BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
My to naprawdę szczęścia nie mamy. Jeśli to będzie prawda to napewno go nie kupią
3
@kigani nawet w grze z piłką jest potrzebny taki ŚPD do kasowania kontr
0
@krol211 logika Laporty :D
1
@Roobo Xavi nie jest w niczym lepszy od Marqueza poza większym doświadczeniem
1
@Arden chciałbym ale wątpię że będzie nas stać szczególnie po transferze...... Olmo xd
0
@ziomal88 Lewy ma już swoje lata a i tak liczbami zgniata De Jonga to po pierwsze.
Raphinha od początku dał więcej od Holendra to po drugie.
Po trzecie nie pisze tylko o De Jongu ale jego braki są aż nadto widoczne i go poprostu nie potrzebujemy.
0
@ziomal88 1,2 meczów!? Gość przez całą karierę u nas nie pokazał że był warty transferu i swojej pensji. To ty masz różowe okulary i na siłę bronisz listonosza.
Ta De Jong najlepszy z pomocników xd, chyba w Fifie.
0
@KyngPyng zdecydowanie Marquez
2
@ziomal88 Fermin da owiele więcej w meczu z wymęczonym rywalem.
De Jong to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy jakich widziałem i każdy kto chodź trochę się zna widzi że jest nam niepotrzebny.
Nieironicznie graliśmy lepiej bez niego, no ba bo Roberto grał lepiej ((((:
Kto będzie wyprowadzał piłki? Cubarsi i Christensen?! De Jong zrobi dwa kółka i będzie bał się podać i cofnie do bramkarza
0
@Adddi wystarczy że nowy trener powie że go nie chce
0
@Kulakula przy nadmiarze obrońców można sprzedać Christensena a nie Araujo. Urugwajczyk to punkt centralny tej defensywny które bez niego nie istnieje
0
Pozostania Felixa jestem niemal pewien ale nie wiem czy stać na na Cancelo
1
@misterio ta jego gadka o miłości do klubu to na ten moment ściema. Gość poprostu chce przeczekać kontrakt i odejść za darmo żeby zgarnąć jak najwięcej kasy. Jego nie obchodzi dobro klubu
0
@Gaz powiedział chyba jasno że nie odejdzie
0
@JarekS tylko jak on odejdzie to zostanie De Jong, jeszcze bym to może przełknął gdyby odeszli obydwaj.
Ale ja jestem zdania że takich graczy się nie sprzedaje
0
@doc niesamowite że po jednym meczu ludzie chcą sprzedać naszego najlepszego obrońcę
10
Ciekawe czy ktoś się na niego nabierze.
Jego sprzedaż to priorytet i mam nadzieję że nowy trener powie mu wprost żeby odszedł
19
Zdecydowanie wolę Fermina zamiast De Jonga
0
@ziomal88 nie stać nas
0
@Wittgenstein no tak bo Messi miał wtedy 36lat. Ma jeszcze 8 asyst ale o tym już nie wspomniałeś
0
@tbas śmieszne jest to płakanie o DNA.
0
@Borneo ale w następnym sezonie już nie będziemy mieli tego co teraz
0
@Patrykl145 Marquez wciąga nosem Xaviego
2
@bari_94 bo Laporta jest niekompetentny na to stanowisko
0
@ArcziArtt Motta? Obok Alonso najlepszy trener młodego pokolenia i następca Kloppa i Guardioli. Mega trener
1
@kuz niektórzy tak ale większość pisze że jeszcze gorsz niż Xavi co jest absurdem
2
@bari_94 wszyscy się uczeplili tego Marqueza jakby nie wiem co zrobił.
To wina Laporty że nie powalczył o nikogo lepszego
0
@ArcziArtt wolę jego niż Flicka.
Za wcześnie dla niego, ma nadzieję że jeszcze spróbujemy pójść po Motte
0
@MesQueUnClub96 Alonso to fenomen i każdy będzie o niego walczył ale obstawiam że Real go zgarnie
0
@szymekdymek też bym to chciał ale nie wiem czy już nie za późno, trudny terminarz i spadła by nie niego niepotrzebna presja przed nowym sezonem. Dla mnie niech zacznie na spokojnie presezon i wprowadzi swój styl