0

@JarekS nie jestem optymistą i dla mnie Casado już nic u nas nie pokaże ale to tylko moje zdanie

0

@Pedri16Future nie rozumiem po co, i tak nic już z niego nie będzie i odejdzie po sezonie. Lepiej dać szansę Primowi

0

@MesQueUnClub96 a to co się stało w reprezentacji Niemiec to do zapomnienia? To co tam odwalił może się stać u nas i to powinno odstraszyć Laportę od jego zatrudnienia

0

@Cholek18 moi ulubieńcy na to stanowisko to Motta i De Zerbi, nieraz to argumentowałem więc darujcie sobie

2

@MesQueUnClub96 przehajpowany to jest Flick po jednym sezonie w Bayernie i tyle.
Nie będę kolejny raz o tym pisał bo już dość dałem argumentów, a i tak widać że się wogóle nie znasz więc szkoda dyskutować.
Przeczytaj sobie artykuł z rana od @TomekJastrzebski

0

@rogal478 weź pod uwagę długi, zaległe płace, spłaty transferów..... te przepisy są popierdzielone ale jak biorą pod uwagę te rzeczy to nie dziwię się obniżeniu limitu.

0

@macio_944 no chociaż ty (:
Ale już widzę sporo tych komentarzy kibiców Flicka że szkoda gadać

1

@macio_944 nie no teraz będą się przywalać się do De Zerbiego że nie wygrywa meczów, zobaczcie sobie jego kadrę i to że co chwilę zabierają mu graczy. Jego kandydaturę ocenia się pod względem pracy a nie wyników (a i tak jak na Brighton ma bardzo dobre wyniki)

0

@JarekS nie wiem jak to polega ale jeśli będziemy chcieli zostać na topie to w najbliższych latach będzie trzeba sprzedać cześć klubu zwłaszcza po tym co się dzieje w Premier League. To co robią prezydenci w ostatnich latach to przegięcie i potencjalny inwestor raczej by na to nie pozwolił.

0

@JarekS ja myślę że w przypadku sprzedaży De Jonga mamy uzupełnienie już w kadrze (biorę pod uwagę wypożyczonych i szkółkę).

1

@JarekS co myślisz o sprzedaży części klubu np. 25% inwestorowi? Nie znam się za bardzo a niektóre opinie są podzielone. Bo mogłoby to zapewnić w końcu pewną stabilność finansową, nie cięto by budżetu w czym się da i może by w końcu zarządzali tu specjaliści a nie byli gracze czy koledzy prezydenta

5

Za rozsądną cenę tak ale najpierw niech nowy trener się wypowie czy potrzebuje takiego typu zawodnika, też nie wiadomo czy pokaże to samo na LS bo na PS mamy Yamala.
W kwestiach pozasportowych się nie wypowiadam bo nie jestem w temacie

17

Dobra opcja do rotacji, w końcu nie będzie musiał grać tam Kounde i Araujo

0

@Czarny_ck jak my się takich zespołów boimy to ja dziękuję Xaviemu za zmarnowane 2,5 roku

0

@MaFCB Flick 90% taktyki opiera na skrzydłach, Nico ma klauzulę 50mln to można pokombinować a jak nie to może De Zerbi wyczaruje coś z Fatiego lub Fermina

0

To może niech zagra Fort, Guiu, Roque, Fermin.... chyba się nie boimy Mallorci?

0

@Firestone ze mną da się dyskutować tylko nie lubię jak ktoś pisze bo tak.
Co do twoich argumentów nie zgadzam się żeby skreślać trenera przez małe doświadczenie, równie dobrze można w takim razie skreślić Alonso bo pracuje w Leverkusen. Każdy trener zaczyna od małego klubu, Alonso, Arteta, De Zerbi, Motta to są mega utalentowani trenerzy młodego pokolenia. Warto zaryzykować.
Do Flicka nic nie mam ale według mnie to profil trenera który do nas wogóle nie pasuje bo on nie zbuduje zespółu na lata tylko jak Tuchel przyjdzie na maks 2 lata i zrobi transfery doświadczonych graczy bo bez tego nie przejdzie i potem znowu budowanie drużyny od nowa.
Wybór Niemca to jeszcze większy rzut moneta niż jeden z tych co wymieniłem bo tylko jeden mega sezon w Beyernie gdzie zaraz skonfliktował się z zarządem a potem kompromitacja w Niemczech, być może dlatego że nie kontynuował pomysłu Kovaca jak w Bayernie. Nie mówię że nie wypali ale są na to małe szanse i to nie typ trenera dla nas

2

@Firestone a my wiemy że nieudolnie wierzysz że Flick to topowy trener a jak chcę żebyś podał argumenty to uciekasz na La Ramble pisać swoje farmazony.

@JohnnySilverhand to już wiem odkąd tu stworzyłem konto, jest tu od groma pseudo ekspertów którzy nie mają argumentów tylko swoje głupie przekonania

0

Bardzo dobrze. Trzeba pozyskiwać takie talenty

0

@Firestone twój Flick nie ma podjazdu do Motty i De Zerbiego

2

Bardzo dobry artykuł.
Wybór powinien być między Motta-De Zerbi.
Jeśli chcemy mega ofensywny zespół podobny do tego Guardioli to De Zerbi a jeśli chcemy bardziej zrównoważony zespół to Motta. Dla mnie obaj są świetni

0

@Kubsoleon Flick?! Nie rozśmieszaj mnie

0

@barcanawieki Flick to nie jest dobry kandydat

0

@Emhyr coś chyba było ale socio raczej się nie zgodzi narazie bo stracą pełną kontrolę. Laporta niszczy ten klub więc niech chociaż raz zrobi coś dobrze.

@Rewolucja123 jakby patrzeć na dobro piłkarza to każdy mógłby odejść (;
Trzeba zająć się zarządem bo nie ogarnia tego syfu

0

@Emhyr sprzedanie tych praw jest dla mnie oczywiste ale trzeba mądrze wybrać właściciela.
@Rewolucja123 dla nas lepiej żeby został

0

@Emhyr nie wiem jak ty ale ja jestem za sprzedażą 25% klubu inwestorowi bo klub na 100% socios nie ma obecnie prawa bytu, Real też z czasem będzie musiał od tego odejść ale narazie są ustawieni finansowo

0

@Emhyr jak nikt z nich nie odejdzie to jesteśmy w dupi#.
@Rewolucja123 sprzedaż Pedriego to głupota bo w każdym innym klubie byłby zdrowy, trzeba wymienić sztab

0

@Emhyr ale tak trzeba zrobić

0

@Emhyr sprzedać De Jong, Lewy, Raphinha, Kounde, Christensena, Matsa i szrot z wypożyczeń i zastąpić wychowankami albo talentami za małe kwoty i powoli wracać ale trzeba wziąć trenera typu Motta/De Zerbi

1

@Pawwwweeeell nie nie będę. Można zbudować skład z wychowanków tylko potrzeba trenera który potrafi to zrobić jak np. Motta czy De Zerbi. Da się tak wygrać trofea przy okazji nie zadłużając się jeszcze bardziej bez sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?