BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Emhyr
- ludzie niekompetentni? Deco i sztab medyczny na przykład. Jeśli to ci nie przeszkadza to ja nie mam pytań
- były lepsze opcje przez które efekt byłby podobny a nie wydalibyśmy tyle kasy a o większość tych transferów nawet nie chciał trener
- więcej graczy rozłożyło wynagrodzenie i nawet części z nich nie ma już w klubie
To że przejął klub po Bartomeu to jedno a to jak naprawia sytuacje to drugie. Powinniśmy powoli wychodzic z tego gówna bo szybciej wrócilibyśmy do normalnej sytuacji
1
@Lisek no właśnie takich nie znam.
Taki Mudryk czy Antony idzie za prawie 100mln a obrońcy klasy światowej jak Dias, Van Dijk czy Araujo nie są na tyle wyceniani. Dla mnie to nie jest sprawiedliwe bo mocni obrońcy powinni być też dużo warci bo robią niemniejszą robotę niż gracze z przodu.
12
@Emhyr taka moja opinia.
- zatrudnianie ludzi niekompetentnych na dane stanowiska, najczęściej koledzy, rodzina i klubowe legendy
- przewalenie kasy z dźwigni na transfery których nawet nie chciał Xavi zamiast spłacić długi przez co przedłużył ich spłatę na lata
- zmniejszył płace ale duże ich części rozłożył na lata odraczając pensje i premie
Dla mnie gość nie nadaje się już na to stanowisko, potrzeba tu profesjonalisty a nie polityka, trzeba planować długoterminowo a nie na chwilę
6
Dla mnie okropna narazie kadencja Laporty, trudno mi znaleźć chociaż jeden pozytyw.
Pytania:
- czy chcecie Laporte na kolejnej kadencji
- kogo byście chcieli za Laportę
0
@MOLESTA polecam prześledzić ile zarabiają piłkarze Realu a ile nasi (;
https://www.fcbarca.com/116119-marca-kylian-mbappe-podpisal-juz-kontrakt-z-realem-madryt.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/116119-marca-kylian-mbappe-podpisal-juz-kontrakt-z-realem-madryt.html tu masz informacje odnośnie tego ile ma zarabiać
1
@sokot ma dostać koło 15-20mln netto z tego co ostatnio słychać. Real ma świetnie ułożona drabinkę płacową
2
@Rupert_Haubica twoją logiką to każdego można sprzedać, trzeba zatrudnić kompetentny sztab medyczny a nie sprzedawać piłkarzy.
Przykład Dembele pokazuje gdzie jest problem
3
Mnie to czasami zastanawia dlaczego wartości graczy z defensywy są owiele niższe niż te graczy ustawionych wyżej
1
@Loszo tych wycen nie można brać wogóle na poważnie, najwyżej porównanie z CIES może coś dać.
Co do Gaviego to jego wartość raczej będzie oceniona jak wróci do gry
1
@ShawnC Christensen jest potrzebny do kasowania ataków PSG, bez niego możemy stracić kilka bramek niepotrzebnie. W naszym stylu jest potrzebny minimum jeden DM który potrafi bronić a Christensen chociaż jest obrońcą potrafi pomóc w tej roli. Gundogan jest potrzebny wyżej przez brak Pedriego
2
Z Pedrim nie ma sensu ryzykować, dla mnie niech wyleczy się na 100% na następny sezon.
Wystawienie Felixa to będzie kryminał.
Dla mnie Fermin/Raphinha w to miejsce
0
@45 czyli co ta bramka ma zdecydować że płacimy na niego sporą kasę? Nie ma znaczenia to że przez cały mecz oprócz jednej bramki nic nie zrobił? Nie ma znaczenia że ten mecz był ustawiony?
Twoja logika jest bez sensu
0
@JarekS mamy duże problemy z FFP a Deco nadal mówi że nikogo nie chce sprzedać więc niewiadomo jak to będzie.
O Nico pisałem w przypadku jak byśmy mieli już wydać te 50mln.
Też jestem za tym żeby nikogo nie kupować i zatrudnić Motte albo De Zerbiego i zacząć budować zespół ale jestem na 90% pewny że wezmą Flicka a on już będzie wymagał transferów
0
@JarekS myślę że jedyne co nas uratuje przed wykupem Felixa to..... brak kasy na niego. Najgorsze jest to że w tej cenie mamy np. Nico Williamsa a przewalimy to na Felixa.
0
@RosjaninBut jaki dopalacz? Gość ma tylko kilka dobrych akcji na parę meczów.
Żaden zakup nie wchodzi tutaj w grę
9
Zakup Felixa to będzie głupota jakich mało.
Gość wogóle nie angażuje się w meczach, w meczu z Atletico nie zrobił nic oprócz tej jednej bramki, poprostu graliśmy w 10.
Nawet bym go nie wypożyczał znowu bo szkoda ponosić tego koszty
0
@VamosFCB11 nie ma żadnych informacji że jest naszym kibicem ani w żaden sposób tego nie pokazał. Na ten moment przychodzą mu ofery z PL z m.in. Man Utd i pewnie wybierze tą najlepsza pod względem finansowym lub gdzie dadzą pierwszy skład.
Oriol zanim przyszedł to był bardzo solidnym DM, jednym z lepszych w lidze ale wcześniej grał pod Michelem a teraz pod Xavim.... i widać efekty.
Garcia ma 26lat i tak naprawdę dopiero w tym sezonie się pokazał, nie jest on wogóle pewnym zakupem ale jeśli udźwignie presję i trafi tu w końcu dobry trener to będzie bardzo dobry wybór do szerokiego skład.
Nie powiedziałbym że jest dużo lepszy Rabiot, jest lepszy ale nie dużo, często ma kontuzje a u nas z naszym sztabem tylko się to nasili więc z ocena bym się wstrzymał
1
@VamosFCB11 pamiętaj że tak naprawdę żaden zawodnik nie jest za free.
Np. Mbappe ma dostać dziesiątki milionów za podpis bo sam przyniesie kartę zawodniczą.
Nie ma mowy żeby Rabiot poszedł na ustęstwa, ja bym zaproponował 5mln netto a jak nie to do widzenia. Gość by był u nas rezerwowym więc nie ma sensu tutaj przepłacać
0
@VamosFCB11 też fajna opcja ale on ma wymagać wysokiego kontraktu i jego mama pewnie będzie chciała kilka milionów premii a Garcia chce dla nas grać i ma bardzo małe wymagania finansowe.
Trzeba na to zwracać uwagę bo musimy odbudować drabinkę finansową a taki zawodnik może znowu ją jeszcze bardziej pogorszyć
0
Nie zapominajmy że nie jesteśmy w sytuacji 1:1 więc trzeba będzie sporo zarobić na transferach i zmniejszyć płace jeśli chcemy kogoś kupić.
Z pomocy sprzedać De Jonga i Oriola, w ich miejsce można ściągnąć Onane i Aleixa Garcię bo tylko oni z tych propozycji Deco się opłacają ale nie można być pewnym co do Hiszpana bo bardzo prawdopodne że nie dźwignie presji i nie pokaże swojego poziomu z Girony.
Kluczowe znaczenie będzie miał wybór nowego trenera
1
@yoli Guler to ogromny talent. Tutaj raczej się nie patrzy na grę ale na potencjał i trochę ma tu do powiedzenia popularność. Dla mnie odpowiednie miejsce
0
@AbelKabel przeczytałem twój komentarz który jednoznacznie mówi że Fati był przehajpowany. Patrz co piszesz
0
@GCBW w przypadku sprzedaży De Jonga (na co liczę) mamy już uzupełnienie w kadrze biorąc pod uwagę wypożyczonych. Jeszcze ewentualnie Aleix Garcia przy małej cenie ale wątpię żeby poradził sobie z presją u nas
15
@AbelKabel no tak kontuzje chłopaka zniszczyły a takie trolle będą się z niego nabijać
0
@JarekS ale Mendes ma tylu naszych zawodników w swojej agencji że i tak prędzej czy później inny prezydent musi się z nim dogadać bo może nam uprzykrzyć życie
1
@JarekS też uważam że będzie trudno bo Laporta przez te dźwignie trochę prowadzi narrację że poprawił sytuacje a tak naprawdę tylko rozłożył to na lata i niedługo można poczuć tego skutki. Jeśli socios się nie opamiętają to będzie konieczna sprzedaż części klubu a oni tego przecież nie chcą
4
Jeśli zna się na finansach, jeśli swoje wypowiedzi przerodzi w czyny to napewno będzie lepszy od Laporty, który nie powinien wygrać kolejnych wyborów bo źle się to skończy. Im więcej kandydatów tym lepiej.
Nie znam się za bardzo w tych sprawach ale chyba każdy potrafi ocenić że Laporta nie jest rozwiązaniem
0
@Michu94 i co z tego? Jak on już dawno powiedział że nigdzie nie odejdzie
1
Bardzo dobrze wygląda zwłaszcza gdy gramy momentami na 3ŚO i on gra jako półprawy.
Jeśli nie będzie trzeba to bym zostawił go
0
@heniusss Casado miał swój moment kiedy wchodził z Barcy B.
@ViscaBarca123 często pisze tu o La Masii.
Na ŚPD jest tylko Oriol i gdyby był na tyle dobry to by grał ale wystawiamy tam Christensena bo chłopak nie daje rady.
Moje zdanie jest takie że u nas już nie zabłyśnie ale mogę się mylić