0

@Emhyr no to jest Motta za darmo a ostatnio pokazuje że może być lepszy niż De Zerbi

0

@Emhyr to prawda ale obecnie Flick to nie jest trener z nazwiskiem tylko trener jadący na jednym sezonie w Bayernie którego nikt nie chce i sam się do nas pcha.
Jakbyśmy chcieli trenera z nazwiskiem to Klopp jest niedostępny w następnym sezonie, Tuchel potrzebuje resetu bo się wypalił a reszta ma ważne kontrakty (mogłem kogoś pominąc)

0

@Emhyr a jak ma mieć ,,nazwisko"? Trenera który jeszcze nie był w wielkim klubie należy oceniać pod kątem pracy z tym co ma a Marquez wykonuje świetną robotę. La Bambla nie umie dostrzec takich rzeczy

0

@Emhyr to dlaczego Marquez jest tak samo tutaj hejtowany? A też zapowiada się na mega trenera ale przydałoby się żeby jeszcze chociaż rok został w rezerwach albo został asystentem nowego trenera

0

@zibi oglądam bardzo uważnie mecze (;
De Jong niczym się specjalnie nie wyróżniał. To co zrobił dobrze to zaraz oddawał w błędach. Gundo nie był wtedy gorszy

0

@MesQueUnClub96 brak argumentów xd.
De Zerbi taki przehajpowany że Bayern i Liverpool go chcą co nie? A Flicka takiego fachowca nikt nie chce.
Nie kompromituj się

0

@Emhyr ale wyszedł z La Masii która jest tak jakby małym klubem. Tu chodzi o to że każdy trener od czegoś zaczyna

0

@MesQueUnClub96 a Guardiolę pamiętasz?

0

@MesQueUnClub96 ta właśnie Naglesmann zaczyna ogarniać to gówno które zostawił mu Flick.
Nie masz wogóle argumentów, każdy cię w tej dyskusji wyjaśnia i jeszcze masz się czelność rzucać xd

0

@Emhyr chciał go Liverpool ale chyba jego klub odrzucił ofertę a na kolejną nie starczyło czasu.
Nie wiem, trochę o nim czytałem i to nie jest typowy DM więc dla mnie bez sensu transfer

0

@Emhyr obserwuje ktoś może go we Francji? Nadaje się do nas?

0

@Cule1234 tego się bałem. Przez ogłoszenie Alonso tracimy ostatnią szansę na zdobycie De Zerbiego i Nagelsmanna, trzeba ruszyć po Motte dopóki nie jest za późno

0

@Albatros kolega zostaje wyjaśniany przez każdego na argumenty to co mam napisać?

0

@Monegros wszyscy go tutaj chcą bo mają głupią nadzueje że zrobi u nas to samo co w Bayernie, nie mają innych argumentów

0

@MesQueUnClub96 a potem katastrofa w kadrze. Nie kompromituj się dalej

1

@MesQueUnClub96 widać że wogóle się nie znasz. Flick miał tylko jeden mega sezon w okresie pandemicznym i od tego momentu zalicza znowu zjazd a Motta niedawno zaczął i z roku na rok jest coraz lepszy i przez ekspertów jest uważany za przyszłego topowego trenera.
Fakty są takie że nikt Flicka nie chce i on sam się do nas pcha

0

@MesQueUnClub96 gdzie ty masz tą ortografię xd. Reaguje bo głupoty piszesz

2

@MesQueUnClub96 się znawca futbolu odezwał xd. Pisz dalej te kocopoły na La Bambli albo się ogranicz do komentowania Hurkacza. To ty się wogóle nie znasz na futbolu

1

@krol211 Motta jest wolny na ten moment po sezonie i jest owiele lepszy od Flicka

0

@Reviven może też grać na ŚPO ale to w dużej mierze zależy kto będzie nowym trenerem.
Ale nie ma co dla mnie dyskutować bo nas nie stać

1

@Lionel_Messi10 jeden z najbardziej niedocenionych graczy w historii

2

To są jakieś żarty. Nie wiem jakie głąby muszą tam siedzieć żeby pomimo tego co się stało z Pedrim zaryzykować karierę kolejnego klejnotu.
Laporta musi się spiąc i za wszelką cenę przekonać Lamina żeby się postawił bo może się to bardzo źle skończyć a znając De la Funete będzie tam grał co mecz

0

@Midast ta napewno. Busquets to kompletnie inny typ zawodnika a i De Jong nie zasłużył żeby wogóle go stawiać przy Sergio

0

@Lordzi te statyski zakłamują rzeczywistość, wystarczy obejrzeć mecz i widać że Gundo jest zdecydowanie lepszy

@zibi w czym był taki najlepszy?

0

@waletpl Lenglet napewno tu nie wróci.
Kompletnie o nim już zapomniałem.

@Dawidooooo no to ci tłumaczę że w następnym sezonie. Na ŚPD mogą zagrać jeszcze Gundo i Oriol. I proszę mi tu nie gadać kocopołów że ja tego placka chcę, w Gironie był jednym z lepszych ligowych ŚPD i start u nas miał bardzo dobry ale im dłużej pracuje z Xavim tym gorzej.

0

@David_Martin wszystko się rozstrzygnie w lato. Nowy trener zdecyduje

0

@Pawwwweeeell przy naszej sytuacji finansowej przy nadmiarze obrońców lepiej kogoś z nich sprzedać i wzmocnić inne pozycje

1

@Dawidooooo Christensen na ŚPD to nie jest rozwiązanie długoterminowe, w szkółce na tą pozycję są Prim i Bernal

0

@LatajacyHolender patrz na sytuacje finansową jaką mamy

0

@LatajacyHolender ja wiem że masz jakiś kompleks szkółki ale Cubarsi jest niewiele mniejszą nadzieją niż Yamal.
Ma 184cm i nadal rośnie bo dopiero skończył 17lat, to nie jest niski wzrost więc nie wiem czemu się ciągle do tego przywalasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?