BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I znowu ten De Jong...
1
@blakkudium też ale wole wariant z Roonym bo jest najbardziej naturalny i trzeba go budować
1
@blakkudium dobrze, Bilbao gra bardzo słabo a Roony zasłużył zagrac coś w końcu
0
@ShawnC da się
0
@ShawnC nie sprawdził sie u nas jako ŚO i teraz chcesz nim tragiczna sytuacje na tej pozycji ratować xd, latem ma przyjść przynajmniej jeden nowy ŚO i tutaj nie ma dyskusji
0
@ShawnC nikt nie będzie zmieniał czegoś co tyle czasu budowano na pół roku
@gaucho104 tyle że Cancelo nie przychodzi jako zawodnik do pierwszego składu
0
@PatrykBarca u Pepa i Xaviego w zależności od przebiegu spotkania
0
@Criss18Barca akurat często tak grał
0
@Fantastyczny Chłopiec że niby Ferran nie strzela dużym zespołom xd? W poprzednim starciach strzelał z Realem, Interem, PSG, Atletico czy BVB. Z samym Realem też zrobił 3 asysty w jednym meczu. Jeden z większych mitów.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16396900#comment-16396900
0
@Fantastyczny Chłopiec Ferran to obecnie jedna z lepszych ,,9" na rynku, jeden z lepszych przelicznikow goli na minuty a nie wykonuje karnych.
No i Nico nie robi nic żeby poprawić grę Bilbao, standardowo wszyscy winni tylko nie on (:
A do Messiego to ty go nie porównuj
0
@ShawnC jakos inne kluby potrafią działać w takich przypadkach i nie gadaj mi o kasie bo są opcje budżetowe, od tego jest dyrekcja, mi za to nie płacą żebym przetrzepywał rynek a więcej opcji od nich widzę
0
@Fantastyczny Chłopiec raz że w zastępstwie za ,,9" byś wziął skrzydłowego a dwa Nico absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gość jest skrzydłowym a nie napastnikiem, nie jest zależny od zespołu i to w głównej mierze od niego zależy jak prezentuje sie zespół w ataku
@ShawnC i co z tego? Cancelo to jest rezerwowy na ten moment a nie zawodnik do pierwszego składu, nikt nie będzie zmieniał pozycji Kounde na pół roku po tym jak budowali go na PO, tym bardziej że na ŚO mało dawał
0
@ShawnC i dlatego wzięliśmy Cancelo zamiast obrońcy (:
1
@ShawnC https://www.fcbarca.com/131540-jules-kounde-odniosl-sie-do-doniesien-o-rzekomej-rozmowie-z-flickiem-ws-zmiany-pozycji.html
@Fantastyczny Chłopiec nawet oni by tyle nie dali.
Z tym Nico to nawet śmieszne nie jest tylko żałosne
0
@gaucho104 sam Kounde to zdemontował a wy dalej to powtarzacie
@Fantastyczny Chłopiec nikt normalny nie dałby 100mln za Kounde, a za 50mln to powodzenia kupić zastępstwo za Ferrana
0
@kaamil1910 gorzej jak będzie trzeba bronić
0
@Pussy Patrol ja to wiem
1
@van Baster zależy na ile wypadnie
1
@blakkudium i po mundialu, z jego perspektywy słabo bo już prawie razem z Girona nas wydymał
1
@masik86 mamy problem zlepić pare stoperów a chciałbyś trójka grać. Nie mamy do tego możliwości kadrowych a Flick nie bedzie zmieniał całej formacji pod Cancelo który na ten moment bedzie tylko rezerwowym
3
Ciekawe jak bedzie z niego korzystać bo mówi tylko o jego umiejętnościach ofensywnych a w defensywie wiadomo jak to wygląda, a w kolejnym pytaniu mówi o tym że musimy lepiej bronić
2
@krol211 uprzedzam co sie stanie
2
@blakkudium nas nie stać
1
@Klimach fan blokuje bo mogliśmy zrobić tylko jeden transfer w miejsce Christensena. Kounde nigdzie nie wróci, nie sprawdził sie jako ŚO u nas i największy progres zanotował na PO, nawet sam zdemontował te bzdury że chce wrócić do środka. Cancelo w tym momencie będzie tylko rezerwowym o ile ktoś sie nie połamie a problem w środku obrony zostaje
2
@Klimach fan narzekam bo to blokuje transfer ŚO zimą a on sam naszej sytuacji w obronie nie poprawi
2
@blakkudium tyle że przesunięcie Erica znowu wygeneruje problemy w pomocy a sam Eric dużo traci na ŚO. Źle to zabrzmi ale ostatnia nadzieja w Araujo
1
@blakkudium Eric gra w parze z Pedrim co bardzo poprawiło grę w środku wiec nie przestawia go do obrony
2
@blakkudium Martin to akurat musi grać wszystko bo nie mamy innych obrońców
1
@Messibestplayerintheworld grywał też niby w pomocy, też czasami na skrzydle. Nie wiem nie mam pojęcia co z nim zrobią ale wystawienie go w ważnym meczu 1:1 za Balde albo Kounde sie może źle skończyć
@blakkudium
4
Mnie tylko ciekawi jak Flick będzie korzystał z Cancelo bo sytuacji w obronie to on napewno nie poprawi a mamy zbyt ograniczone możliwości kadrowe żeby przejść na grę wahadłami
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld