BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Variouspeak7 bardziej nam sie go opłaca wysłać na trybuny niż wypożyczyć na takich warunkach do Girony
0
Skończy sie tak że nas wszyscy wydymaja, oni opłaca z milion pensji a Mats pojedzie na mundial a potem nie będzie chciał juz odejść żeby wydoić kontrakt
0
@Arekvip o czym ty do mnie piszesz? Gość ma najwięcej minut i wszystkie mecze w podstawie to niby jak jest 12,13 zawodnikiem?
Te 65 mln to jest dość realna jego wartość w tym momencie, oczywiście że Raphinha zaniżony ale nie o tym teraz
0
@Arekvip Eric zagrał najwięcej minut w tym sezonie i wszystkie mecze zaczyna w pierwszym składzie to na jakiej podstawie on jest rezerwowym?
6
Kiedyś sie bardzo fajnie zapowiadały te wyceny bo brały pod uwagę dużo zmiennych i były bardziej realne a nie na pokaz. Tyle że to co sie teraz odwala to jakiś żart, nie ma żadnych sensownych argumentów na tak niedorzeczne wyceny
0
@cules100pro Schlotterbeck lepszy, Van de Ven jest dobry ale między nimi bym sie nie zastanawiał
0
@barteq żadnego wielkiego transferu nie będzie pod wybory. Już Flick stał sie ich głównym tematem i tyle mu absolutnie wystarczy żeby beton znowu go wybrał
5
@prodigy te wykresy nie mają sensu kiedy styl gry zespołów dramatycznie sie różni
6
Gość będzie zaraz grał na lekach cały sezon jak Rudiger wcześniej i widac jakie są tego efekty
0
@Zbyszard narazie to za nikogo, jest gorszy od Balde w defensywie. Krótka pamięć widzę
26
W sensie że nie stać nas na Schlotterbecka z rocznym kontraktem ale bardziej realny jest Van de Ven którego dopiero kupili xd?
0
@Sebaldek Kounde nigdzie nie wraca, Martin to powinien byc maks rezerwowy, Cancelo przychodzi jako rezerwowy
0
@ViscaelBarca2007 Laporta zobaczy okazje na zarobek to to zrobi, jedynie sztab może wrazie zablokować
3
Teraz to już sie nie opłaca, nie chcą może Olmo? (:
6
@Messibestplayerintheworld gość to dla beki robi chyba xd
0
@cracker co ma Cancelo do transferu ŚO tym bardziej że bronić nie umie?
0
@ViscaelBarca2007 tylko żeby go zaraz nie chcieli sprzedać. Profilowo jest idealny żeby grać u nas na PS kiedy Yamal będzie przesuwany do środka
0
Nie no tak to nie, nie dość że do nas nie przyjdzie to jeszcze pójdzie do Realu
0
@gaucho104 Eric był owiele młodszy i miał potencjał na rozwój a Cancelo będzie pickował tylko w dół a już dwa lata temu sie nie nadawał
0
@gaucho104 przykład nie na miejscu
1
@blakkudium nic nie idzie
1
@maroon Flick powinien tu zdecydować
0
@maroon teraz też nie ma opcji a już napewno nie w naszym zasięgu finansowym, trzeba poczekać bo i tak teraz nic nie zdziałamy
17
Przeczekanie z Lewym jeszcze ten rok wyjdzie nam na dobre, w tym roku wzmocnimy obrone i na następne lato pozbieramy na nową 9tke. Teraz nas nie stać i jak mamy sie bawić w półśrodki typu Vlahovic to lepiej przeczekać zostawiając weterana na niższej pensji
23
Czyste konta wynikają ze świetnej formy Joana i mieliśmy poprostu dużo szczęścia, do tego nie byli to zbyt wymagający rywale. Dalej jest pełno błędów i wylewów w obronie, np. dzisiaj powinniśmy stracić dwa gole tyle że rywale spartolili swoje sytuacje po całości
15
Potężny steal Deco z tym transferem Roonego, 2,5mln za takiego grajka
0
Kolejny raz Roony się super pokazuje, widac duży potencjał
2
@ViscaelBarca2007 no ale ciężko żeby miał rytm jak w jednym meczu wyjdzie w pierwszym składzie a potem czeka kolejne 3-4 mecze żeby wejść w końcówce. A potencjał ma duży co pokazuje w swoim czasie i przydałoby sie go bardziej budować
3
Super że Roony w pierwszym ale sposób zarządzania jego minutami to jakaś parodia
1
@blakkudium klasa tylko wypad z tym De Jongiem