BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Mbappe jest za darmo po sezonie
0
@KacperVEB ale Mbappe jest po sezonie za darmo
30
Gdyby nie był takim błaznem to miałby większy szacunek. Jest traktowany należycie
0
@JarekS masz rację ale wcześniej były informacje o tym że Mendes już przyklepał przedłużenie kontaktu o chyba 5 lat po ukończeniu przez Lamina 18 lat.
Znaczenie też może mieć że w mało którym klubie byłby podstawowym graczem w tym wieku.
Dla mnie kluczowy będzie nowy trener.
Yamal może być najlepszym wychowankiem po Messim w historii i bez względu na wszystko nie oddaje się takich graczy
5
@JarekS po części masz rację niestety ale to też nie jest tak że Mendes powie Laminowi że ma odejść i odejdzie, chłopak też ma coś do powiedzenia, dla mnie skończy się na tym że dostanie wyższy kontrakt niż zakładano
1
@Barcaa12 powiedziałbym że większy niż Mbappe, Lamine pokazałby dużo więcej gdyby miał lepszych kolegów i trenera który go rozwija
0
@LatajacyHolender ale ty wiesz że mamy długi i tylko kawałek z tego pójdzie na transfery?
Jego sprzedaż nie powinna być brana pod uwagę bo jeśli zdrowie dopisze to będzie legendą klubu, dawno nie widziałem takiego cracka.
Brak sprzedaży Ansu to była dobra decyzja bo zapowiadał się na talent nie mniejszy niż teraz Yamal tylko zniszczyły go kontuzje, nie da się przewidzieć takich rzeczy
0
@Hadim tak będzie na 100%. Mogą go sobie kusić, odchodzi z Liverpoolu żeby odpocząć i potem zmienić otoczenie
0
@ziomal88 ale Messi nie grał tyle w tym wieku. Przykład Pedriego i Ansu pokazuje że trzeba młodego wprowadzać stopniowo
4
@alianta2 xd, ty chyba meczów nie oglądasz
2
@Patry10 Alonso niemożliwy do wyjęcia, Motta najlepsza opcja i to za darmo
0
@ziomal88 powiem ci tak, kilku piłkarzy już grało z kontuzją u Xaviego i on nie szanuje zdrowia piłkarzy a to nasz największy talent więc chyba lepiej żeby usiadł na ławce w starciu ze słabą drużyną
0
@Natanael no rwał się ale po 30min człapał po boisku bo nie miał siły. To talent epokowy ale nie jest jeszcze przygotowany fizycznie. Raphinha gra na nie swojej pozycji i nie pasuje do stylu Xaviego, ale on chociaż mocno pracuje w pressingu i obronie
0
@patrickjacob autokorekta, pisałem na szybko ale chyba każdy wie z kim następny mecz
0
@Safrani
@bulo
Każda taką informację trzeba traktować poważnie, widać że jest przeciążony i absolutnie nie powinien dzisiaj grać
0
@sevs grozi mu wykluczenie z Athletico
3
Plus za Guiu ale wystawienie Yamala to kryminał, podobno ma problemy z kolanem ale Xavi i tak będzie mu kazał grać prawie cały mecz.... dramat
6
@Hadim Klopp chyba jasno się wyraził że będzie rok przerwy
3
Oby była ofensywa po Motte
0
@Bajson Flick nie ma innych ofert i to on nam się oferuje. To De Zerbi ma oferty topowych klubów
0
@JarekS nie jestem optymistą i dla mnie Casado już nic u nas nie pokaże ale to tylko moje zdanie
0
@Pedri16Future nie rozumiem po co, i tak nic już z niego nie będzie i odejdzie po sezonie. Lepiej dać szansę Primowi
0
@MesQueUnClub96 a to co się stało w reprezentacji Niemiec to do zapomnienia? To co tam odwalił może się stać u nas i to powinno odstraszyć Laportę od jego zatrudnienia
0
@Cholek18 moi ulubieńcy na to stanowisko to Motta i De Zerbi, nieraz to argumentowałem więc darujcie sobie
2
@MesQueUnClub96 przehajpowany to jest Flick po jednym sezonie w Bayernie i tyle.
Nie będę kolejny raz o tym pisał bo już dość dałem argumentów, a i tak widać że się wogóle nie znasz więc szkoda dyskutować.
Przeczytaj sobie artykuł z rana od @TomekJastrzebski
0
@rogal478 weź pod uwagę długi, zaległe płace, spłaty transferów..... te przepisy są popierdzielone ale jak biorą pod uwagę te rzeczy to nie dziwię się obniżeniu limitu.
0
@macio_944 no chociaż ty (:
Ale już widzę sporo tych komentarzy kibiców Flicka że szkoda gadać
1
@macio_944 nie no teraz będą się przywalać się do De Zerbiego że nie wygrywa meczów, zobaczcie sobie jego kadrę i to że co chwilę zabierają mu graczy. Jego kandydaturę ocenia się pod względem pracy a nie wyników (a i tak jak na Brighton ma bardzo dobre wyniki)
0
@JarekS nie wiem jak to polega ale jeśli będziemy chcieli zostać na topie to w najbliższych latach będzie trzeba sprzedać cześć klubu zwłaszcza po tym co się dzieje w Premier League. To co robią prezydenci w ostatnich latach to przegięcie i potencjalny inwestor raczej by na to nie pozwolił.
0
@JarekS ja myślę że w przypadku sprzedaży De Jonga mamy uzupełnienie już w kadrze (biorę pod uwagę wypożyczonych i szkółkę).