1

@Romario87 Marquez!? Dużo mniejsza pensja. Xavi dostał podwyżkę i zarabia jak poważny trener

4

@KibicBarcy84 chłopie co ty gadasz?
Możemy awansować do końca sezonu Marqueza z Barcy B który jest bardzo dobrym trenerem i nie będzie zarabiał tyle co Xavi.
A Xavi ostatnio mówił że jak będzie miał odejść to nie weźmie żadnych pieniędzy za odprawę

4

Nie mogę w to uwierzyć, czego jeszcze potrzeba żeby Xavi został zwolniony?!
Właśnie odpadliśmy z ostatniego pucharu w którym mieliśmy szansę wygrać.
Na ten moment nawet tak słabe Napoli nas pokona....
LaLiga jest już przegrana a grozi nam nawet wypadnięcie poza top4.
Każdy trener w takiej sytuacji był zwalniany a Xavi?! Co to jest za układ, co on zrobił że nadal jest trenerem.
W tym momencie ryzykujemy cały sezon

5

Xavi niszczy nam w tym momencie zawodnika za prawie 40mln..... ludzie on przyszedł z ligi brazylijskiej, każda minuta na boisku jest dla niego bardzo ważna, te pół roku to dopiero okres jego adaptacji do nowej ligi.
Niektórzy go już hejtują..... po każdym wejściu na boisku pokazuje ogromne zaangażowanie, zaskoczyło mnie jak dobrze potrafi dojść do sytuacji, gole przyjdą z czasem.
Już pomijam fakt że Xavi ani trochę nie potrafi rozwijać zawodników to jeszcze nie daje Vitorowi minut....
Jedyną osobą od której może nauczyć się grania na swojej pozycji jest Lewy dzięki swojemu doświadczeniu.
Xavi musi odejść bo niszczy nam talenty

0

@LatajacyHolender jak wolisz wielomilionowe transfery to idź kibicować City. Szkółka dała nam Messiego, Xaviego, Iniestę, Busguestsa..... trzeba wierzyć

19

Wychodzi brak szanowania zdrowia piłkarzy przez Xaviego i leczenie ich przez pseudo sztab medyczny

0

@SpainFanRM89 wątpię, ale nie nasza sprawa

0

@SpainFanRM89 nie to raczej wybiera właściciel klubu

0

@Pawwwweeeell widziałem, śmiech na sali, który to raz tracimy bramkę w pierwszej minucie? Xavi zawala całą robotę

0

@SpainFanRM89 nie utworzą, zbyt duże ryzyko korupcji

0

@Rivaldinho11 nie rozumiem trochę tego całego hejtu na Roberta, ale zgadzam się dzisiaj powinien wyjść Ferran na ,,9"

0

@SpainFanRM89 no właśnie nie, klub mający tego samego właściciela nie może grać w tych samych rozgrywkach miedzynarodowych

0

@JarekS też jestem za grą na 2 pivotów, City i Arsenal też to próbują. Grając na tak ofensywnych obrońców to byłoby dobre rozwiązanie. Sporo znasz naszych wychowanków, to zapytam przy okazji czy w szkółce jest jakiś lewy skrzydłowy (:

0

@JarekS widzisz jakąś alternatywę na tą pozycję oprócz Bernala? Casado już jest skończony, z Primem niewiadomo jak będzie....

0

@Pawwwweeeell jaka liga mistrzów (:
Należą do City Group więc nie mogą grać w lidze mistrzów.
Chęci mają ale nie mają czym walczyć, i tak dali popis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rivaldinho11 ogólnie to Felix nie jest nominalnym skrzydłowym (:
Felixowi brakuje zaangażowania i Xavi gra o posadę więc wystawia najmocnieszy skład

2

@Donio Girona nie ma kadry do gry na cały sezon, Michel i tak wykonał fenomenalną robotę, top4 dla nich to mega sukces

0

Co do Greenwooda, gość ma talent, w Getafe ma świetne liczby, sprawy osobiste nie pozwoliły mu zabłysnąć w United. Transfermarket wycenia go na około 10mln ale United podobno ma sporo za niego wołać więc wątpię że do nas dołączy

5

To nie lepiej dać szansę Guiu?! Jeśli w wieku 21 lat dopiero dociera do szkółki to nic z niego raczej nie będzie. Guiu kończy się kontrakt i pewnie go nie przedłuży jak tak to będzie wyglądać

0

@Bajson napewno jest zawcześnie, ma 16 lat

0

@Bajson mamy w szkółce Bernala (: czyli taki profil jaki opisujesz. Nie wiem czy by dobrze działał z De Jongiem bo to piłkarz do rozwoju. Ale w takich piłkarzy trzeba inwestować

0

@PietrasCoelho koszty kontraktów? Ci dwaj to tylko przykłady

0

@Bajson to defensywny pomocnik. Polecam przeczytać o nim artykuł. Link masz powyżej

2

@Fake69 Romeu, Bellerin..... tak tracimy kasę. 25 baniek można było na spokojnie uzbierać.

10

Wielka szkoda.... bardzo przypomina Busguestsa i ma mega talent. Za takie pieniądze trudno znaleźć tak utalentowanego DM. Ale my wolimy półśrodki typu Romeu. Trzeba skończyć wywalać kasę na lewo i prawo bo takie talenty przechodzą nam koło nosa.

3

Trzeba zacząć o tym mówić bo to zachodzi za daleko. Ale madryciaże nadal mówią liga negeiry a prokuratura nie ma dowodów.
Obyśmy tylko nie dostali kar za wolność słowa (;

1

@LatajacyHolender nie każdy odpali, nie znasz się na szkółce to nie pisz głopot chociaż

0

@LatajacyHolender nie no chłopie wogóle się na La Massi nie znasz. Jak się na czymś nie znasz to chociaż głupot nie pisz. Gavi to ogromny talent, Fermin też ale Xavi ich blokuje a jak ty tego nie widzisz to ja dziękuję za dyskusję

0

@Kibicodlat5 lepiej nie ryzykować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?