0

@Krzysztof1987 nie pisz głupot. Pokaż mi ten bardzo młody skład.
Nie ma szans żeby tyle młodych grało w drugiej lidze, tam nie ma gry w piłkę tylko jest walka fizyczna, tam nie da się rozwijać talentów.
Bardziej korzystne byłoby spadnięcie do 4 ligi niż awans do drugiej

0

@Hasszz to proszę bardzo uargumentuj

0

@Krzysztof1987 archiwum spójrz

0

@Dankho94isback to sobie proszę bardzo obejrzyj drugą ligę i masz odpowiedź (:

Są większe przychody ale są one niezauważalne przez rosnące koszty.

0

@mordini123 to poziom polskiego dziennikarstwa

13

@Arczi87 lepiej żeby chociaż rok jeszcze został w La Masii albo najpierw został asystentem następnego trenera

0

@Firestone
@Hasszz
@Dankho94isback
Ludzie już chyba nie raz było dogłębnie tłumaczone dlaczego nie.
Tak w skrócie bo już nieraz o tym pisałem:
- większe koszty utrzymania kadry w drugiej lidze
- przymus grania bardziej doświadczonymi piłkarzami żeby nie dostawać manity co mecz, w konsekwencji młodzi dostają mniej szans
- druga liga wogóle nie przypomina La Ligi, to rzeź, w takich warunkach nie da się przygotować piłkarzy
Najlepsze wyniki La Masiia ma gdy gra w niższych ligach, Pep prowadził La Masie w 4 lidze i miał tam najlepsze wyniki pod względem rozwoju piłkarzy, Marquez ma najlepsze wyniki pod tym względem po Guardioli w 3 lidze

0

@JarekS bardziej mi chodziło o rok w którym obydwaj byli kupieni, co roku pojawia się tam tabun piłkarzy więc nie można jasno określić który będzie najlepszy.
Wiem że różnie zawsze bywa ale dużo było pisane o zainteresowaniu Totenhamu który miał chcieć ,,ukraść" nam Roque.
Prawdy się nigdy nie dowiemy ale na czym zwykły kibic ma polegać?

0

Marquez robi świetną robotę ale lepiej żeby przegrał teraz parę meczy żebyśmy nie awansowali do drugiej ligi wiadomo dlaczego

0

@waletpl bardzo śmieszne, często muszę parę razy poprawiać wpisy

0

@waletpl powiedział że napewno zostaje w następnym sezonie

7

@AlexDark00 no tak bo jak go okradli ze ZP w roku pandemicznym to już nieważne

0

@JarekS Roque jest na ten moment największym talentem z Brazylii po Endricku i to chyba jasne że nie tylko my go chcieliśmy. Nawet Andre Cury jak się nie mylę mówił że Vitor odrzucił wszystkie inne oferty i zaakceptował niską pensje żeby do nas trafić

1

@AlexDark00 już temat podłapałeś xd

1

@ZwyklyKibicBarcy04 ta autokorekta nie spełnia swojego zadania :/

0

@Fenelon jeszcze nie trafił do Realu, musi przystosować się do Europy, Roque nadal się przystosowuje

1

@Fenelon nie polecam się z niego śmiać. To największa brazylijska perełka i może być dla nas ogromnym problemem w następnych latach

11

Szkoda że nie trafił tutaj kilka lat wcześniej.
Zawodnicy z takim mentalem są już rzadko spotykani a tacy zawodnicy są potrzebni w zespole

0

@JarekS ciężka sprawa, Neymar, Vini, Rodrygo już przychodzili za większe kwoty.
Początkowo transfer Roque miał wynieść 30mln+10mln zmiennych ale do gry weszło kilka zespołów z PL (mówiono o Totenhamie, Man Utd czy Chealsea) i Paranese miało się trochę buntować więc zwiększono zmiennie ale w taki sposób żeby je wypłacono jak transfer wypali.

0

@JarekS widzę że się dobrze orientujesz.
Nie miałem o tym pojęcia. Czyli kupując Roque mogliśmy przyklepać jeden z tamtejszych talentów bo nie bardzo rozumiem?

0

@waletpl powiedział chyba jasno że nie odejdzie

2

@pacior95 jemu się poprostu nie chce. Nawet z Atletico nic nie zrobił poza jedną bramką

0

@JarekS masz rację.
Deco to gość zatrudniony po znajomości i nic więcej. Nie ruszymy na rynek Brazylijski bo byle kopacz już tam kosztuje 20mln. Roque to był ostatni transfer stamtąd na jakiś czas.

1

@MesQueUnClub96 na napastnika mamy Lewego, Ferrana, Roque, Guiu i Victora. Po co nam ten średniak? Przewija się tylko w mocnych klubach jako rezerwowy bez szans na pierwszy skład

0

@JarekS te zmienne zapłacimy tylko wtedy kiedy napewno wypali, czytałem od czego są uzależnione te zmienne.
Roque ja bym powiedział że wystrzelił w jednym sezonie w Brazylii i pokazał swój talent. Tak Endrick już od dawna jest uważany za wielki talent i dla mnie też jest większym talentem ale różnie może być.
Dla mnie Roque pokazał co może dać mimo małej ilości minut, mam nadzieję że się nie zatrzyma i będzie coraz lepiej, bardzo ciekawił mnie ten transfer i za każdym razem gdy wchodzi na boisko go obserwuje. Widzę potencjał.

0

@Dankho94isback oddaliśmy Griezmanna tanio bo nie stać nas było na jego pensje.
Felix napewno już nie zagra w koszulce Atletico, są pod ścianą tak samo jak my wtedy

2

Gdyby nie kontuzje Gaviego, Pedriego i De Jonga to by prawie wogóle nie grał.
Gdyby udało się Xaviemu ściągnąć Lo Celso to Fermin by pewnie grał w Barca B albo by odszedł.

0

@Dankho94isback ale nie pamiętasz poprzedniego roku? Chcieli go wypchnąć do Arabii ale powiedział tylko Barca a Atletico czekało do ostatniej godziny okna transferowego i trafił do nas, siedział już na trybunach wtedy przez ten czas

0

@Dankho94isback a mają inne wyjście? Są pod ścianą i w końcu to my możemy dyktować warunki

0

@JarekS też jestem zdania że Endrick to większy talent ale nie można już na starcie mówić który będzie lepszy bo z piłkarzami z Brazylii różnie bywa a i obydwaj są w innej sytuacji klubowej (Real ma dobrego trenera do rozwijania młodych i lepiej dbają o ich rozwój).
Roque grał w Brazylii w słabszym zespole ale grali pod niego, Endrick grał w dużo lepszym zespole ale drużyna nie grała pod niego.
Roque dla mnie się bardzo fajnie pokazał, nieco ponad 200min i ma dwa gole a mógł mieć więcej tylko nie wykorzystał paru sytuacji ale wiadomo jaki musiał mieć stres na początku. Pokazuje zaangażowanie kiedy wchodzi i fajnie szuka miejsca. Dla mnie Xavi zdecydowanie za mało daje mu grać, powienien dostawać chociaż te 10min jak już jest mecz rozstrzygnięty ale chociaż przystosowuje się do Europy i będzie miał lepszy start w następnym sezonie.
Dla mnie będzie kluczowe kto będzie nowym trenerem w następnym sezonie, jeśli Motta/De Zerbi to może mieć szansę na rozwój, jeśli Flick/Tuchel to pewnie przesiedzi mecze na ławce i mało się rozwinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?