym lepszy od Marqueza poza większym doświadczeniem

1

@Arden chciałbym ale wątpię że będzie nas stać szczególnie po transferze...... Olmo xd

0

@ziomal88 Lewy ma już swoje lata a i tak liczbami zgniata De Jonga to po pierwsze.
Raphinha od początku dał więcej od Holendra to po drugie.
Po trzecie nie pisze tylko o De Jongu ale jego braki są aż nadto widoczne i go poprostu nie potrzebujemy.

0

@ziomal88 1,2 meczów!? Gość przez całą karierę u nas nie pokazał że był warty transferu i swojej pensji. To ty masz różowe okulary i na siłę bronisz listonosza.
Ta De Jong najlepszy z pomocników xd, chyba w Fifie.

0

@KyngPyng zdecydowanie Marquez

2

@ziomal88 Fermin da owiele więcej w meczu z wymęczonym rywalem.
De Jong to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy jakich widziałem i każdy kto chodź trochę się zna widzi że jest nam niepotrzebny.
Nieironicznie graliśmy lepiej bez niego, no ba bo Roberto grał lepiej ((((:
Kto będzie wyprowadzał piłki? Cubarsi i Christensen?! De Jong zrobi dwa kółka i będzie bał się podać i cofnie do bramkarza

0

@Adddi wystarczy że nowy trener powie że go nie chce

0

@Kulakula przy nadmiarze obrońców można sprzedać Christensena a nie Araujo. Urugwajczyk to punkt centralny tej defensywny które bez niego nie istnieje

0

Pozostania Felixa jestem niemal pewien ale nie wiem czy stać na na Cancelo

1

@misterio ta jego gadka o miłości do klubu to na ten moment ściema. Gość poprostu chce przeczekać kontrakt i odejść za darmo żeby zgarnąć jak najwięcej kasy. Jego nie obchodzi dobro klubu

0

@Gaz powiedział chyba jasno że nie odejdzie

0

@JarekS tylko jak on odejdzie to zostanie De Jong, jeszcze bym to może przełknął gdyby odeszli obydwaj.
Ale ja jestem zdania że takich graczy się nie sprzedaje

0

@doc niesamowite że po jednym meczu ludzie chcą sprzedać naszego najlepszego obrońcę

10

Ciekawe czy ktoś się na niego nabierze.
Jego sprzedaż to priorytet i mam nadzieję że nowy trener powie mu wprost żeby odszedł

19

Zdecydowanie wolę Fermina zamiast De Jonga

0

@ziomal88 nie stać nas

0

@Wittgenstein no tak bo Messi miał wtedy 36lat. Ma jeszcze 8 asyst ale o tym już nie wspomniałeś

0

@tbas śmieszne jest to płakanie o DNA.

0

@Borneo ale w następnym sezonie już nie będziemy mieli tego co teraz

0

@Patrykl145 Marquez wciąga nosem Xaviego

2

@bari_94 bo Laporta jest niekompetentny na to stanowisko

0

@ArcziArtt Motta? Obok Alonso najlepszy trener młodego pokolenia i następca Kloppa i Guardioli. Mega trener

1

@kuz niektórzy tak ale większość pisze że jeszcze gorsz niż Xavi co jest absurdem

2

@bari_94 wszyscy się uczeplili tego Marqueza jakby nie wiem co zrobił.
To wina Laporty że nie powalczył o nikogo lepszego

0

@ArcziArtt wolę jego niż Flicka.
Za wcześnie dla niego, ma nadzieję że jeszcze spróbujemy pójść po Motte

0

@MesQueUnClub96 Alonso to fenomen i każdy będzie o niego walczył ale obstawiam że Real go zgarnie

0

@szymekdymek też bym to chciał ale nie wiem czy już nie za późno, trudny terminarz i spadła by nie niego niepotrzebna presja przed nowym sezonem. Dla mnie niech zacznie na spokojnie presezon i wprowadzi swój styl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?