3

I znowu ten De Jong...

1

@blakkudium też ale wole wariant z Roonym bo jest najbardziej naturalny i trzeba go budować

1

@blakkudium dobrze, Bilbao gra bardzo słabo a Roony zasłużył zagrac coś w końcu

0

@ShawnC da się

0

@ShawnC nie sprawdził sie u nas jako ŚO i teraz chcesz nim tragiczna sytuacje na tej pozycji ratować xd, latem ma przyjść przynajmniej jeden nowy ŚO i tutaj nie ma dyskusji

0

@ShawnC nikt nie będzie zmieniał czegoś co tyle czasu budowano na pół roku

@gaucho104 tyle że Cancelo nie przychodzi jako zawodnik do pierwszego składu

0

@PatrykBarca u Pepa i Xaviego w zależności od przebiegu spotkania

0

@Criss18Barca akurat często tak grał

0

@Fantastyczny Chłopiec że niby Ferran nie strzela dużym zespołom xd? W poprzednim starciach strzelał z Realem, Interem, PSG, Atletico czy BVB. Z samym Realem też zrobił 3 asysty w jednym meczu. Jeden z większych mitów.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16396900#comment-16396900

0

@Fantastyczny Chłopiec Ferran to obecnie jedna z lepszych ,,9" na rynku, jeden z lepszych przelicznikow goli na minuty a nie wykonuje karnych.
No i Nico nie robi nic żeby poprawić grę Bilbao, standardowo wszyscy winni tylko nie on (:
A do Messiego to ty go nie porównuj

0

@ShawnC jakos inne kluby potrafią działać w takich przypadkach i nie gadaj mi o kasie bo są opcje budżetowe, od tego jest dyrekcja, mi za to nie płacą żebym przetrzepywał rynek a więcej opcji od nich widzę

0

@Fantastyczny Chłopiec raz że w zastępstwie za ,,9" byś wziął skrzydłowego a dwa Nico absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gość jest skrzydłowym a nie napastnikiem, nie jest zależny od zespołu i to w głównej mierze od niego zależy jak prezentuje sie zespół w ataku

@ShawnC i co z tego? Cancelo to jest rezerwowy na ten moment a nie zawodnik do pierwszego składu, nikt nie będzie zmieniał pozycji Kounde na pół roku po tym jak budowali go na PO, tym bardziej że na ŚO mało dawał

0

@ShawnC i dlatego wzięliśmy Cancelo zamiast obrońcy (:

1

0

@gaucho104 sam Kounde to zdemontował a wy dalej to powtarzacie

@Fantastyczny Chłopiec nikt normalny nie dałby 100mln za Kounde, a za 50mln to powodzenia kupić zastępstwo za Ferrana

0

@kaamil1910 gorzej jak będzie trzeba bronić


0

@Pussy Patrol ja to wiem

1

@van Baster zależy na ile wypadnie

1

@blakkudium i po mundialu, z jego perspektywy słabo bo już prawie razem z Girona nas wydymał

1

@masik86 mamy problem zlepić pare stoperów a chciałbyś trójka grać. Nie mamy do tego możliwości kadrowych a Flick nie bedzie zmieniał całej formacji pod Cancelo który na ten moment bedzie tylko rezerwowym

3

Ciekawe jak bedzie z niego korzystać bo mówi tylko o jego umiejętnościach ofensywnych a w defensywie wiadomo jak to wygląda, a w kolejnym pytaniu mówi o tym że musimy lepiej bronić

2

@krol211 uprzedzam co sie stanie

2

@blakkudium nas nie stać

1

@Klimach fan blokuje bo mogliśmy zrobić tylko jeden transfer w miejsce Christensena. Kounde nigdzie nie wróci, nie sprawdził sie jako ŚO u nas i największy progres zanotował na PO, nawet sam zdemontował te bzdury że chce wrócić do środka. Cancelo w tym momencie będzie tylko rezerwowym o ile ktoś sie nie połamie a problem w środku obrony zostaje

2

@Klimach fan narzekam bo to blokuje transfer ŚO zimą a on sam naszej sytuacji w obronie nie poprawi

2

@blakkudium tyle że przesunięcie Erica znowu wygeneruje problemy w pomocy a sam Eric dużo traci na ŚO. Źle to zabrzmi ale ostatnia nadzieja w Araujo

1

@blakkudium Eric gra w parze z Pedrim co bardzo poprawiło grę w środku wiec nie przestawia go do obrony

2

@blakkudium Martin to akurat musi grać wszystko bo nie mamy innych obrońców

1

@Messibestplayerintheworld grywał też niby w pomocy, też czasami na skrzydle. Nie wiem nie mam pojęcia co z nim zrobią ale wystawienie go w ważnym meczu 1:1 za Balde albo Kounde sie może źle skończyć
@blakkudium

4

Mnie tylko ciekawi jak Flick będzie korzystał z Cancelo bo sytuacji w obronie to on napewno nie poprawi a mamy zbyt ograniczone możliwości kadrowe żeby przejść na grę wahadłami
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?