BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 gdzie ty masz tą ortografię xd. Reaguje bo głupoty piszesz
2
@MesQueUnClub96 się znawca futbolu odezwał xd. Pisz dalej te kocopoły na La Bambli albo się ogranicz do komentowania Hurkacza. To ty się wogóle nie znasz na futbolu
1
@krol211 Motta jest wolny na ten moment po sezonie i jest owiele lepszy od Flicka
0
@Reviven może też grać na ŚPO ale to w dużej mierze zależy kto będzie nowym trenerem.
Ale nie ma co dla mnie dyskutować bo nas nie stać
1
@Lionel_Messi10 jeden z najbardziej niedocenionych graczy w historii
2
To są jakieś żarty. Nie wiem jakie głąby muszą tam siedzieć żeby pomimo tego co się stało z Pedrim zaryzykować karierę kolejnego klejnotu.
Laporta musi się spiąc i za wszelką cenę przekonać Lamina żeby się postawił bo może się to bardzo źle skończyć a znając De la Funete będzie tam grał co mecz
0
@Midast ta napewno. Busquets to kompletnie inny typ zawodnika a i De Jong nie zasłużył żeby wogóle go stawiać przy Sergio
0
@Lordzi te statyski zakłamują rzeczywistość, wystarczy obejrzeć mecz i widać że Gundo jest zdecydowanie lepszy
@zibi w czym był taki najlepszy?
0
@waletpl Lenglet napewno tu nie wróci.
Kompletnie o nim już zapomniałem.
@Dawidooooo no to ci tłumaczę że w następnym sezonie. Na ŚPD mogą zagrać jeszcze Gundo i Oriol. I proszę mi tu nie gadać kocopołów że ja tego placka chcę, w Gironie był jednym z lepszych ligowych ŚPD i start u nas miał bardzo dobry ale im dłużej pracuje z Xavim tym gorzej.
0
@David_Martin wszystko się rozstrzygnie w lato. Nowy trener zdecyduje
0
@Pawwwweeeell przy naszej sytuacji finansowej przy nadmiarze obrońców lepiej kogoś z nich sprzedać i wzmocnić inne pozycje
1
@Dawidooooo Christensen na ŚPD to nie jest rozwiązanie długoterminowe, w szkółce na tą pozycję są Prim i Bernal
0
@LatajacyHolender patrz na sytuacje finansową jaką mamy
0
@LatajacyHolender ja wiem że masz jakiś kompleks szkółki ale Cubarsi jest niewiele mniejszą nadzieją niż Yamal.
Ma 184cm i nadal rośnie bo dopiero skończył 17lat, to nie jest niski wzrost więc nie wiem czemu się ciągle do tego przywalasz
0
@David_Martin nie, nie pisałem bo chyba to oczywiste ale jak tego nie wiesz to napisze: mamy pomocników w szkółce!
Roberto potencjalnie blokuje takiego Garrido, Forta, Prima czy Casado.
Sergi mimo swojego zaangażowania odestaje poprostu umiejętnościami i często ma kontuzje.
1
@Lordzi wystarczy oglądać mecze kolego
11
@Lordzi Gundogan jest zdecydowanie najlepszym naszym pomocnikiem w tym sezonie
0
@Pawwwweeeell tu chodzi o to że mamy kolejnego obrońcę na pierwszy skład i przez to możemy kogoś sprzedać z obrony. Pod uwagę trzeba też wziąć duży rozwój Faye
2
Patrząc na naszą sytuacje to bym sprzedał Christensena i Kounde. W ich miejsce mamy Erica i Faye, można jeszcze odkupić Riada i możemy zrobić na tym bardzo dobry interes
0
@Visca_barca nikt nam tyle nie da narazie. Z resztą się zgodzę
1
@4Fabregas4 hahahhaha ale masz argument xd. Polecam oglądać mecze a nie patrzeć na wyniki (;
Tak grał jako obrońca ale tylko po to żeby z drużyną z dołu tabeli zagęścić środek pola, w obronie jego jedyną pracą było przyjęcie piłki i wyprowadzanie jej do przodu
5
@4Fabregas4 nawet eksperci w jego analizach pisali że się nie nadaje na tą pozycję i już u nas parę razy tam grał i nie wyszło to dobrze.
- kompletnie nie umie bronić
- słabe pozycjonowanie w obronie
- często nie chce mu się pressować
- popełnia głupie błędy
Mam wymieniać dalej?
1
@4Fabregas4 De Jong jest beznadziejnym DM z wielu powodów
0
@Albatros mamy beznadziejną pozycję negocjacyjną przypominam (;
0
@Visca_barca po pierwsze nikt nie da teraz realnej wartości Pedriego z wielu powodów.
Po drugie ty bierzesz pod uwagę FFP?
Ostatnio trochę o tym czytałem i był nawet przykład że żeby wydać 50mln na Nico to musimy sprzedać graczy za 200mln a ty mi tu gadasz o Wirtzie za ponad 100mln
4
Xavi mówi że odchodzi, na pytanie czy zostanie w przypadku wygrania LM mówi że nic nie zmieni jego decyzji.....
Sport: Xavi może zostać jeśli zajdzie jak najdalej w LM
1
@darr0o Pedri został zajechany od początku, wszystko w klubie i wyjazd na Euro i igrzyska, nawet nie był odpowiednio leczony. To jest największy przykład zajechania
0
@Albatros ,,podobno" to słowo klucz. Jeśli dojdzie do jakiejś licytacji albo zostanie Ten Hag to możemy myśleć o 80mln+jakieś zmienne. Oferta 70mln powinna nas zadowolić bo De Jong nie jest warty 90mln+.
0
@Barca2022 nikt nie da za De Jonga 100mln
0
@Visca_barca nie wystarczy