1

@Variouspeak7 bardziej nam sie go opłaca wysłać na trybuny niż wypożyczyć na takich warunkach do Girony

0

Skończy sie tak że nas wszyscy wydymaja, oni opłaca z milion pensji a Mats pojedzie na mundial a potem nie będzie chciał juz odejść żeby wydoić kontrakt

0

@Arekvip o czym ty do mnie piszesz? Gość ma najwięcej minut i wszystkie mecze w podstawie to niby jak jest 12,13 zawodnikiem?
Te 65 mln to jest dość realna jego wartość w tym momencie, oczywiście że Raphinha zaniżony ale nie o tym teraz

0

@Arekvip Eric zagrał najwięcej minut w tym sezonie i wszystkie mecze zaczyna w pierwszym składzie to na jakiej podstawie on jest rezerwowym?

6

Kiedyś sie bardzo fajnie zapowiadały te wyceny bo brały pod uwagę dużo zmiennych i były bardziej realne a nie na pokaz. Tyle że to co sie teraz odwala to jakiś żart, nie ma żadnych sensownych argumentów na tak niedorzeczne wyceny

0

@cules100pro Schlotterbeck lepszy, Van de Ven jest dobry ale między nimi bym sie nie zastanawiał

0

@barteq żadnego wielkiego transferu nie będzie pod wybory. Już Flick stał sie ich głównym tematem i tyle mu absolutnie wystarczy żeby beton znowu go wybrał

5

@prodigy te wykresy nie mają sensu kiedy styl gry zespołów dramatycznie sie różni

6

Gość będzie zaraz grał na lekach cały sezon jak Rudiger wcześniej i widac jakie są tego efekty

0

@Zbyszard narazie to za nikogo, jest gorszy od Balde w defensywie. Krótka pamięć widzę

26

W sensie że nie stać nas na Schlotterbecka z rocznym kontraktem ale bardziej realny jest Van de Ven którego dopiero kupili xd?

0

@Sebaldek Kounde nigdzie nie wraca, Martin to powinien byc maks rezerwowy, Cancelo przychodzi jako rezerwowy

0

@ViscaelBarca2007 Laporta zobaczy okazje na zarobek to to zrobi, jedynie sztab może wrazie zablokować

3

Teraz to już sie nie opłaca, nie chcą może Olmo? (:

6

@Messibestplayerintheworld gość to dla beki robi chyba xd

0

@cracker co ma Cancelo do transferu ŚO tym bardziej że bronić nie umie?

0

@ViscaelBarca2007 tylko żeby go zaraz nie chcieli sprzedać. Profilowo jest idealny żeby grać u nas na PS kiedy Yamal będzie przesuwany do środka

0

Nie no tak to nie, nie dość że do nas nie przyjdzie to jeszcze pójdzie do Realu

0

@gaucho104 Eric był owiele młodszy i miał potencjał na rozwój a Cancelo będzie pickował tylko w dół a już dwa lata temu sie nie nadawał

0

@gaucho104 przykład nie na miejscu

1

@blakkudium nic nie idzie

1

@maroon Flick powinien tu zdecydować

0

@maroon teraz też nie ma opcji a już napewno nie w naszym zasięgu finansowym, trzeba poczekać bo i tak teraz nic nie zdziałamy

17

Przeczekanie z Lewym jeszcze ten rok wyjdzie nam na dobre, w tym roku wzmocnimy obrone i na następne lato pozbieramy na nową 9tke. Teraz nas nie stać i jak mamy sie bawić w półśrodki typu Vlahovic to lepiej przeczekać zostawiając weterana na niższej pensji

23

Czyste konta wynikają ze świetnej formy Joana i mieliśmy poprostu dużo szczęścia, do tego nie byli to zbyt wymagający rywale. Dalej jest pełno błędów i wylewów w obronie, np. dzisiaj powinniśmy stracić dwa gole tyle że rywale spartolili swoje sytuacje po całości

15

Potężny steal Deco z tym transferem Roonego, 2,5mln za takiego grajka

0

Kolejny raz Roony się super pokazuje, widac duży potencjał

2

@ViscaelBarca2007 no ale ciężko żeby miał rytm jak w jednym meczu wyjdzie w pierwszym składzie a potem czeka kolejne 3-4 mecze żeby wejść w końcówce. A potencjał ma duży co pokazuje w swoim czasie i przydałoby sie go bardziej budować

3

Super że Roony w pierwszym ale sposób zarządzania jego minutami to jakaś parodia

1

@blakkudium klasa tylko wypad z tym De Jongiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?